Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ

68

Ανακοινώθηκε από την ΕΚΑΣΘ το πρόγραμμα των αγώνων της Παρασκευής που είναι το εξής:

Β΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ

Γραμματεία:  Μαρβάκη Ι., Χαλκίδης, Σαμαρά

20:00 ΛΑΓΥΝΩΝ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΣΟΛΗΣ

Γραμματεία:  Γούτη, Πισκιούλης, Αλεξανδρόπουλος

21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ Α.Ο.Ε.Α. ΓΡΑΙΚΟΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ

Γραμματεία:  Τοτσικα, Σαραφοπούλου, Λάσπα

21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ. ~ ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ

Γραμματεία:  Ιακωβίδου, Ηλιάσκος, Φωστηρίδου

21:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Ακριτίδης, Ακριτίδου, Διμπιτούζης

21:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Ποντικέρη, Κράντα, Μιχαηλίδου

21:45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ T., ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ

Γραμματεία:  Τζήκα, Τόλιου, Χρηστίδης

21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ

Γραμματεία:  Καραγεωργόπουλος, Δήμας, Σκαλιστής

19:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΦΙΛΛΙΟΣ

Γραμματεία:  Σκαλιστης, Δήμας, Καραγεωργόπουλος

21:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΔΙΒΟΛΗ

Γραμματεία:  Πασχαλίδου, Μούστος, Τουκμενίδου

21:30 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ, ΜΙΧΕΛΗ

Γραμματεία:  Ευθυμίου Κ., Ζηδιανάκης, Ευθυμίου Α

21:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γραμματεία:  Κωστοπούλου, Προεστού, Τασιώνα

21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΔΕΛΛΑΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π

Γραμματεία:  Ανδρούτσος, Κόντος, Μπουρνάς

Γ1΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:30 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Κόνιαλη, Σακάρογλου, Μανούσος

21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΙΧΕΛΗΣ

Γραμματεία:  Σακαλής, Γιοβανούδα, Μπάρμπας Ι

19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ~ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΚΑΣΟΥΜΗΣ

Γραμματεία:  Ηλιάσκος, Φωστηρίδου, Ιακωβίδου

21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ~ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΜΑΓΗ, ΚΑΤΣΙΝΑΣ

Γραμματεία:  Ανανιάδου, Δεμερτζίδου, Στεφανίδου

21:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ~ ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΚΩΝΗΣ., ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Αντωγλου, Τσακαλακης, Καπνοπούλου

21:30 ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ~ ΕΟΝΘ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Κουκουτζέλης, Καραμπουρνιωτη Αρτ., Καραμπουρνιώτη Ν

21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β., ΝΑΚΑΣ

Γραμματεία:  Χουϊδης, Χατζέλης, Γιουβαλίδου

21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΑΓΓΕΛΟΥ

Γραμματεία:  Διαμαντόπουλος Γ., Κολοκυθάς, Διαμαντοπούλου Α

21:45 25ο Δημ.Σχολείο ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ~ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ, ΣΤΟΥΜΠΟΣ

Γραμματεία:  Νταμπάκης, Κουρτέλη, Αστερνός

21:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΚΑΤΣΩΝΗΣ, ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Τσάκλη,Λαζόγλου, Παραδείση

21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Λεονταρά, Τσιρακίδου, Μπέλλου Β

21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ~ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΧΑΤΖΗΣ

Γραμματεία:  Μπενάκη Α., Μπενάκη Ν

Γ2΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ~ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΔΩΝΗΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χ

Γραμματεία:  Κωτσόβολος, Αντωνιάδου, Δαουλτζης

21:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ~ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΛΟΛΙ, ΒΑΡΣΑΜΗΣ

Γραμματεία:  Δρακοπούλου, Σωτηριάδου

21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ~ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΚΑΡΜΠΑ, ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Κουκουβίνου, Κοκκινά

20:30 ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ~ ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΜΟΣΧΑΣ, ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Βουζούκου, Ράμπαντι

21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ~ ΜΑΜΟΥΘ ΡΟΥΜΑΝΗΣ, ΤΣΑΚΑΛΟΥ

Γραμματεία:  Κοέν, Κωστανάκη, Λιούτσιας

Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

20:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ

ΠΑΛΙΟ Γραμματεία:  Τσιρακίδου, Μπέλλου Β