Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ

106

Ανακοινώθηκε από την ΕΚΑΣΘ το πρόγραμμα των αγώνων της Παρασκευής που είναι το εξής:

Β΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ. ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΝΑΚΑΣ

Γραμματεία:  Τεληγιαννίδου, Βαρυτιμίδης, Στεφανίδου

21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Καπνοπούλου, Κράντα, Σαραφοπούλου

20:00 ΛΑΓΥΝΩΝ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β., ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Κωτσόβολος, Καλπακίδου, Πισκιουλης

21:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΚΑΤΣΙΝΑΣ

Γραμματεία:  Ακριτίδου, Χριστιδής, Ακριτίδης

21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ Α.Ο.Ε.Α.  ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ

Γραμματεία:  Γιοβανούδα, Σακαλής, Καραμπουρνιώτη Ν

21:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ~ ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ

Γραμματεία:  Καραμπουρνιώτη Αρτ., Κουκουτζέλης, Αλεξανδρόπουλος

21:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ

Γραμματεία:  Μπέλλου Μ., Μέρμιγκας, Μπουρνάς

21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΚΑΡΜΠΑ

Γραμματεία:  Καραγεωργόπουλος, Σωτηριάδου, Πασχαλίδου

21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ

Γραμματεία:  Λεονταρά, Κωστής, Κουκουβίνου

21:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Νταμπάκης, Σκαλιστής, Προεστού

21:30 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Ευθυμίου Α., Ζηδιανάκης, Ευθυμίου Κ

21:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Βουζούκου, Δήμας, Ράμπαντι

21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΛΟΛΙ

Γραμματεία:  Ποντικέρη,Ανδρούτσος, Παραδείση,

21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Λαζόγλου, Κάτσης, Μπέλλου Β

Γ1′ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Στεφανίδου, Τεληγιαννίδου, Βαρυτιμίδης

21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ~ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΜΑΓΗ, ΤΕΡΖΗΣ

Γραμματεία:  Ανανιάδου, Φωστηρίδου, Δεμερτζίδου

21:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΔΩΝΗΣ

Γραμματεία:  Αντωνιάδου, Τζήκα, Σακάρογλου

21:30 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ,. ΚΥΡΟΠΥΟΛΟΣ

Γραμματεία:  Μπάρμπας Ι., Μανούσος, Κόνιαλη

21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ~ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΚΑΣΟΛΗΣ, ΚΑΣΟΥΜΗΣ

Γραμματεία:  Μιχαηλίδου., Κόντος, Μπεκιάρης

21:30 ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Δαουλτζής, Χαλκίδης, Αντωγλου

21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΜΠΑΪΟΣ, ΤΣΙΡΚΟΥ

Γραμματεία:  Ηλιάσκος, Διμπιτούζης, Κολοκυθάς

21:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ~ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΜΠΑΔΗΣ

Γραμματεία:  Τσακαλάκης, Διαμαντοπούλου Α., Λάσπα

21:45 25ο Δημ.Σχολείο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ ~ ΕΟΝΘ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ

Γραμματεία:  Τότσικα, Αστερνός , Κοκκινά

21:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΡΟΥΜΑΝΗΣ, ΧΑΤΖΗΣ

Γραμματεία:  Μπενάκη Ν., Τσολακίδης, Βουλώνη

21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ~ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ, Χ#ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Γραμματεία:  Κωνσταντίνου, Ντάγκας, Βουδούρης

19:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. ~ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Τσάκλη, Τσιρακίδου, Μπέλλου Β

Γ2’κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:30 ΔΡΥΜΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ ~ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ, ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ

Γραμματεία:  Σαμαρά, Γρούτα, Γούτη

20:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΠΕΡΑ ΑΣ ΔΙΒΟΛΗ, ΑΓΓΕΛΟΥ

Γραμματεία:  Αναγνωστόπουλος, Κουρτελή, Δρακοπούλου

21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΚΑΤΣΩΝΗΣ

Γραμματεία:  Κωστανάκη, Κοέν

21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ~ ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ

Γραμματεία:  Τσάκλη, Τσιρακίδου, Κουρτελή

Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ

20:45 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΔΕΛΛΑΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π

Γραμματεία:  Λιούτσας, Κουλλιας