Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ

17

Ανακοινώθηκε από την ΕΚΑΣΘ το πρόγραμμα των αγώνων της Παρασκευής που είναι το εξής:

Β΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΓΡΑΙΚΟΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π

Γραμματεία:  Τζήκα, Χρηστίδης, Χατζέλης

21:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β., ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Γιοβανούδα, Σακαλής, Λάσπα

21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ. ~ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΤΣΑΓΚΑΤΖΗΣ

Γραμματεία:  Τεληγιαννίδου, Ακριτίδου, Στεφανίδου

21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΚΑΣΟΛΗΣ

Γραμματεία:  Καπνοπούλου, Αντωγλου, Κόντος

21:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΚΑΤΣΙΝΑΣ

Γραμματεία:  Διαμαντοπούλου Α., Ιακωβίδου, Πισκιούλης

21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ~ Α.Ο.Ε.Α. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ

Γραμματεία:  Ηλιάσκος, Παραδείση, Κολοκυθάς

21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ., ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ

Γραμματεία:  Τόλιου, Τσιρακίδου, Καλπακίδου

21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΣΤΟΥΜΠΟΣ

Γραμματεία:  Λιούτσιας, Λεονταρά, Μπέλλου Β

21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΣΕΛΕΒΟΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Ανδρούτσος, Καλογιαννίδης, Μπουρνάς

21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Αναγνωστόπουλος, Σκαλιστής, Κοέν

21:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ, ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Νταμπάκης, Τασιώνα, Προεστού

21:30 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΦΙΛΙΟΣ

Γραμματεία:  Λαζόγλου, Ράμπαντι, Βουζούκου

21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΜΙΧΕΛΗ

Γραμματεία:  Μπενάκη Ν., Τουκμενίδου, Μπενάκη Α

21:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΠΙΠΛΙΟΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γραμματεία:  Καραγεωργόπουλος, Σωτηριάδου, Πασχαλίδου

Γ1΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ~ ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ T

Γραμματεία:  Ανανιάδου, Δεμερτζίδου, Φωστηρίδου

21:30 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΔΩΝΗΣ

Γραμματεία:  Μανούσος, Κόνιαλη, Σακάρογλου

21:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Χουϊδης, Γιουβαλίδου, Μπάρμπας Ι

21:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ~ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Μαρβάκη Ι., Μαρβάκη Σ., Μαρβάκης Κ

19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ~ ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χ

Γραμματεία:  Ακριτίδου, Στεφανίδου, Τεληγιαννίδου

21:30 ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΜΑΓΗ, ΚΑΣΟΥΜΗΣ

Γραμματεία:  Καραμπουρνιώτη Ν., Καραμπουρνιώτη Αρ., Κουκουτζέλης

21:45 25ο Δημ.Σχολείο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ ~ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΗΤΚΟΣ

Γραμματεία:  Τερζίδης, Τσολακίδης, Αστερνός

21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ~ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΙΚΕΖΗΣ

Γραμματεία:  Μπεκιάρης, Βαρυτιμίδης, Αλεξανδρόπουλος

21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, Χ#ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Γραμματεία:  Δαουλτζής, Κράντα, Μιχαηλίδου

21:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ~ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΜΠΑΪΟΣ, ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ Ε

Γραμματεία:  Τσακαλάκης, Κωτσόβολος, Ακριτίδης

21:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΚΑΡΜΠΑ, ΛΟΛΙ

Γραμματεία:  Ευθυμίου Α., Κάτσης, Ζηδιανάκης

21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ, ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Κωστανάκη, Βουδούρης, Βουλώνη

19:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ

Γραμματεία:  Μπενάκη Α., Δήμας, Μπενάκη Ν

Γ2΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:30 ΔΡΥΜΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ ~ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Γούτη, Σαμαρά, Γρούτα

20:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΙΧΕΛΗΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ

Γραμματεία:  Τσάκλη, Μέρμιγκας, Μπέλλου Μ

21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ~ ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΚΑΤΣΩΝΗΣ, ΧΑΤΖΗΣ

Γραμματεία:  Κοκκινά, Κουκουβίνου, Τότσικα

21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ~ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΔΙΒΟΛΗ, ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Κουρτελη, Κούλλιας, Κωστοπούλου