Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ

102

Ανακοινώθηκε από την ΕΚΑΣΘ το πρόγραμμα των αγώνων της Παρασκευής που είναι το εξής:

Β΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΚΑΣΟΛΗΣ

Γραμματεία:  Γούτη, Σαμαρά, Γρούτα

21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ T., ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Τατσίδης, Αστερνός, Ηλιάσκος

19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ

ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ

Γραμματεία:  Κόντος, Αλεξανδρόπουλος, Πισκιούλης

21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ. ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Διαμαντοπούλου Α., Δαουλτζής, Κολοκυθάς

21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ

Γραμματεία:  Καραμπουρνιώτη Ν., Καραμπουρνιώτη Αρτ., Κουκουτζέλης

21:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ, ΜΑΓΗ

Γραμματεία:  Γιουβαλίδου, Τζήκα , Ιακωβίδου

21:00 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ~ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Κόνιαλη, Μπάρμπας, Μανούσος

21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΤΟΝΤΗΣ

Γραμματεία:  Μπενάκη Κ., Λιούτσιας, Μπενάκη Ν.

21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΜΠΑΜΠΗΣ

Γραμματεία:  Γιοβανουδα, Σακαλής, Κωστανάκη

19:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΠΡΑΤΤΟΣ, ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Μπενάκη Ν, Μπενάκη Κ., Λιούτσιας

21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΡΟΥΜΑΝΗΣ

Γραμματεία:  Νταμπάκης, Λεονταρά, Λαζόγλου

21:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β., ΦΩΚΑ

Γραμματεία:  Τασιώνα, Προεστού, Κωστοπούλου

19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ

Γραμματεία:  Μπέλλου Β., Τσιρακίδου, Δαγδηλέλη

21:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΔΕΛΛΑΣ, ΚΑΡΜΠΑ

Γραμματεία:  Τότσικα, Σκαλιστής, Βουλώνη

Γ1΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΜΠΑΪΟΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ

Γραμματεία:  Τόλιου, Τεληγιαννίδου, Στεφανίδου

21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ~ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΚΑΣΟΥΜΗΣ

Γραμματεία:  Φωστηρίδου, Ανανιάδου, Δεμερτζίδου

21:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΤΣΙΝΑΣ

Γραμματεία:  Μπεκιάρης, Μιχαηλίδου, Σαραφοπούλου

21:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Αντωνιάδου, Μαρβάκη Σ., Μαρβάκης

21:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ~ ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΝΑΚΑΣ

Γραμματεία:  Καλπακίδου, Πισκιούλης, Αλεξανδρόπουλος

21:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ~ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΤΖΚΑΚΗΣ Γ., ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χ

Γραμματεία:  Κωτσόβολος, Ακριτίδης, Ακριτίδου

21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ~ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π., ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Μπέλλου Μ., Μέρμιγκας, Κουρτελή

21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ~ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΚΩΝΗΣ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Καπνοπούλου, Αντωγλου, Λάσπα

21:45 25ο Δημ.Σχολείο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ ~ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ

Γραμματεία:  Κοέν, Μπουρνάς, Χατζέλης

21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΚΑΤΣΩΝΗΣ, ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ

Γραμματεία:  Πασχαλίδου, Σωτηριάδου, Κάτσης

21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΦΙΛΛΙΟΣ

Γραμματεία:  Δήμας, Δρακοπούλου, Καραγεωργόπουλος

Γ2΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

20:30 ΑΞΙΟΥ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ~ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΣΚΡΙΝΟΣ, ΤΕΡΖΗΣ

Γραμματεία:  Τσακαλάκης, Σακάρογλου, Διμπιτούζης

21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ~ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΜΠΑΡΜΠΑΣ

Γραμματεία:  Αναγνωστόπουλος, Κοκκινά, Παραδείση

20:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΙΧΕΛΗ , ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Αναγνωστόπουλος, Κοκκινά, Παραδείση

21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ~ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΧΑΤΖΗΣ

Γραμματεία:  Ευθυμίου Α., Ζηδιανάκης, Ευθυμίου Κ

Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ

17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΧΑΝΘ ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΣΜΠΡΙΝΗΣ Γραμματεία:  Τσιρακιδου, Μπέλλου Β

17:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ Γραμματεία:  Ευθυμίου Α., Ευθυμίου Κ.