Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ

92

KYΡIAKH 15 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΙΩΝΙΑΣ ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ~ Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β., ΜΗΤΚΟΣ

Γραμματεία:  Αντωνιάδου, Γαλάνη, Σακάρογλου

16:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΔΙΒΟΛΗ, ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ

Γραμματεία:  Κωστοπούλου, Νταμπάκης, Κωνσταντίνου

21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ~ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Κουρτελη, Τουκμενίδου, Λιούτσιας

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ~ ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χ

Γραμματεία:  Καραμπουρνιώτη Α., Δεμερτζίδου, Ηλιάσκος

21:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ~ Ε.Α.Α.Θ. ΜΑΓΗ., ΚΑΤΣΙΝΑΣ

Γραμματεία:  Ανανιάδου, Καπνοπούλου, Λάσπα

21:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Τατσίδης, Ποντικέρη, Γιουβανούδα

20:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΜΑΜΟΥΘ ~ ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΚΑΤΣΩΝΗΣ, ΦΩΚΑ

Γραμματεία:  Δήμας, Βουδούρης, Πασχαλίδου

19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ~ ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ., ΧΑΤΖΗΣ

Γραμματεία:  Κάτσης,Ράμπαντι, Μούστος

20:00 ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ~ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ, ΜΠΑΡΜΠΑΣ

Γραμματεία:  Αλεβιζάτος, Λεονταρά, Βουλώνη

18:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ~ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΑΡΜΠΑ, ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Μπενάκη Ν., Σκαλιστής, Λεονταρά

Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ

18:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Ανδρούτσος, Παραδείση

12:00 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΑΓΓΕΛΟΥ

Γραμματεία:  Ευθυμίου Α., Βασιλείου

15:50 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΕΚΑ ~ Α.Ο.Ε.Α. ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΣΙΡΚΟΥ

Γραμματεία:  Στεφανίδου, Πισκιούλης

17:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ICBS 2009 ΝΑΚΑΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ

Γραμματεία:  Διαμαντοπούλου Α., Διαμαντόπουλος Γ

15:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΚΩΝΗΣ, ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ

Γραμματεία:  Τερζίδης, Μπουρνάς

18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΜΟΣΧΑΣ, ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Ζηδιανάκης, Ευθυμίου Κ

17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΤΣΑΚΙΡΗΣ, ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Ιακωβίδου, Τεληγιαννίδου

18:00 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΜΠΑΪΟΣ, ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Ακτιτίδης, Μισιρλόγλου

13:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΒΑΡΣΑΜΗΣ

Γραμματεία:  Φωστηρίδου, Ανανιάδης

12:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΚΑΣΟΥΜΗΣ

Γραμματεία:  Μανούσος, Κόνιαλη

14:30 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΣΚΡΙΝΟΣ, ΔΩΝΗΣ

Γραμματεία:  Ντεράκη, Ντούλια

20:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ~ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΜΑΓΗ, ΜΠΑΔΗΣ

Γραμματεία:  Λάσπα, Καπνοπούλου

15:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Ανανιάδης, Φωστηρίδου

19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΚΑΣΟΛΗΣ, ΤΣΑΠΟΓΑ

Γραμματεία:  Δαουλτζής, Τόλιου

14:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ~ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ,ΝΙΚΕΖΗΣ

Γραμματεία:  Κουκουτζέλης, Αλεξανδρόπουλος

11:45 25ο Δημ.Σχολείο ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΣΜΡΠΙΝΗΣ

Γραμματεία:  Τερζίδης Μπουρνάς

13:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ~ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΣΙΡΚΟΥ

Γραμματεία:  Τατσίδης, Χαλκίδης

14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΜΙΧΕΛΗΣ, ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Κωτσόβολος, Κόντος

15:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ, ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Γιουβαλίδου, Χουϊδης

16:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΛΟΛΙ, ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ

Γραμματεία:  Σκαλιστής, Μπενάκη Ν

09:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Δρακοπούλου, Κοέν

21:00 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΟΥΖΟΥΝΗΣ

Γραμματεία:  Κωστανάκη, Κοκκινά

14:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΛΟΛΙ, ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ

Γραμματεία:  Παπαδόπουλος Μ, Κουκουβίνου

14:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΡΟΥΜΑΝΗΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Τότσικα, Σωτηριάδου

19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΜΑΡΤΙΝΟΣ

Γραμματεία:  Λιούτσιας, Κουρτελη

15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΠΑΠΑΣ

Γραμματεία:  Μπέλλου Μ., Μπέλλου Β

15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΦΙΛΙΟΣ, ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Ντάγκας, Λαζόγλου

10:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ  ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ, ΤΣΑΚΑΛΟΥ

Γραμματεία:  Ευθυμίου Κ., Ζηδιανάκης

Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

16:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΚΑΣΟΛΗΣ, ΤΕΡΖΗΣ

Γραμματεία:  Αστερνός, Σακαλής