Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ

214

KYΡIAKH 31 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019

Γ1 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

20:00 ΛΑΓΥΝΩΝ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ – ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
Διαιτητές: ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Γούτη, Δαουλτζής, Άντωγλου

20:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Διαιτητές: ΜΠΑΪΟΣ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ

Γραμματεία:  Ανδρούτσος, Καλογιαννίδης, Καλπακίδου

21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ.
Διαιτητές: ΚΑΡΑΒΑΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Μπενάκη Α., Μπενάκη Ν., Ράμπαντι

 

Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. – ΠΗΓΑΣΟΣ΄24

Διαιτητές: ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ

Γραμματεία:  Κωστανάκη, Τόλιου, Φωστηρίδου

21:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ.
Διαιτητές: ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Καραγκούνη, Ζαφειριάδου Α., Κούδας

19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ
Διαιτητές: ΤΖΕΚΑΚΗΣ, ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Δεμερτζίδου, Ανανιάδου, Ιακωβίδου

20:00 ΦΟΙΝΙΚΑ Π.Α.Ο.Δ. – ΕΟΝΘ
Διαιτητές: ΚΑΤΣΩΝΗΣ, ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

Γραμματεία:  Καραγεωργόπουλος, Μούστος, Ιωαννίδης

19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ – ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ
Διαιτητές: ΜΙΧΕΛΗΣ, ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Νταμπάκης, Δήμας, Παπαδόπουλος Μ

15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ.
Διαιτητές: ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΜΠΟΝΟΣ

Γραμματεία:  Κοκκινά, Τουκμενίδου, Βουζούκου

 

Προημιτελική φάση ΠΑΙΔΩΝ

16:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. – ΧΑΝΘ
Διαιτητές: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΚΑΡΑΒΑΣ

Γραμματεία:  Ανανιάδης, Γαλάνη Π., Ουσταμπασίδου

12:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.

Διαιτητές: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ,. ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Μανούσος, Κόνιαλη, Μπάρμπας ι

17:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ – Β.Α.Ο.

Διαιτητές: ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ

Γραμματεία:  Κωστής, Βουλώνη, Βουδούρης

15:30 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΣ
Διαιτητές: ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΣΤΟΥΜΠΟΣ

Γραμματεία:  Κάτσης, Πασχαλίδου, Κουκουβίνου

14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. – Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
Διαιτητές: ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ, ΠΛΑΤΕΛΛΑ

Γραμματεία:  Λάσπα. Τσακαλάκης, Παπαδόπουλος Κ

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ

14:15 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. – ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.
Διαιτητής: ΚΟΥΤΖΙΑΜΠΑΣΗΣ
Γραμματεία:  Λεονταρά

15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ – ΒΕΡΓΙΝΑ
Διαιτητές: ΡΑΣΟΥΛΗ, ΤΣΑΚΑΛΟΥ

Γραμματεία:  Ζηδιανακής

12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. – ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
Διαιτητής: ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Ευθυμίου Α

09:45 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2

Διαιτητές: ΚΟΥΤΖΙΑΜΠΑΣΗΣ, ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

Γραμματεία:  Νταγκας

11:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΠΑΟΚ 1 – ΗΡΑΚΛΗΣ 1
Διαιτητής: ΧΑΤΖΗΣ

Γραμματεία:  Βασιλείου

11:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ – Χ.Α.Ν.Θ 1
Διαιτητής: ΦΙΛΛΙΟΣ

Γραμματεία:  Τσιρακίδου

18:00 ΔΕΚΑ -Α- ΔΕΚΑ 1 – ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 1
Διαιτητής: ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Φωστηρίδου

10:00 25ο Δημ.Σχολείο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ 1 – ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ
Διαιτητές: ΚΟΝΙΑΚΗΣ, ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Μπέλλου Β

12:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1 – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1
Διαιτητές: ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ, ΣΜΠΡΙΝΗΣ

Γραμματεία:  Λάσπα

9:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ 1 – ΔΕΚΑ 2
Διαιτητές: ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΤΣΙΡΚΟΥ

Γραμματεία:  Δαγδηλέλη

15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. – ΟΛΥΜΠΟΣ 2
Διαιτητής: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ

Γραμματεία:  Μπεκιάρης

14:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ
Διαιτητής: ΚΑΣΟΥΜΗΣ

Γραμματεία:  Χατζέλης

15:45 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 – ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.
Διαιτητής: ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Βαρυτιμίδης

14:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2 – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ
Διαιτητής: ΦΙΛΛΙΟΣ

Γραμματεία:  Τσιρακίδου

17:15 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1
Διαιτητές: ΚΟΝΙΑΚΗΣ, ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Τεληγιαννίδου

13:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΠΑΟΚ 2 – ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1
Διαιτητής: ΧΑΤΖΗΣ

Γραμματεία:  Βασιλείου

12:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2 – ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ
Διαιτητές: ΡΑΣΟΥΛΗ, ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ

Γραμματεία:  Βουζούκου

15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 2 – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΙΑΣ 1
Διαιτητής: ΧΑΤΖΗΣ

Γραμματεία:  Παραδείση

11:45 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ 2 – Α.Ο.Ε.Α.
Διαιτητές: ΦΩΚΑ, ΠΑΠΠΑΣ

Γραμματεία:  Κούλλιας

10:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ 2 – ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 2
Διαιτητές: ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΜΑΡΤΙΝΟΣ

Γραμματεία:  Δαγδηλέλη

17:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ – ΠΑΟΚ 3
Διαιτητές: ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ, ΖΟΥΜΠΟΥΛΗΣ

Γραμματεία:  Λάσπα

10:15 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ 2 – ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 3
Διαιτητές: ΜΠΑΡΜΠΑΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ

Γραμματεία:  Κωστοπούλου

11:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ – ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ

Γραμματεία:  Ντεράκη

9:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ 3 – Β.Α.Ο.
Διαιτητές: ΜΠΑΡΜΠΑΣ, ΒΑΡΣΑΜΗΣ

Γραμματεία:  Κωστοπούλου

12:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ – ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ
Διαιτητής: ΚΑΣΟΛΗΣ

Γραμματεία:  Σαμαρά

14:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.
Διαιτητές: ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Γούτη

14:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2
ΠΑΠΠΑΣ, ΤΣΑΠΟΓΙΑ

Γραμματεία:  Καπνοπούλου

11:00 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ.

Γραμματεία:  Παπαδόπουλος Κ

12:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ – Ε.Ο.Σ.

Γραμματεία:  Σακάρογλου

9:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ 3 – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ
Διαιτητές: ΣΚΡΙΝΟΣ, ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Ιακωβίδου

11:00 ΑΞΙΟΥ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2
Διαιτητής: ΚΑΣΟΥΜΗΣ

Γραμματεία:  Τσακαλακης

11:15 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 – ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.
Διαιτητές: ΔΩΝΗΣ, ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Στεφανίδου

13:30 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. – ΔΕΚΑ 3
Διαιτητής: ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Κοέν

14:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ 2
Διαιτητές: ΜΙΧΕΛΗ, ΠΑΛΑΣΚΑΣ

Γραμματεία:  Κιλαζίδου

8:45 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. – ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ..
Διαιτητής: ΝΑΚΑΣ

Γραμματεία:  Κόντος

8:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 – ΑΣ ΑΡΗΣ 3
Διαιτητές: ΦΩΚΑ, ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Ιωαννίδης

9:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ – ΠΗΓΑΣΟΣ΄24
Διαιτητές: ΜΙΧΕΛΗ, ΟΥΖΟΥΝΗ

Γραμματεία:  Κοκκινά

18:00 Β.Α.Ο. ΒΑΟ 2 – ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
Διαιτητής: ΜΑΓΗ

Γραμματεία:  Γρούτα

11:00 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 – ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ.
Διαιτητές: ΚΑΤΣΙΝΑΣ, ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Κολοκυθάς

10:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 2 – ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
Διαιτητής: ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ

Γραμματεία:  Διμπιτούζης Α

14:00 ΛΑΓΥΝΩΝ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ – ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ
Διαιτητής: ΚΟΙΜΤΖΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Μισιρλόγλου

9:30 ΔΕΛΑΣΑΛ ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.
Διαιτητής: ΚΑΤΣΙΝΑΣ

Γραμματεία:  Ταρπάγκου Φ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

13:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
Διαιτητής: ΦΙΛΛΙΟΣ

Γραμματεία:  Τσιρακίδου

16:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 1
Διαιτητής: ΡΟΥΜΑΝΗΣ

Γραμματεία:  Μπέλλου Β

11:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. – ΠΑΟΚ ΑΣ
Διαιτητής: ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ

Γραμματεία:  Διμπιτούζης Α

15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. – ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.
Διαιτητής: ΡΟΥΜΑΝΗΣ

Γραμματεία:  Μπέλλου Β

19;45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. – ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ
Διαιτητές: ΚΟΝΙΑΚΗΣ, ΤΡΑΓΙΑ

Γραμματεία:  Αλεβιζάτος

12:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 2 – ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ
Διαιτητές: ΝΑΚΑΣ, ΑΓΓΕΛΟΥ

Γραμματεία:  Καπνοπούλου

14;30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ – ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ
Διαιτητές: ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ, ΜΠΑΔΗΣ

Γραμματεία:  Σακαλής

13:45 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΣ
Διαιτητής: ΚΑΣΟΛΗΣ

Γραμματεία:  Σαμαρά

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

14:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 2 – ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ..
Διαιτητές: ΣΚΡΙΝΟΣ, ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Τσακαλακης