Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ

96

KYΡIAKH 8 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ ~ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΤΖΕΚΑΚΗΣ, ΚΟΙΜΤΖΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Φωστηρίδου, Καραμπουρνιώτη Ν., Κωτσόβολος

21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ, ΤΣΑΚΙΡΗΣ

Γραμματεία:  Ανανιάδου, Σαραφοπούλου, Καπνοπούλου

21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ~ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΦΩΚΑ

Γραμματεία:  Μούστος,Μπενάκη Κ., Μπενάκη Ν

16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ~ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΛΑΜΠΡΕΛΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Σωτηριάδου , Δήμας, Κούλλιας

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ~ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.

ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χ

Γραμματεία:  Δεμερτζίδου, Τατσίδης, Τεληγιαννίδου

21:30 Χ.Α.Ν.Θ. ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ~ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΜΠΑΡΜΠΑΣ

Γραμματεία:  Δαουλτζής, Χατζιωάννου, Άντωγλου

20:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ~ ΜΑΜΟΥΘ ΔΙΒΟΛΗ, ΧΑΤΖΗΣ

Γραμματεία:  Κουρτελή, Βουδούρης, Κοκκινά

19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ~ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΚΑΝΕΛΙΔΗΣ, ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Μπενάκη Ν., , Δήμας, Μπενάκη Κ

20:00 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ~ ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΛΟΛΙ, ΝΑΚΑΣ

Γραμματεία:  Νταμπάκης, Κοέν, Σκαλιστής

Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ

14:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΚΑΡΜΠΑ, ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ

Γραμματεία:  Κοέν, Παπαδόπουλος Μ.

Προκριματική φάση ΝΕΑΝΙΔΩΝ

20:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΜΠΑΔΗΣ

Γραμματεία:  Αλεξανδρόπουλος, Καλπακίδου

Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ

15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΝΙΚΕΖΗΣ, ΜΗΤΚΟΣ

Γραμματεία:  Κράντα, Κόντος

19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΦΙΛΙΟΣ, ΠΑΠΑΣ

Γραμματεία:  Παραδείση, Κωστής

21:15 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Λαζόγλου, Λεονταρά

14:30 ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ.

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π, ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Ποντικέρη, Κολοκυθάς

14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Χουϊδης, Γιουβαλίδου

13:15 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ Ε.Ο.Σ. ΜΑΓΗ, ΤΕΡΖΗΣ

Γραμματεία:  Ακριτίδου, Ακριτίδης

14:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ~ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ, ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Διαμαντοπούλου Α., Καλογιαννίδης

17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΤΣΑΠΟΓΑ

Γραμματεία:  Τόλιου, Ηλιάσκος

15:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ

ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Σαμαρά, Γρούτα

12:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.

ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Γούτη, Μυσιρλόγλου

14:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ, ΜΠΕΚΙΑΡΗ

Γραμματεία:  Τσακαλάκης, Καλπακίδου

17:00 ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π, ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Λάσπα, Χαλκίδης

20:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ~ ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ

ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Δεμερτζίδου, Τεληγιαννίδου

14:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΜΙΧΕΛΗΣ, ΣΜΠΡΙΝΗΣ

Γραμματεία:  Τερζίδης, Τότσικα

14:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ, ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Καραμπουρνιώτη Α., Μπεκιάρης

13:00 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ~ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΚΑΣΟΥΜΗΣ

Γραμματεία:  Μαρβάκη Σ., Μαρβάκη Ι.

19:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΒΑΡΣΑΜΗΣ

Γραμματεία:  Διμπιτούζης, Γαλάνη

12:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΜΙΧΕΛΗ, ΟΥΖΟΥΝΗΣ

Γραμματεία:  Κωστοπούλου, Προεστού

16:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ~ ΜΕΝΤ ΜΠΑΜΠΗΣ, ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ

Γραμματεία:  Αλεβιζάτος, Ευθυμίου Α.

12:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΜΑΡΤΙΝΟΣ

Γραμματεία:  Πασχαλίδου,Καραγεωργόπουλος

14:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΛΑΜΠΡΕΛΗΣ, ΜΑΡΤΙΝΟΣ

Γραμματεία:  Βουλώνη, Πασχαλίδου

19:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΤΣΙΡΚΟΥ

Γραμματεία:  Ντάγκας, Μπέλλου Β.

16:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΜΠΑΪΟΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ

Γραμματεία:  Τότσικα, Τασιώνα

15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΤΣΑΚΑΛΟΥ

Γραμματεία:  Κάτσης, Λιούτσιας

12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΜΟΣΧΑΣ, ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Ζηδιανάκης, Βασιλείου

15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΑΓΓΕΛΟΥ

Γραμματεία:  Βασιλείου, Ζηδιανάκης

TΟΥΡΝΟΥΑ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ 2005-06-07 (Άρης Γραμμενίδης)

9:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΔΥΣΗ ~ ΑΝΑΤΟΛΗ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ, ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ

Γραμματεία:  Τότσικα, Τουκμενίδου