Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ

22

Τα παιχνίδια της προκριματικής φάσης εφήβων ξεχωρίζουν από το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ που είναι το εξής:

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ~ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΤΣΑΚΙΡΗΣ, ΣΜΠΡΙΝΗΣ

Γραμματεία:  Ανανιάδου, Γαλάνη Π., Μαρβάκη Ι

21:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΝΙΚΕΖΗΣ ΔΑΝΔΑΡΑΣ

Γραμματεία:  Διμπιτούζης Π., Φωστηρίδου, Δεμερτζίδου

20:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ, ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Διαμαντόπουλος Γ., Ακριτίδου, Διαμαντοπούλου Α

20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ~ ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΜΟΣΧΑΣ, ΦΙΛΛΙΟΣ

Γραμματεία:  Μπενάκη Κ., Δήμας, Βουζούκου

Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ

17:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΡΟΥΜΑΝΗΣ,ΜΑΡΤΙΝΟΣ

Γραμματεία:  Κωνσταντίνου, Ντάγκας

16:00 11 ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΕΚΑ ~ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΜΙΧΕΛΗΣ, ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Χ#ιωαννου, Καραμπουρνιώτη Α

16:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΜΠΕΚΙΑΡΗ

Γραμματεία:  Τότσικα, Κοκκινά

19:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΧΑΝΘ  ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΚΑΝΤΕΡΕΣ

Γραμματεία:  Λιούτσιας, Κόντος

15:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ  ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Λαζόγλου, Κωστής

18:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ.

ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Βουζούκου, Βουλώνη

20:00 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΝΑΚΑΣ, ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Ιακωβίδου, Χατζέλης

18:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ, ΚΑΣΟΥΜΗΣ

Γραμματεία:  Γιοβανούδα, Κράντα

18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Μπέλλου Β., Τσιρακίδου

14:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Μούστος, Ράμπαντι

18:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΚΑΣΟΛΗΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χ

Γραμματεία:  Στεφανίδου, Πισκιούλης

20:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ~ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ

Γραμματεία:  Δεμερτζίδου, Φωστηρίδου

19:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΜΑΓΗ, ΤΣΙΡΚΟΥ

Γραμματεία:  Καπνοπούλου, Λάσπα

19:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ

Γραμματεία:  Αντωνιάδου, Κωτσόβολος

15:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΚΑΣΟΛΗΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χ

Γραμματεία:  Μανούσος, Μπάρμπας

14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΜΗΤΚΟΣ

Γραμματεία:  Δαουλτζής, Αλεξανδρόπουλος

20:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΜΠΑΪΟΣ, ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ

Γραμματεία:  Ανανιάδης, Μπεκιάρης

16:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ, ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Ανδρούτσος, Καλογιαννίδης

19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΦΩΚΑ, ΣΜΠΡΙΝΗΣ

Γραμματεία:  Διμπιτούζης Α., Τεληγιαννίδου

12:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΚΑΤΣΙΝΑΣ

Γραμματεία:  Σαμαρά, Γρούτα

21:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ~ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΜΠΕΚΙΑΡΗ

Γραμματεία:  Παραδείση, Δαγδηλέλη

14:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ, ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Αστερνός, Σακαλής

15:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΜΕΝΤ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΤΟΥΜΠΟΣ

Γραμματεία:  Τερζίδης, Κουρτελη

15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΚΑΣΟΥΜΗΣ, ΒΑΡΣΑΜΗΣ

Γραμματεία:  Κόντος, Μιχαηλίδου

16:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β., ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Πασχαλίδου, Σωτηριάδου

19:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΚΑΡΜΠΑ, ΠΑΛΑΣΚΑΣ

Γραμματεία:  Αλεβιζάτος, Κοέν

16:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Ράμπαντι, Μούστος

14:15 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.

ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ

Γραμματεία:  Κοεν, Ντάγκας

17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΜΙΧΕΛΗ, ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Σωτηριάδου, Πασχαλίδου

21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΛΟΛΙ, ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Βουδούρης, Καραγεωργόπουλος

15:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΟΥ

Γραμματεία:  Ζηδιανάκης, Ευθυμίου Α

Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

20:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΠΑΔΗΣ

Γραμματεία:  Αντωγλου, Ακριτίδης

18:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ, ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Διαμαντοπούλου Α., Διαμαντόπουλος

17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΜΑΓΗ, ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Λάσπα, Καπνοπούλου

18:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΜΠΕΚΙΑΡΗ

Γραμματεία:  Κοκκινά, Τότσικα

13:15 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ Α.Ο.Ε.Α. ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΠΑΠΑΣ

Γραμματεία:  Προεστού, Κωστοπούλου

19:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΧΑΤΖΗΣ, ΤΣΑΠΟΓΑ

Γραμματεία:  Κούρφαλη, Κωνσταντίνου

17:00 ΘΕΡΜΗΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Κωστής, Λαζόγλου

16:15 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΦΙΛΛΙΟΣ, ΟΥΖΟΥΝΗΣ

Γραμματεία:  Κούλλιας, Βουλώνη

16:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΜΟΣΧΑΣ, ΤΣΑΚΑΛΟΥ

Γραμματεία:  Μπενάκη Ν., Κωστανάκη

Προκριματική φάση ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

12:15 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΧΑΤΖΗΣ

Γραμματεία:  Μπέλλου Β

18:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Μπενάκη Ν

18:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΤΣΑΚΑΛΟΥ

Γραμματεία:  Κωστανάκη

19:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΜΑΡΑΓΚΑΓΚΗΣ

Γραμματεία:  Καραγεωργόπουλος

17:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΣΤΟΥΜΠΟΣ

Γραμματεία:  Κουρτελη

10:15 Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΤΣΑΠΟΓΑ

Γραμματεία:  Μπενάκη Κ

09:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ~ ΔΕΚΑ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Τσιρακίδου

16:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΜΑΓΗ

Γραμματεία:  Χουϊδης