Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ

96

ΤΡΙΤΗ 19 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:45 25ο Δημ.Σχολείο ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ~ ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΜΙΧΕΛΗΣ, ΜΠΑΡΜΠΑΣ

Γραμματεία:  Αλεβιζάτος, Κοκκινά, Δαγδηλέλη

Προκριματική φάση ΝΕΑΝΙΔΩΝ

21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΜΕΝΤ ΜΙΧΕΛΗ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Γαλάνη Π., Γρούτα

21:45 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΜΑΓΗ, ΝΑΚΑΣ

Γραμματεία:  Κόντος, Κολοκυθάς

21:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ

Γραμματεία:  Δαουλτζής, Χαλκίδης

21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ

Γραμματεία:  Καραμπουρνιώτη Ν., Κουκουτζέλης

Προκριματική φάση ΝΕΩΝ

21:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.

Γραμματεία:  Μανούσος, Κόνιαλη

19:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Γιουβαλίδου, Ιακωβίδου

21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π

Γραμματεία:  Γιοβανούδα, Σακαλής

21:45 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΚΑΣΟΥΜΗΣ

Γραμματεία:  Ακριτίδης, Φωστηρίδου

21:30 ΦΙΛΥΡΟΥ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Μπεκιάρης, Κωνσταντίνου

19:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ.

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Τότσικα, Σκαλιστής

21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Πασχαλίδου, Σωτηριάδου

21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Βουλώνη, Βουζούκου

21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ

Γραμματεία:  Κωστής, Τσολάκίδης

21:45 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Ευθυμίου Α., Ζηδιανάκης

Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ

19:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β., ΝΤΟΝΤΗΣ

Γραμματεία:  Τσιρακίδου, Μπέλλου Β.

Προκριματική φάση ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

18:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛ ~ ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ

Γραμματεία:  Λαζόγλου