Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ

24

Τα παιχνίδια της προκριματικής φάσης εφήβων ξεχωρίζουν από το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ που είναι το εξής:

 

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ~ Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΤΣΑΠΟΓΑ

Γραμματεία:  Ανανιάδου, Καραμπουρνιώτη Αν., Μαρβάκη Σ

17:15 25 ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ ~ ΕΟΝΘ ΜΙΧΕΛΗ, ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Σκαλιστής, Κοκκινά, Μπέλλου Β

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

17:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΤΖΕΚΑΚΗΣ, ΔΑΝΔΑΡΑΣ

Γραμματεία:  Αντωνιάδου, Κουκουτζέλης, Γιουβαλίδου

20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ~ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΛΟΛΙ, ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Κοέν, Καραγεωργόπουλος, Λαζογλου

Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ

18:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΟΥΖΟΥΝΗΣ

Γραμματεία:  Μέρμιγκας, Μπέλλου Μ

17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΚΑΡΜΠΑ, ΣΜΠΡΙΝΗΣ

Γραμματεία:  Σωτηριάδου, Πασχαλίδου

20:00 Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ~ ΔΕΚΑ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΚΩΝΗΣ

Γραμματεία:  Γιοβανούδα, Σακαλής

19:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β

Γραμματεία:  Μπουρνάς, Αστερνός

19:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ

Γραμματεία:  Δαουλτζής, Συμεωνίδης

17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΜΠΑΔΗΣ

Γραμματεία:  Χρηστίδης, Ιακωβίδου

21:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ

Γραμματεία:  Διμπιτούζης Α., Κόντος

20:00 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΝΑΚΑΣ, ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ

Γραμματεία:  Διαμαντόπουλος Γ., Διαμαντοπούλου Α

18:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΝΑΚΑΣ, ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ

Γραμματεία:  Κράντα, Μιχαηλίδου

18:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Μπενάκη Κ., Μπενάκη Ν

19:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΣΚΡΙΝΟΣ, ΚΑΣΟΥΜΗΣ

Γραμματεία:  Μανούσος, Κόνιαλη

13:45 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χ

Γραμματεία:  Κολοκυθάς, Χαλκίδης

19:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΜΠΑΔΗΣ

Γραμματεία:  Λάσπα, Στεφανιδου

15:00 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΤΖΕΚΑΚΗΣ, ΔΑΝΔΑΡΑΣ

Γραμματεία:  Μπάρμπας Ι., Μανούσος

19:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ, ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Μπεκιάρης, Ανανιάδης

19:00 ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ. (ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ) ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ

Γραμματεία:  Δεμερτζιδου, Φωστηρίδου

14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΔΑΝΔΑΡΑΣ

Γραμματεία:  Πισκιούλης, Αλεξανδρόπουλος

19:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΦΙΛΙΟΣ, ΝΙΚΕΖΗΣ

Γραμματεία:  Χατζέλης, Παπαδόπουλος Κ

21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ~ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ, ΤΣΙΡΚΟΥ

Γραμματεία:  Καραμπουρνιώτη Αρτ., Ακριτιδης

16:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΜΑΓΗ, ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Ακριτιδου, Ποντικέρη

21:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΦΩΚΑ

Γραμματεία:  Μπέλλου Μ., Μέρμιγκας

15:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΜΠΑΪΟΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Τερζίδης, Σκαλιστής

21:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ~ ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ

Γραμματεία:  Αστερνός, Μπουρνάς

19:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Τσακαλάκης, Καπνοπούλου

16:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ, ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ

Γραμματεία:  Πασχαλίδου, Σωτηριάδου

19:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΚΑΡΜΠΑ, ΣΜΠΡΙΝΗΣ

Γραμματεία:  Ράμπαντι, Μούστος

14:15 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΦΙΛΙΟΣ, ΝΙΚΕΖΗΣ

Γραμματεία:  Κωστής, Λεονταρά

16:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Μπενάκη Ν., Μπενάκη Κ

16:00 ΦΙΛΥΡΟΥ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΤΣΑΚΙΡΗΣ, ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Τόλιου, Ηλιάσκος

16:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΜΑΡΤΙΝΟΣ

Γραμματεία:  Νταμπάκης, Βασιλείου

15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΡΟΥΜΑΝΗΣ, ΤΣΑΚΑΛΟΥ

Γραμματεία:  Μπέλλου Β., Κοκκινά

21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΒΑΡΣΑΜΗΣ

Γραμματεία:  Μούστος, Ράμπαντι

15:30 ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΜΟΣΧΑΣ, ΧΑΤΖΗΣ

Γραμματεία:  Ζηδιανάκης, Ευθυμίου Α

Β φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

18:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΗ

Γραμματεία:  Κωστανάκη, Καλογιαννίδης

13:00 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β

Γραμματεία:  Βουλώνη, Παπαδόπουλος Μ

21:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Στεφανίδου, Λάσπα

18:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΜΑΓΗ, ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Ποντικέρη, Ακριτίδου

18:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΝΤΟΝΤΗΣ, ΦΩΚΑ

Γραμματεία:  Ευθυμίου Α., Ζηδιανάκης

16:15 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΜΕΝΤ ΜΙΧΕΛΗΣ, ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Κωστοπούλου, Προεστού

Προκριματική φάση ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

18:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Βασιλειου

18:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Νταμπάκης

12:15 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΡΟΥΜΑΝΗΣ

Γραμματεία:  Τσιρακίδου

19:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Βουδούρης

9:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΚΑΡΜΠΑ

Γραμματεία:  Καλπακίδου

10:15 Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ~ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΤΣΑΠΟΓΑ

Γραμματεία:  Σακάρογλου

16:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΜΠΑΔΗΣ

Γραμματεία:  Ιακωβίδου

14:00 ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ. (ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ) ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ~ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Τζήκα