Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ

89

Ανακοινώθηκε από την ΕΚΑΣΘ το πρόγραμμα των αγώνων της Παρασκευής που είναι το εξής:

Β΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β., ΣΚΡΙΝΟΣ

Γραμματεία:  Σαμαρά, Λάσπα, Ακριτίδης

21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Μιχαηλίδου, Κράντα, Κόντος

20:00 ΛΑΓΥΝΩΝ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Καπνοπούλου, Δαουλτζής, Γρούτα

21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΜΑΓΗ

Γραμματεία:  Καραμπουρνιώτη Ν., Καραμπουρνιώτη Αρτ., Κουκουτζέλης

19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΜΙΧΕΛΗΣ

Γραμματεία:  Χαλκίδης, Διμπιτούζης, Αλεξανδρόπουλος

21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΝΤΟΝΤΗΣ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ

Γραμματεία:  Ανδρούτσος, Σαραφοπούλου, Καλογιαννίδης

21:00 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Φωστηρίδου, Ηλιάσκος, Σακάρογλου

21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Γιοβανούδα, Κολοκυθάς, Σακαλής

19:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ, ΔΙΒΟΛΗ

Γραμματεία:  Βουζούκου, Δήμας, Βουλώνη

21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Ράμπατι, Δήμας, Βουδούρης

21:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΡΜΠΑ

Γραμματεία:  Πασχαλίδου, Μπενάκη Αικ., Μπενάκη Ν.

21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΔΕΛΛΑΣ, ΜΟΣΧΑΣ

Γραμματεία:  Τσιρακίδου, Δαγδηλέλη, Μπέλλου Β.

21:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Κωστοπούλου, Τασιώνα, Λιούτσιας

Γ1΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ, ΝΑΚΑΣ

Γραμματεία:  Ανανιάδου, Δεμερτζίδου, Πισκιούλης

21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Στεφανίδου, Χατζέλης, Βαρυτιμίδης

21:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ ΜΠΑΪΟΣ, ΚΑΣΟΥΜΗΣ

Γραμματεία:  Γιουβαλίδου, Χουϊδης, Αστερνός

21:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΔΩΝΗΣ

Γραμματεία:  Διαμαντοπούλου Αθ., Ακριτίδου, Τσακαλάκης

21:45 25ο Δημ.Σχολείο ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ~ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Μέρμιγκας, Κούρφαλη, Παραδείση

21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ~ ΕΟΝΘ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ

Γραμματεία:  Τότσικα, Κουρτελή, Κουκουβίνου

21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ~ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΚΑΣΟΛΗΣ

Γραμματεία:  Γούτη, Τόλιου, Καλπακίδου

21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΡΟΥΜΑΝΗΣ, ΦΩΚΑ

Γραμματεία:  Σκαλιστής, Λαζόγλου, Κοέν

21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΚΑΤΣΩΝΗΣ, ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Προεστού, Λεονταρά, Κάτσης

Γ2΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ~ ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ.

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Τεληγιαννίδου, Τζήκα, Χρηστίδης

20:30 ΑΞΙΟΥ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ~ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΚΑΤΣΙΝΑΣ, ΜΠΑΔΗΣ

Γραμματεία:  Μανούσος, Κόνιαλη, Μπάρμπας

21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Μ

Γραμματεία:  Μούστος, Νταμπάκης, Κοκκινά

21:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΜΙΧΕΛΗ, ΒΛΑΣΤΟΣ

Γραμματεία:  Αναγνωστόπουλος, Δρακοπούλου, Σωτηριάδου

21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ~ ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΠΑΠΠΑΣ

Γραμματεία:  Κωστανάκη, Καραγεωργόπουλος, Τσολακίδης

20:30 ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ~ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΧΑΤΖΗΣ, ΤΣΑΠΟΓΑ

Γραμματεία:  Ευθυμίου Αλ., Ζηδιανάκης, Ευθυμίου Κ.