Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ

272

ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019

Γ1 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

20:00 25ο Δημ.Σχολείο ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ~ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΜΠΟΝΟΣ

Γραμματεία:  Κιλαζίδου, Δαγδηλέλη, Μπέλλου Β

21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ~ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΡΟΥΜΑΝΗΣ, ΦΩΚΑ

Γραμματεία:  Κάτσης, Τουκμενίδου, Μπενάκη Ν

20:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. ~ ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΧΑΤΖΗΣ

Γραμματεία:  Νταμπάκης, Ιωαννίδης, Παπαδόπουλος Μ

Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ~ ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ.

ΚΟΙΜΤΖΟΓΛΟΥ., ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Δεμερτζίδου, Διαμαντοπούλου Α., Διαμαντόπουλος

19:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ~ ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΣΑΡΑΝΤΟΥ

Γραμματεία:  Ντάγκας, Κωστοπούλου, Προεστού

15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ~ ΕΟΝΘ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ, ΚΟΥΤΖΙΑΜΠΑΣΗΣ

Γραμματεία:  Σκαλιστής, Κιλαζίδου, Μπουρνάς

15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΧΑΤΖΗΣ

Γραμματεία:  Ζηδιανάκης, Σωτηριάδου, Ευθυμίου Α

19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΡΑΣΟΥΛΗ, ΦΙΛΛΙΟΣ

Γραμματεία:  Σωτηριάδου, Δήμας, Βουδούρης

18:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Νταμπάκης, Ιωαννίδης, Παπαδόπουλος Μ

Προκριματική φάση ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

17:00 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΟΥΖΟΥΝΗΣ

Γραμματεία:  Κουκουβίνου

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

14:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΟΥΖΟΥΝΗΣ

Γραμματεία:  Καρατζιώτης

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ

15:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΣΑΡΑΝΤΟΥ, ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Αλεβιζάτος

09:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Τσιρακίδου

11:00 ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ ΒΕΡΓΙΝΑ

Γραμματεία:  Ευθυμίου Α

15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΦΙΛΛΙΟΣ

Γραμματεία:  Ιωαννίδης

14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ ΔΕΚΑ 1 ΚΑΣΟΛΗΣ, ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Γαλάνη Π

08:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΠΑΟΚ 1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π., ΜΑΡΤΙΝΟΣ

Γραμματεία:  Σωτηριάδου

20:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 1 ~ ΗΡΑΚΛΗΣ 1 ΡΟΥΜΑΝΗΣ

Γραμματεία:  Ζηδιανάκης

11:15 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1 ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ, ΠΑΛΑΣΚΑΣ

Γραμματεία:  Τσιρακίδου

20:00 11 ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΕΚΑ 2 ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ 1 ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Τεληγιαννίδου

9:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 1 ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ΔΩΝΗΣ

Γραμματεία:  Γαλάνη Π

17:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 1 ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1 ΦΙΛΛΙΟΣ

Γραμματεία:  Βασιλείου

12:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ

Γραμματεία:  Καλπακίδου

14:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ ΑΤΕΡΜΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ

Γραμματεία:  Μανούσος

15:15 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ~ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΝΑΚΑΣ, ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Χαλκίδης

16:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 2 ΝΑΚΑΣ, ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Μαρβάκη Ι

9:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ 2 ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 ΣΚΡΙΝΟΣ

Γραμματεία:  Χατζέλης

11:30 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Κ

Γραμματεία:  Κόνιαλη

19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2 ΚΟΥΤΣΙΑΜΠΑΣΗΣ, ΤΡΑΓΙΑ

Γραμματεία:  Κάτσης

15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 ~ ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1 ΡΑΣΟΥΛΗ, ΤΣΑΚΑΛΟΥ

Γραμματεία:  Ευθυμίου Κ

13:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 1 ~ ΠΑΟΚ 2 ΔΩΝΗΣ

Γραμματεία:  Κολοκυθάς

13:00 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π

Γραμματεία:  Κοέν

15:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2 ΜΠΟΝΟΣ, ΤΣΑΠΟΓΙΑ

Γραμματεία:  Κούλλιας

17:15 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΙΑΣ 1 ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ, ΣΜΠΡΙΝΟΣ

Γραμματεία:  Δρακοπούλου

12:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΠΑΟΚ 3 ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 2 ΦΩΚΑ

Γραμματεία:  Τσολακίδης

20:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ 2 ~ Χ.Α.Ν.Θ 2 ΜΠΑΡΜΠΑΣ, ΤΣΙΡΚΟΥ

Γραμματεία:  Παραδείση

12:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 3 ~ ΑΣ ΑΡΗΣ 2

ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ, ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Πασχαλίδου

16:00 ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΔΩΝΗΣ, ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Ταρπάγκου Φ

18:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ 3 ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ, ΒΛΑΣΤΟΣ

Γραμματεία:  Παραδείση

15:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Καραγεωργόπουλος

11:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΔΩΝΗΣ

Γραμματεία:  Ταρπάγκου Α

12:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2 ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ, ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Ανανιάδης

12:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Κόντος

14:15 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ

Γραμματεία:  Ηλιάσκος

15:45 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Αστερνός

19:30 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ~ ΟΛΥΜΠΟΣ 3

Γραμματεία:  Μανούσος

14:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΜΠΑΡΜΠΑΣ, ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

Γραμματεία:  Κοκκινά

9:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΔΕΚΑ 3 ~ ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΜΠΑΡΜΠΑΣ

Γραμματεία:

12:30 ΧΑΡΙΛΑΟΥ Θ1 ΑΣ ΑΡΗΣ 3 ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΣΑΡΑΝΤΟΥ, ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ

Γραμματεία:  Μπέλλου Β

9:00 25ο Δημ.Σχολείο Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ 2 ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΝΙΚΕΖΗΣ, ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ

Γραμματεία:  Κοκκινά

15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ~ ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Κωνσταντίνου

10:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 2 ΔΩΝΗΣ, ΜΠΑΔΗΣ

Γραμματεία:  Ταρπάγκου Α

10:00 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ~ ΒΑΟ 2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π

Γραμματεία:  Λεονταρά

17:45 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ

Γραμματεία:  Κουκουτζέλης

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

13:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΚΑΣΟΥΜΗΣ

Γραμματεία:  Μπάρμπας Ι

15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΚΟΝΙΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Βασιλείου

8:45 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ

Γραμματεία:  Βαρυτιμίδης

10:30 ΘΕΡΜΗΣ ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΦΩΚΑ

Γραμματεία:  Λαζόγλου

10:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ

ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ, ΖΟΥΜΠΟΥΛΗΣ

Γραμματεία:  Ανανιάδης

17:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΣΚΡΙΝΟΣ, ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Τζήκα

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

15:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΚΑΣΟΥΜΗΣ

Γραμματεία:  Μπάρμπας Ι

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

15:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΔΕΚΑ ΣΚΡΙΝΟΣ

Γραμματεία:  Τζήκα

10:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 ΧΑΤΖΗΣ, ΒΑΡΣΑΜΗΣ

Γραμματεία:  Σκαλιστής