Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ

261

ΣΑΒΒΑΤΟ 6 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019

Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00     ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

Διαιτητές: ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ

Γραμματεία: Δεμερτζίδου, Τόλιου, Ηλιάσκος

 

Β Β φάση ΝΕΩΝ

21:30     ΜΙΚΡΑΣ 1   ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ  ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛΑΘ

Διαιτητές:
ΝΤΟΝΤΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π

Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Κωστής

 

Προκριματική φάση ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

18:00     ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ    ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ   ΠΑΟΚ ΑΣ

Διαιτητές:
ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΑΓΓΕΛΟΥ

Γραμματεία: Παραδείση

 

18:00     ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ      ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΑΡΗΣ ΑΣ

Γραμματεία: Κόνιαλη

 

16:00     ΛΑΓΚΑΔΑ     ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ Ε.Α.Α.Θ.

Διαιτητές:
ΚΑΣΟΛΗΣ, ΑΒΡΟΝΙΚΙΔΗΣ

Γραμματεία: Γούτη

 

10:00     Χ.Α.Ν.Θ.    Χ.Α.Ν.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.

Διαιτητές: ΜΠΑΡΜΠΑΣ ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ

Γραμματεία: Τσιρακίδου

 

16:00     Μ.Ε.Ν.Τ.  Μ.Ε.Ν.Τ. Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ

Διαιτητές: ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

Γραμματεία: Μπέλλου Β

 

10:30  ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο  ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ

Διαιτητής: ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ

Γραμματεία: Μούστος

 

18:00     ΜΙΚΡΑΣ 2     ΒΕΡΓΙΝΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.

Διαιτητές: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ

Γραμματεία: Κωστής

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

18:00     ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ         Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ.

Διαιτητής:
ΦΙΛΛΙΟΣ

Γραμματεία: Ευθυμίου Α

 

20:00     ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ         ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.

Διαιτητής: ΚΑΣΟΥΜΗΣ

Γραμματεία: Χαλκίδης

 

12:30     ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ     ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ   ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.

Διαιτητές:
ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β., ΒΑΡΣΑΜΗΣ

Γραμματεία: Κράντα

 

19:30     ΝΕΑΠΟΛΗΣ         Α.Ο.Ε.Α.  ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.

Διαιτητής: ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία: Λάσπα

 

16:30     Ν.ΡΥΣΙΟΥ   ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ  ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ

Διαιτητής:
ΦΩΚΑ

Γραμματεία:   Τσολακίδης

 

19:00     ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ     ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. Ε.Ο.Σ.

Διαιτητές: ΚΟΝΙΑΚΗΣ, ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία: Λιούτσιας

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ:

19:00     ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ   ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝ.ΠΟΛ.  Α.Κ. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

Διαιτητής: ΣΚΡΙΝΟΣ

 

20:30     Ν.ΡΥΣΙΟΥ  ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 1  ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 1

Διαιτητής: ΡΑΣΟΥΛΗ

Γραμματεία: Ευθυμίου Α

 

11:00     ΣΣΑΣ      ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 1

Διαιτητές: ΠΑΠΑΣ, ΣΜΠΡΙΝΗΣ

Γραμματεία: Κοέν

 

14:00     ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ    ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1  ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 2

Διαιτητές: ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ, ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ

Γραμματεία: Βασιλείου

 

14:30     I.C.B.S.  ICBS 2009  ΝΕΑΠΟΛΗ 2

Γραμματεία: Χατζέλης

 

19:30     ΜΙΚΡΑΣ 2  ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ   Β.Α.Ο.

Διαιτητές: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ

Γραμματεία: Κωστής

 

17:15     ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ       ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.

Διαιτητές: ΚΟΝΙΑΚΗΣ, ΤΣΑΠΟΓΑ

Γραμματεία: Λιούτσιας

 

21:00     ΜΙΚΡΑΣ 2     ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2   Α.Ο.Ε.Α.

Διαιτητής: ΜΠΟΝΟΣ

Γραμματεία: Βουζούκου

 

16:15     ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ   ΟΛΥΜΠΟΣ 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. 1

Διαιτητές: ΝΑΚΑΣ, ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Ιακωβίδου

 

20:00     ΕΥΟΣΜΟΥ     ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ  ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ

Γραμματεία: Βαρυτιμίδης

 

18:00     ΔΕΚΑ -Α-   ΔΕΚΑ ΟΛΥΜΠΟΣ 2

Διαιτητές: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Κ

Γραμματεία: Φωστηρίδου

 

19:00     ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ    ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ

Διαιτητής: ΔΩΝΗΣ

Γραμματεία: Στεφανίδου

 

8:30        ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ

Διαιτητής: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π.

Γραμματεία: Λεονταρά

 

15:00     ΑΝΑΤΟΛΙΑ     ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ Α.Σ. ΑΡΗΣ

Διαιτητής: ΣΑΡΑΝΤΟΥ

Γραμματεία: Κωστοπούλου

 

18:00     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΙΑΣ 1

Διαιτητής: ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ

Γραμματεία: Γιοβανούδα

 

17:30     ΣΤΑΥΡΟΥ   ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ 2  ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ

Γραμματεία: Ντούλια

 

15:30     ΠΕΡΑΙΑΣ  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΒΕΡΓΙΝΑ

Γραμματεία:  Ζηδιανάκης,

 

18:00     ΠΥΛΑΙΑΣ  ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο.Μ.  Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.

 

13:15     ΠΥΛΑΙΑΣ    ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.  ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 2

Διαιτητές:ΣΑΡΑΝΤΟΥ, ΜΑΡΤΙΝΟΣ

Γραμματεία:                      Κούλλιας

 

16:15     ΜΙΚΡΑΣ 2    Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1

Διαιτητής: ΜΠΟΝΟΣ

Γραμματεία: Παπαδόπουλος Μ

 

12:00     ΔΡΥΜΟΥ      ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2 ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ.

Διαιτητές: ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΒΡΟΝΙΚΙΔΗΣ

Γραμματεία: Σαμαρα

 

9:00        ΠΕΥΚΩΝ    ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2    ΠΗΓΑΣΟΣ΄24

Διαιτητές: ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ, ΜΠΑΔΗΣ

Γραμματεία: Κολοκυθάς

 

13:30     ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ

Διαιτητές: ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:                      Γρούτα

 

16:00     ΑΔΕΝΔΡΟΥ         ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ    Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ

Γραμματεία: Μπάρμπας Ι.

 

9:30        ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ   Ε.Ο.Σ.    ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2

Διαιτητής: ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Γαλάνη Π.

 

18:00     ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ    ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.           ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Α.Σ.

Διαιτητές: ΔΑΓΚΟΥΛΑΣ, ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ

Γραμματεία: Βουδούρης

 

16:30     ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ   ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 1  ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ

Γραμματεία: Ζηδιανάκης,

 

18:00     Μ.Ε.Ν.Τ.     ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ  ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ.

Διαιτητές: ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΤΣΙΡΚΟΥ

Γραμματεία: Μπέλλου Β

 

8:45        ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό      ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3   ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ

Διαιτητής: ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ

Γραμματεία: Λαζόγλου

 

16:00     ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ    ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ

Διαιτητής: ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ

Γραμματεία: Βασιλείου

 

16:00     ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ        ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.      ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2

Διαιτητές: ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία: Παραδείση

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ

13:45     ΣΣΑΣ   ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο.Μ.  ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ .

Διαιτητές: ΝΙΚΕΖΗΣ, ΟΥΖΟΥΝΗΣ

Γραμματεία: Κοέν

 

17:45     ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ       ΟΛΥΜΠΟΣ 2       ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ.

Διαιτητές: ΤΣΑΚΙΡΗΣ, ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Ιακωβίδου

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

16:45     ΠΑΟΚ    ΠΑΟΚ Α.Σ.  ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ

Διαιτητές: ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ, ΠΑΠΠΑΣ

Γραμματεία: Τουκμενίδου