Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ

105

ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019


Γ1 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

20:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ ΜΠΑΙΟΣ ΚΟΙΜΤΖΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:   Ανδρούτσος, Καλογιαννίδης, Καλπακίδου

20:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. ΛΑΜΠΡΕΛΗΣ ΜΠΑΖΑΚΑΣ

Γραμματεία:   Μπέλλου Β., Σκαλιστής, Ζηδιανάκης

21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΜΙΧΕΛΗ Ε ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

Γραμματεία:   Τουκμενίδου, Παπαδόπουλος Μ., Δρακοπούλου

19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ.

ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

Γραμματεία:   Κάτσης, Τσολακίδης, Ιωαννίδης

Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟΣΜΟΥ Γ.Σ. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ

Γραμματεία:   Ανανιάδης, Καραγκούνη, Αλεξανδρόπουλος

21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ.

ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:   Δαουλτζής, Αντωγλου, Κούδας

15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΚΑΝΕΛΙΔΗΣ

Γραμματεία:   Κοέν, Δήμας, Μούστος

20:00 ΦΟΙΝΙΚΑ Π.Α.Ο.Δ. ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΛΟΛΙ ΝΙΚΕΖΗΣ

Γραμματεία:   Κοκκινά, Σωτηριάδου, Βουλώνη

18:00 ΠΥΛΑΙΑΣ ΕΟΝΘ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΦΙΛΛΙΟΣ ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ

Γραμματεία:   Προεστού, Τασιώνα, Κωστοπούλου

Προκριματική φάση ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ :

14:15 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΔΩΝΗΣ

Γραμματεία:   Σακάρογλου

19:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΒΕΡΓΙΝΑ ΚΛΕΠΟΥΝΣΙΩΤΟΥ ΒΛΑΣΤΟΣ

Γραμματεία:   Παραδείση

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ

15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΡΟΥΜΑΝΗΣ

Γραμματεία:   Ευθυμίου Α

16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.

ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ

Γραμματεία:   Νταμπάκης

19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 ΚΟΝΙΑΚΗΣ ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:   Δρακοπούλου

12:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.

ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ

Γραμματεία:   Πασχαλίδου

10:45 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΠΑΟΚ 1 Χ.Α.Ν.Θ 1 ΣΑΡΑΝΤΟΥ

Γραμματεία:   Δαγδηλέλη

18:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ 1 ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 1 ΣΚΡΙΝΟΣ, ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:   Τζήκα

9:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ 1 ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1

ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ ΜΑΡΤΙΝΟΣ

Γραμματεία:   Λιούτσιας

13:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ICBS 2009 ΡΟΥΜΑΝΗΣ

Γραμματεία:   Ευθυμίου Α

10:00 25ο Δημ.Σχολείο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ 1 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 1 ΦΩΚΑ, ΤΡΑΓΙΑ

Γραμματεία:   Αλεβιζάτος

14:15 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΝΑΚΑΣ

Γραμματεία:   Γαλάνη Π

18:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 1

ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

Γραμματεία:   Ιωαννίδης

9:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ 1 ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ.

ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:   Κοέν

12:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1 ΔΕΚΑ 2

ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ

Γραμματεία:   Μαρβάκη Σ

14:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 2 ΟΛΥΜΠΟΣ 2 ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:   Κωτσόβολος

20:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:   Βαρυτιμίδης

12:45 ΑΞΙΟΥ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΤΖΕΚΑΚΗΣ

Γραμματεία:   Μπάρμπας Ι

15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:   Χατζέλης

13:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΠΑΟΚ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΣΑΡΑΝΤΟΥ

Γραμματεία:   Δαγδηλέλη

12:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΧ

Γραμματεία:   Νταμπάκης

9:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΧ

Γραμματεία:   Παπαδόπουλος Μ

17:15 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 1 ΝΙΚΕΖΗΣ ΣΜΠΡΙΝΗΣ

Γραμματεία:   Παραδείση

20:30 ΘΕΡΜΗΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π

Γραμματεία:   Λαζόγλου

10:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΙΑΣ 1 ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΜΠΕΚΙΑΡΗ

Γραμματεία:   Κοέν

14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ Α.Ο.Ε.Α. ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΖΟΥΜΠΟΥΛΗΣ

Γραμματεία:   Μαρβάκη Σ

15:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 2 ΠΑΟΚ 3 ΦΙΛΛΙΟΣ

Γραμματεία:   Τσιρακίδου

8:45 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ 2 ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 3 ΜΠΟΝΟΣ ΟΥΖΟΥΝΗΣ

Γραμματεία:   Αστερνός

15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 2 ΗΡΑΚΛΗΣ 2 ΧΑΤΖΗΣ ΤΣΑΚΑΛΟΥ

Γραμματεία:   Βασιλείου

14:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ

Γραμματεία:   Σαραφοπούλου

12:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΚΑΣΟΛΗΣ

Γραμματεία:   Σαμαρά

14:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2 ΦΩΚΑ, ΠΑΛΑΣΚΑΣ

Γραμματεία:   Κωστής

9:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 3 ΚΑΣΟΛΗΣ ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ

Γραμματεία:   Γούτη

16:00 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΚΑΣΟΥΜΗΣ

Γραμματεία:   Μανούσος

9:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ 3 ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΣΚΡΙΝΟΣ, ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:   Τεληγιαννίδου

10:15 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 ΤΖΕΚΑΚΗΣ

Γραμματεία:   Γαλάνη Π

18:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΚΑΣΟΥΜΗΣ

Γραμματεία:   Μανούσος

13:30 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ 2 ΧΑΤΖΗΣ ΤΣΑΚΑΛΟΥ

Γραμματεία:   Ζηδιανάκης

9:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΑΣ ΑΡΗΣ 3 ΚΑΡΜΠΑ ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ

Γραμματεία:   Κωστής

15:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΣΑΡΑΝΤΟΥ, ΤΣΙΡΚΟΥ

Γραμματεία:   Κιλαζίδου

8:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 ΔΕΚΑ 3 ΦΩΚΑ

Γραμματεία:   Καραγεωργόπουλος

9:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 2 ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 ΔΩΝΗΣ, ΤΕΡΖΗΣ

Γραμματεία:   Λάσπα

9:30 ΔΕΛΑΣΑΛ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝ., ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ

Γραμματεία:   Κουκουτζέλης

18:00 Β.Α.Ο. ΒΑΟ 2 ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΥ

Γραμματεία:   Γιοβανούδα

14:00 ΛΑΓΥΝΩΝ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΚΑΣΟΛΗΣ

Γραμματεία:   Γούτη

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

16:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΚΑΡΜΠΑ ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ

Γραμματεία:   Τσιρακίδου

10:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ

Γραμματεία:   Πασχαλίδου

14:00 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΚΑΡΜΠΑ ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ

Γραμματεία:   Μπενάκη Ν

11:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 1 ΔΩΝΗΣ, ΤΕΡΖΗΣ

Γραμματεία:   Λάσπα

12:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 2 ΑΡΗΣ ΑΣ

ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ, ΒΑΡΣΑΜΗΣ

Γραμματεία:   Σαραφοπούλου

14:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ

ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ, ΜΠΑΔΗΣ

Γραμματεία:   Καπνοπούλου

17:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΣΚΡΙΝΟΣ

Γραμματεία:   Τζήκα

16:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ

ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ ΤΣΑΠΟΓΙΑ

Γραμματεία:   Λιούτσιας

15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ

Γραμματεία:   Καραγεωργόπουλος