Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ

125

Ανακοινώθηκε από την ΕΚΑΣΘ το πρόγραμμα των αγώνων της Παρασκευής που είναι το εξής:

Β΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

20:00 ΛΑΓΥΝΩΝ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Χουϊδης, Γιουβαλίδου, Μπεκιάρης

21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ

Γραμματεία:  Χρηστίδης, Αντωνιάδου, Τζήκα

21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ. ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Ανανιάδου, Δεμερτζίδου, Στεφανίδου

21:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ Α.Ο.Ε.Α. ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ

Γραμματεία:  Ακριτίδης, Ακριτίδου, Κωτσόβολος

21:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ~ ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ

Γραμματεία:  Τόλιου, Λάσπα, Ιακωβίδου

21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π

Γραμματεία:  Κουκουτζέλης, Αντωγλου, Καπνοπούλου

21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ

Γραμματεία:  Ποντικέρη, Διαμαντοπούλου Α., Σαραφοπούλου

21:30 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Μπέλλου Β., Τσιρακίδου, Δαγδηλέλη

21:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΔΕΛΛΑΣ, ΜΟΣΧΑΣ

Γραμματεία:  Δήμας, Τουκμενίδου, Καραγεωργόπουλος

21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΣΕΛΕΒΟΣ, ΜΙΧΕΛΗΣ

Γραμματεία:  Πασχαλίδου., Μούστος, Σωτηριάδου

21:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΚΩΝΗΣ, ΜΠΑΪΟΣ

Γραμματεία:  Νταμπάκης, Προεστού, Κωστοπούλου

21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ

Γραμματεία:  Μπέλλου Μ., Μέρμιγκας, Λεονταρά

21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β., ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ

Γραμματεία:  Κοκκινά, Ανδρούτσος, Μπουρνάς

21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΓΡΑΙΚΟΣ, ΦΙΛΛΙΟΣ

Γραμματεία:  Κοέν, Σκαλιστής, Λαζόγλου

Γ1΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:30 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Μανούσος, Κόνιαλη, Μπάρμπας Ι

21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ~ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Φωστηρίδου, Αλεξανδρόπουλος, Πισκιούλης

19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ~ ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Στεφανίδου, Ανανιάδου, Δεμερτζιδης

21:45 25ο Δημ.Σχολείο ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ~ ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΚΑΡΜΠΑ

Γραμματεία:  Αναγνωστόπουλος, Αστερνός, Κουρτελή

21:30 ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ~ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΜΑΓΗ

Γραμματεία:  Μιχαηλίδου, Κόντος, Κράντα

21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ~ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χ

Γραμματεία:  Τατσίδης, Διμπιτούζης, Ηλιάσκος

21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΕΟΝΘ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ

Γραμματεία:  Καλπακίδου, Σακαλής, Γιοβανούδα

21:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ ΝΤΟΝΤΗΣ, ΝΑΚΑΣ

Γραμματεία:  Καραμπουρνιώτη Αρ., Χατζέλης, Καραμπουρνιώτη Ν

21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΡΟΥΜΑΝΗΣ, ΦΩΚΑ

Γραμματεία:  Ευθυμίου Κ., Ευθυμίου Α Ζηδιανάκης

19:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. ~ ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΔΙΒΟΛΗ, ΜΙΧΕΛΗ

Γραμματεία:  Σωτηριάδου, Πασχαλίδου, Κάτσης

Γ2΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:30 ΔΡΥΜΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΠΑΔΗΣ

Γραμματεία:  Γούτη, Γρούτα, Σαμαρά

21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ~ ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΛΑΜΠΡΕΛΗΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ

Γραμματεία:  Τότσικα, Δρακοπούλου, Βουλώνη

21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΛΟΛΙ, ΤΣΑΚΑΛΟΥ

Γραμματεία:  Μπενάκη Κ., Μπενάκη Α., Κωστανάκη

21:00 ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ, ΧΑΤΖΗΣ

Γραμματεία:  Κωνσταντίνου, Λιούτσιας