Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ

130

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 29 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Β΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Σαμαρά, Γούτη, Γρούτα

21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ

Γραμματεία:  Χουϊδης, Γιουβαλίδου, Τζήκα

21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ

Γραμματεία:  Τατσίδης, Ηλιάσκος, Κωνσταντίνου

19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ

ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Δεμερτζίδου, Πισκιούλης, Φωστηρίδου

21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΦΙΛΙΟΣ

Γραμματεία:  Διαμαντοπουλου Α., Τσακαλάκης, Σαραφοπούλου

21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ

ΣΕΛΕΒΟΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Καραμπουρνιώτη Αρτ., Καραμπουρνιώτη Ν., Κουκουτζέλης

21:00 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β., ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χ

Γραμματεία:  Μανούσος, Κόνιαλη, Σακάρογλου

21:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Τσολακίδης, Δήμας, Βουδούρης

21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ  ΠΡΑΤΤΟΣ, ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ

Γραμματεία:  Γιοβανούδα,Κολοκυθάς, Σακαλής

19:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ.

ΔΕΛΛΑΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π

Γραμματεία:  Καραγεωργόπουλος, Δρακοπούλου, Τουκμενίδου

21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Β

Γραμματεία:  Πασχαλίδου, Καραγεωργόπουλος, Σωτηριάδου

21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΜΙΧΕΛΗΣ

Γραμματεία:  Λιούτσιας, Λεονταρά, Κούλλιας

21:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΤΟΥΜΠΟΣ

Γραμματεία:  Δαγδηλέλη, Μπέλλου Β., Τσιρακίδου

19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ

Γραμματεία:  Βουλώνη, Δήμας, Τσολακίδης

Γ1΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΕΡΖΗΣ

Γραμματεία:  Δαουλτζής, Αντωγλου, Καπνοπούλου

21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΝΑΚΑΣ

Γραμματεία:  Στεφανίδου, Βαρυτιμίδης, Αλεξανδρόπουλος

21:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ~ Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ, ΚΑΣΟΥΜΗΣ

Γραμματεία:  Τόλιου, Κόντος, Καλπακίδου

21:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ~ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ., ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Ανανιάδου, Λάσπα, Χατζέλης

21:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ~ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΚΑΤΣΙΝΑΣ

Γραμματεία:  Ακριτίδης, Κωτσόβολος, Ακριτίδου

21:45 25ο Δημ.Σχολείο ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΤΟΝΤΗΣ, ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Μπέλλου Μ., Μέρμιγκας, Κουρτελή

21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ ΚΩΝΗΣ, ΔΙΒΟΛΗ

Γραμματεία:  Προεστού, Ντάγκας, Κωστοπούλου

21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ

Γραμματεία:  Κράντα, Μιχαηλίδου, Συμεωνίδης

21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΦΩΚΑ

Γραμματεία:  Κοέν, Λαζόγλου, Μπουρνάς

21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. ΚΑΡΜΠΑ, ΧΑΤΖΗΣ

Γραμματεία:  Βουζούκου, Κωστανάκη, Ράμπαντι

Γ2΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ~ Ε.Α.Α.Θ. ΜΑΓΗ, ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Αντωνιάδου, Ιακωβίδου, Χρηστίδης

20:30 ΑΞΙΟΥ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ~ ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΣΚΡΙΝΟΣ, ΤΣΙΡΚΟΥ

Γραμματεία:  Μπάρμπας Ι.,Χαλκίδης, Διμπιτούζης

21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΜΠΑΪΟΣ, ΠΑΠΑΣ

Γραμματεία:  Ανδρούτσος, Μούστος, Κάτσης

21:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ~ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΜΠΑΜΠΗΣ, ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Αναγνωστόπουλος, Τότσικα, Σκαλιστής

20:30 ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ~ ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ΜΟΣΧΑΣ, ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

Γραμματεία:  Ευθυμίου Α., Ζηδιανάκης, Ευθυμίου Κ