Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ

40

KYΡIAKH 10 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΜΑΓΗ, ΝΑΚΑΣ

Γραμματεία:  Τσακαλάκης-Τζήκα-Φωστηρίδου

16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΔΙΒΟΛΗ, ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ

Γραμματεία:  Κωστανάκη-Κουρτέλη-Κωνσταντίνου

21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΚΟΥΡΟΛΓΟΥ

Γραμματεία:  Κούρφαλη-Δήμας-Βουδούρης

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ~ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΤΣΑΚΑΤΖΗΣ, ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Στεφανίδου-Ηλιάσκος-Μαρβάκη Σ

21:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ~ Ε.Ο.Σ. ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Ανανιάδου-Τόλιου-Αλεξανδρόπουλος

21:00 Χ.Α.Ν.Θ. ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ~ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΜΠΑΪΟΣ, ΜΠΑΡΜΠΑΣ

Γραμματεία:  Τερζίδης-Κράντα-Παραδείση

20:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ~ ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ, ΧΑΤΖΗΣ

Γραμματεία:  Τσακλή-Βουζούκου-Mούστος

19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΚΟΥΡΟΛΓΟΥ

Γραμματεία:  Κούρφαλη-Δήμας-Σκαλιστής

20:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΜΙΧΕΛΗΣ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Μ

Γραμματεία:  Τσολακίδης-Ντάγκας-Μπέλλου Β

Προκριματική φάση ΝΕΩΝ

15:30 ΠΑΟΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ, ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Κωστής-Κοέν

Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ

14:15 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΌ

ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Λεονταρά-Μπέλλου Β

17:00 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

Γραμματεία:  Λιούτσιας -Μπενάκη Ν.

Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

09:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Νταμπάκης, Τουκμενίδου

Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ

13:30 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΧΑΝΘ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ

Γραμματεία:  Κοέν-Κωστής

18:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ T

Γραμματεία:  Αστερνός-Κόντος

15:50 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΕΚΑ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ  ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Δεμερτζίδου-Ακριτίδης

19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΑΓΓΕΛΟΥ

Γραμματεία:  Σωτηριάδου, Πασχαλίδου

20:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ, ΜΠΑΔΗΣ

Γραμματεία:  Χατζέλης-Γαλάνη

15:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΜΑΡΤΙΝΟΣ

Γραμματεία:  Λαζόγλου Καραγεωργόπουλος

17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΜΗΤΚΟΣ

Γραμματεία:  Ιακωβίδου-Χρηστίδης

20;00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ~ ICBS 2009 ΦΙΛΙΟΣ, ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Ευθυμίου Κ-Ευθυμίου Αλ

17:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Κουκουτζέλης-Καπνοπούλου

13:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΜΠΑΪΟΣ, ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Τεληγιαννίδου-Κωτσόβολος

17:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΔΩΝΗΣ, ΚΑΣΟΥΜΗΣ

Γραμματεία:  Καλπακίδου-΄Αντωγλου

13:15 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΔΩΝΗΣ, ΚΑΣΟΥΜΗΣ

Γραμματεία:  Μπάρμπας-Κόνιαλη

15:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΜΙΧΕΛΗ, ΤΕΡΖΗΣ

Γραμματεία:  Καραμπουρνιώτη Α-Ηλιάσκος

14:30 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΚΡΙΝΟΣ, ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Ντούλια-Ντεράκη

20:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ~ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.

ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Ανανιάδου-Τόλιου

17:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Λάσπα-Μιχαηλίδου

11:45 25ο Δημ.Σχολείο ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ, ΜΠΕΚΙΑΡΗ

Γραμματεία:  Κοκκινά, Κωνσταντίνου

13:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ~ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ, ΤΣΑΚΙΡΗΣ

Γραμματεία:  Ακριτίδου-Σακαλής

19:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΑΤΣΩΝΗΣ, ΤΣΙΡΚΟΥ

Γραμματεία:  Διμπιτούζης, Κάτσης

14:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΜΑΓΗ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣΧ

Γραμματεία:  Άντωγλου-Γιοβανούδα

19:00 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΠΑΠΑΣ

Γραμματεία:  Δαγδηλέλη-Λιούτσιας

12:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΛΟΛΙ, ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ

Γραμματεία:  Βουλώνη-Βασιλείου

14:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΔΙΒΟΛΗ, ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ

Γραμματεία:  Βασιλείου-Βουλώνη

16:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Προεστού-Κωστοπούλου

19:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ

Γραμματεία:  Κωστοπούλου-Αλεβιζάτος

15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Τοτσικα, Παπαδόπουλος Μ

15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΜΟΣΧΑΣ, ΒΑΡΣΑΜΗΣ

Γραμματεία:  Βουζούκου-Ράμπατι

15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΡΟΥΜΑΝΗΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ

Γραμματεία:  Ζηδιανάκης-Μπουνάς

15:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΛΟΛΙ, ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ

Γραμματεία:  Μπέλλου Μ-Σκαλιστής

ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ

09:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΜΙΚΤΗ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ~ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΟΥΖΟΥΝΗΣ, ΤΣΑΚΑΛΟΥ

Γραμματεία:  Πασχαλίδου-Σωτηριάδου