Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ

235

Αρκετά παιχνίδια περιλαμβάνει το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ που είναι το εξής:

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ

12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΛΟΛΙ

Γραμματεία:  Ευθυμίου Α

15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΜΠΑΜΠΗΣ

Γραμματεία:  Ιωαννίδης

16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Τουκμενίδου

14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ ΟΛΥΜΠΟΣ 1 ΚΑΣΟΛΗΣ

Γραμματεία:  Γαλάνη Π

10:15 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ 1 ~ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 1 ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Σωτηριάδου

08:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ 1 ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΟΥΖΟΥΝΗΣ

Γραμματεία:  Δρακοπούλου

12:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΠΑΟΚ 1 ΦΙΛΛΙΟΣ

Γραμματεία:  Ζηδιανάκης

12:45 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1 ~ ΔΕΚΑ 1 ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΤΡΑΓΙΑ

Γραμματεία:  Βουλώνη

13:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π

Γραμματεία:  Μπέλλου Β

13:45 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ 1 ΔΩΝΗΣ, ΤΕΡΖΗΣ

Γραμματεία:  Ακριτίδης

08:45 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ 1 ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1 ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΠΑΛΑΣΚΑΣ

Γραμματεία:  Δαγδηλέλη

12:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 1 ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ

Γραμματεία:  Κοέν

20:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΚΟΙΜΤΖΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Χατζέλης

14:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΚΥΡΙΤΣΗΣ

Γραμματεία:  Κόνιαλη

16:00 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 2 ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥΡ

Γραμματεία:  Μπάρμπας Ι

13:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2 ~ ΠΑΟΚ 2 ΦΙΛΛΙΟΣ

Γραμματεία:  Ζηδιανάκης

09:15 ΣΣΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2 ΜΠΟΝΟΣ, ΤΣΑΠΟΓΙΑΣ

Γραμματεία:  Μπέλλου Β

15:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π., ΠΑΠΠΑΣ Μ

Γραμματεία:  Κιλαζίδου

10:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 ΛΟΛΙ, ΤΣΑΚΑΛΟΥ

Γραμματεία:  Ευθυμίου Κ

15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 2 ~ ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ΛΟΛΙ

Γραμματεία:  Βασιλείου

13:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΠΑΟΚ 3 ~ Χ.Α.Ν.Θ 2 ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ

Γραμματεία:  Κωστής

09;00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ 2 ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΒΑΡΣΑΜΗΣ

Γραμματεία:  Τσιρακίδου

10:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ 3 ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ

Γραμματεία:  Τσιρακίδου

15:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ, ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Διαμαντοπουλος Γ

9:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Γούτη

12:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2 ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Κολοκυθάς

16:00 ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΔΩΝΗΣ, ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Καπνοπούλου

12:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ~ Ε.Ο.Σ. ΣΚΡΙΝΟΣ, ΤΣΙΡΚΟΥ

Γραμματεία:  Ζαφειριάδου Α

15:45 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Χατζέλης

14:15 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ~ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΣΚΡΙΝΟΣ

Γραμματεία:  Ζαφειριάδου Α

12:30 ΧΑΡΙΛΑΟΥ Θ1 ΑΣ ΑΡΗΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ

Γραμματεία:  Κωστοπούλου

08:45 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ, ΑΓΓΕΛΟΥ

Γραμματεία:  Γαλάνη Π

09:00 25ο Δημ.Σχολείο Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ 2 ~ ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΜΙΧΕΛΗ, ΣΜΠΡΙΝΗΣ

Γραμματεία:  Παραδείση

16:30 ΔΕΚΑ -Α- ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ~ ΔΕΚΑ 3 ΝΑΚΑΣ

Γραμματεία:  Χρηστίδης

14:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. ~ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 ΜΙΧΕΛΗΣ, ΜΑΡΤΙΝΟΣ

Γραμματεία:  Κοκκινά

10:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΤΖΕΚΑΚΗΣ, ΜΠΑΔΗΣ

Γραμματεία:  Κόντος

13:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΚΑΣΟΛΗΣ

Γραμματεία:  Μπεκιαρής

09:00 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 ~ ΒΑΟ 2 ΤΖΕΚΑΚΗΣ, ΜΠΑΔΗΣ

Γραμματεία:  Δαουλτζής

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

13:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Μανούσος

16:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ

Γραμματεία:  Λαζόγλου

15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΡΟΥΜΑΝΗΣ

Γραμματεία:  Κοέν

18:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ, ΜΠΕΚΙΑΡΗ

Γραμματεία:  Τσολακίδης

10:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ

Γραμματεία:  Κολοκυθάς

17:45 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ ΔΩΝΗΣ

Γραμματεία:  Μιχαηλίδου Γ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

15:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Μανούσος

21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΖΟΥΜΠΟΥΛΗΣ

Γραμματεία:  Χαλκίδης

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ~ Ε.Ο.Σ. ΠΕΡΡΑΚΗΣ, ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Φωστηρίδου

10:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ ~ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Δαγδηλέλη

09:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ~ ΑΣ ΠΑΟΚ 1 ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

Γραμματεία:  Ράμπαντι

15:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ,

Γραμματεία:  Διαμαντοπούλου Α