Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ

309

Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ περιλαμβάνει τους εξής αγώνες:

Γ1 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

19:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΕΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΜΙΜΗΚΟΣ

Γραμματεία:  Ντούλια, Ντεράκη, Παπαδόπουλος Κ

Β-A Φάση Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΓΣ ~ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧ. ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Καραγκούνη, Ζαφειριάδου Α., Καλπακίδου

Β-Δ Φάση Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21¨15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ. ~ ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ

Γραμματεία:  Νταμπάκης, Τσολακίδης, Μπενάκη Ν

Β-Ε Φάση Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΕΗ ΠΑΣΠ ~ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Μαραγκουδάκη, Γρούτα, Κούδας

Β΄ φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

19:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ

Γραμματεία:  Γιοβανούδα, Σακαλής

20:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΔΕΛΛΑΣ, ΚΑΡΜΠΑ

Γραμματεία:  Μυσιρλή, Παραδείση, Λιούτσιας

14:30 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑ ΠΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ

Γραμματεία:  Κουκουβίνου, Παληογιάννη

19:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ. ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ, ΠΕΡΡΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Κόνιαλη, Μπάρμπας Ι

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

19:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛ. ΠΑΟΚ 3 ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 2 ΦΙΛΛΙΟΣ, ΚΟΤΣΙΑΜΠΑΖΗΣ

Γραμματεία:  Κοέν

13:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ ΑΜΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ.2 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΚΟΝΙΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Ράμπαντι

18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛ. ΚΟΛΛΙΟΣ, ΧΑΤΖΗΣ Α

Γραμματεία:  Παπαδόπουλος Μ., Καλαϊτζης

16:15 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ ΡΟΥΜΑΝΗΣ

Γραμματεία:  Ευθυμίου Κ

10:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ 1 ~ ΗΡΑΚΛΗΣ 1 ΔΑΣΚΑΛΟΥ, ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Σκαλιστής, Γλαβίνας

16:00 ΔΕΚΑ-Α- ΔΕΚΑ 1 ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ. ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β., ΜΗΤΚΟΣ

Γραμματεία:  Στεφανίδου, Κασούμης

14:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1 ~ ΧΑΝΘ 1 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ, ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Μιχαηλίδου Γ., Χαραλαμπίδης

14:30 ICBS ICBS 2009 ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 1 ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ

Γραμματεία:  Γούτη, Φωκα

17:00 ΒΑΟ ΒΑΟ 1 ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ, ΝΙΚΕΖΗΣ

Γραμματεία:  Κουκουτζέλης

15:30 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΕΑΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 1 ΚΑΣΟΛΗΣ, ΜΙΜΗΚΟΣ

Γραμματεία:  Παπαδόπουλος Κ

16:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2 ~ ΕΥΟΣΜΟΣ 10 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ, ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Μιχαηλίδου Γ., Χαραλαμπίδης

16:45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ 1 ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ, ΜΑΚΑΛΕΚΑΣ

Γραμματεία:  Σακάρογλου, Κελεκίδου

11:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ 1 ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 ΑΝΔΡΕΟΥ

Γραμματεία:  Καραγεωργόπουλος

18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ.1 ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. ΜΟΣΧΑΣ

Γραμματεία:  Αρβανιτίδης

17:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛ. ΧΑΝΘ 2 ~ ΠΑΟΚ 2 ΦΙΛΛΙΟΣ, ΚΟΤΣΙΑΜΠΑΖΗΣ

Γραμματεία:  Κοέν

09:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 2 ~ Ν.ΒΟΤΣΗΣ 1 ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΜΗΤΣΙΟΥ Α

Γραμματεία:  Τσιρακίδου

13:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 2 ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΜΟΣΧΑΣ, ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΑΛΙΟ Γραμματεία:  Ντουβαλέτης

18:30 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ

Γραμματεία:  Καπνοπούλου, Χουϊδης

14:00 ΔΕΚΑ-Α- ΔΕΚΑ 2 ~ ΟΛΥΜΠΟΣ 2 ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β., ΜΗΤΚΟΣ

Γραμματεία:  Στεφανίδου, Κασούμης

11:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ 2 ~ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΡΑΠΤΗΣ, ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ

Γραμματεία:  Βασιλειού, Αθανασιάδης

14:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 ~ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΜΑΡΤΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Κιλαζίδου, Βαλαβανίδου

20:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΔΑΣΩ ~ ΝΕΑΠΟΛΗ ΣΑΠΚ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Μπεκιάρης

14:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΑΡΗΣ 2 ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ Θ., ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Κολοκυθάς

14:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 ~ ΖΕΦΥΡΟΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Λαζόγλου

16:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ν.ΒΟΤΣΗΣ 2 ~ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2 ΚΟΛΛΙΟΣ, ΧΑΤΖΗΣ Φ

Γραμματεία:  Παπαδόπουλος Μ., Καλαϊτζης

19:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ 1 ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΖΙΩΓΑΣ

Γραμματεία:  Κουκουβίνου, Αναγνωστόπουλος

18:15 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.1 ~ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 ΡΟΥΜΑΝΗΣ

Γραμματεία:  Ευθυμίου Α

15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Ζηδιανάκης

11:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 2 ~ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ, ΑΜΠΡΑΖΗΣ

Γραμματεία:  Ουσταμπασίδου, Παπαδόπουλος Κ του Γεωργίου

09:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΣ ~ ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ

Γραμματεία:  Ανανιάδης

17:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ. ~ ΕΑΑΘ ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ, ΠΕΡΡΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Κόνιαλη, Μανούσος

09:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΟΣ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ.2 ΣΠΑΝΟΣ, ΔΩΝΗΣ

Γραμματεία:  Ιακωβίδου, Ανανιάδου

14:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ 2 ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛ. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ

Γραμματεία:  Φωστηρίδου, Δεμερτζόγλου

14:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 1 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Μισιρλόγλου

20:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΜΕΝΤ 2 ΝΤΟΝΤΗΣ, ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

Γραμματεία:  Κωστοπούλου

08:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΚ ~ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π

Γραμματεία:  Λεονταρά, Σεϊτανίδης

14:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ ~ ΑΣ ΑΡΗΣ 3 ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΝΑΚΑΣ

Γραμματεία:  Γαλάνη Π., Αθανασίαδου

12:15 25 ΔΗΜ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝ.3 ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ, ΝΑΤΣΗΣ

Γραμματεία:  Μπέλλου Β., Λασκαρούδης

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝ. ΤΟΤΣΙΚΑ , ΤΣΙΑΚΙΡΗΣ

Γραμματεία:  Τζήκα, Γιουβαλίδου

19:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΑΟΕΑ ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ Θ., ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Κωτσόβολος, Καργίδου

18:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ, ΚΑΣΟΥΜΗΣ

Γραμματεία:  Σακάρογλου, Κελεκίδου

16:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΌ ~ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΝΑΚΟΣ

Γραμματεία:  Λαζόγλου

17:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ. ΚΑΣΟΛΗΣ, ΜΙΜΗΚΟΣ

Γραμματεία:  Ντεράκη

18:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝ. ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΣΑΡΑΝΤΟΥ

Γραμματεία:  Σκαλιστής, Αϊβαζίδου

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

15:45 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ. ΣΠΑΝΟΣ, ΚΑΤΣΙΝΑΣ

Γραμματεία:  Λάσπα, Μήτα

13:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΜΠΑΡΜΠΑΣ Ι

Γραμματεία:  Σκαλιστής, Γλαβίνας