Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ

38

Ανακοινώθηκε από την ΕΚΑΣΘ το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββάτου που είναι το εξής:

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ~ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΛΟΛΙ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Μ

Γραμματεία:  Κωστανάκη, Καραμπουρνιώτη Α., Αλεξανδρόπουλος

21:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ~ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΤΣΑΚΑΤΖΗΣ, ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Ιακωβίδου, Καπνοπούλου, Μαρβάκη Ι

Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ

17:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ ΧΑΝΘ ΔΕΛΛΑΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β

Γραμματεία:  Δρακοπούλου, Τουκμενίδου

21:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Παραδείση, Κωνσταντίνοτ

15:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ Χ#ΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Λαζόγλου, Κοέν

16:00 11 ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΕΚΑ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ, ΤΣΑΝΤΑΛΗ

Γραμματεία:  Δεμερτζίδου, Χατζέλης

21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ  ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΚΑΣΟΥΜΗΣ

Γραμματεία:  Κουκουτζέλης, Σακαλής

20:00 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Αντωνιάδου, Ηλιάσκος

18:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ Β.Α.Ο. ΠΙΠΛΙΟΣ, ΟΥΖΟΥΝΗΣ

Γραμματεία:  Νταμπάκης, Παπαδόπουλος Μ

14:15 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Κωστοπούλου, Κωστής

18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ, ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Τσολακίδης, Ζηδιανάκης

14:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ, ΒΑΡΣΑΜΗΣ

Γραμματεία:  Κουρτελη, Καραγεωργόπουλος

17:30 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΣΚΡΙΝΟΣ, ΔΩΝΗΣ

Γραμματεία:  Μανούσος, Μπάρμπας Ι

19:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ~ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΤΣΑΚΙΡΗΣ, ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Ανανιάδης, Μπεκιάρης

19;30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ~ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ  ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Στεφανίδου, Τόλιου

15:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΣΚΡΙΝΟΣ, ΔΩΝΗΣ

Γραμματεία:  Αστερνός, Κόντος

18:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΜΗΤΚΟΣ

Γραμματεία:  Μιχαηλίδου, Κωτσόβολος

20:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΕΡΖΗΣ

Γραμματεία:  Ακριτίδου, Ακριτίδης

16:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ~ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χ

Γραμματεία:  Ποντικέρη, Χαλκίδης

17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ~ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Γούτη, Μυσιρλόγλου

12:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Καραμπουρνιώτη Ν., Χατζηιωαννου

19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ ICBS 2009 ΤΣΑΚΑΤΖΗΣ, ΠΑΠΠΑΣ

Γραμματεία:  Φωστηρίδου, Τζήκα

15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΤΣΙΡΚΟΥ

Γραμματεία:  Γιουβαλίδου, Καλπακίδου

15:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΜΑΓΗ,ΜΠΑΔΗΣ

Γραμματεία:  Κολοκυθάς, Γιοβανούδα

16:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ

Γραμματεία:  Τότσικα, Κουκουβίνου

20:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ~ ΜΕΝΤ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Δαγδηλέλη, Σκαλιστής

16:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ, ΜΠΕΚΙΑΡΗ

Γραμματεία:  Καραγεωργόπουλος, Κουρτελη

21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Βουλώνη, Μούστος

19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΚΩΝΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γραμματεία:  Μούστος, Βουλώνη

16:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ~ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ

Γραμματεία:  Σωτηριάδου, Κοκκινά

16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ, ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Μπενάκη Ν., Μπενάκη Α

15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΜΟΣΧΑΣ, ΤΣΑΚΑΛΟΥ

Γραμματεία:  Ζηδιανάκης, Τσολακίδης

18:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΜΠΑΪΟΣ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ

Γραμματεία:  Λιούτσιας, Βουδούρης

Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

19:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ

Γραμματεία:  Μέρμιγκας, Διμπιτούζης

17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Τόλιου, Στεφανίδου

18:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Γαλάνη, Χρηστίδης

20:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΜΙΧΕΛΗ, ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ

Γραμματεία:  Κωνσταντίνου, Παραδείση

19:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ Α.Ο.Ε.Α. ΜΙΧΕΛΗΣ, ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Κούρφαλη, Μπουρνάς

13:15 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΠΑΡΜΠΑΣ

Γραμματεία:  Τσιρακίδου, Μπέλλου Β

18:15 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΦΙΛΙΟΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ

Γραμματεία:  Ευθυμίου Α., Κοέν

16:15 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΝΙΚΕΖΗΣ

Γραμματεία:  Ντάγκας, Προεστού

Προκριματική φάση ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

20:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΡΟΥΜΑΝΗΣ, ΦΙΛΙΟΣ

Γραμματεία:  Ευθυμίου Α

13:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ

Γραμματεία:  Κάτσης

17:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ

Χ#ΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ

Γραμματεία:  ΄Λαζόγλου

12:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ

Γραμματεία:  Κοέν

18:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ

,  Γραμματεία:  Σκαλιστής

18:30 ΔΕΚΑ -Α- ΔΕΚΑ ~ ΜΕΝΤ ΜΑΓΗ

Γραμματεία:  Αντωγλου

9:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ~ ΧΑΝΘ ΜΑΡΤΙΝΟΣ

Γραμματεία:  Λάσπα, Μαρβάκη Σ

TΟΥΡΝΟΥΑ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ 2007 (Άρης Γραμμενίδης)

08:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΚΕΝΤΡΟ ~ ΒΟΡΡΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ

Γραμματεία:  Βουζούκου, Ράμπαντι

10:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΔΥΣΗ ~ ΑΝΑΤΟΛΗ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ

Γραμματεία:  Βουζούκου, Ράμπαντι