Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ

413

Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ περιλαμβάνει τους εξής αγώνες:

Γ1 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΔΗΛ. ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΧΑΤΖΙΔΟΥ

Γραμματεία:  Καραγκούνη, Γρούτα, Κούδας

21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛ. ~ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ

Γραμματεία:  Νταμπάκης, Μούστος, Παπαδόπουλος Μ

18:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ. ~ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ.ΜΠΣ ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ

Γραμματεία:  Νικολαϊδης, Βουζούκου, Ράμπαντι

Β-A Φάση Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ ΑΣ ~ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΓΣ ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ

Γραμματεία:  Νταμπάκης, Μούστος, Παπαδόπουλος Μ

Β-Γ Φάση Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

19:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Ακριτίδου, Γιατσίδου, Ακριτίδης

Β΄ φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

15:45 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΜΕΝΤ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ

Γραμματεία:  Λάσπα, Τσακαλάκης

20:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ, ΜΑΓΗ

Γραμματεία:  Γιοβανούδα, Σακαλής

18:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ. ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΔΗΜΟΥ, ΜΗΡΤΣΙΟΣ

ΠΑΛΙΟ Γραμματεία:  Δρακοπούλου, Κοέν

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

18:15 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.2 ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΡΟΥΜΑΝΗΣ

Γραμματεία:  Ντουβαλέτης

14:30 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ.2 ~ ΠΑΟΚ 3 ΜΟΣΧΑΣ

Γραμματεία:  Ζηδιανάκης

16:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ ΜΑΡΑΘΩΝ ΑΜΣ ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Δήμας

16;30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΠΗΓΑΣΟΣ 24 ΜΟΣΧΑΣ

Γραμματεία:  Αρβανιτίδης

18:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΠΑΟΚ 1 ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΝΑΚΟΣ

Γραμματεία:  Λαζόγλου,

14:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ. ~ ΧΑΝΘ 1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ

ΠΑΛΙΟ Γραμματεία:  Κοέν

16;00 ΔΕΚΑ-Α- ΔΕΚΑ 1 ~ ΑΣ ΑΡΗΣ 1 ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ, ΜΑΚΑΛΕΚΑΣ

Γραμματεία:  Τζήκα

19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ 1 ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΕΑΣ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΔΩΝΗΣ

Γραμματεία:  Φωστηρίδου

16:00 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 1 ~ ΟΛΥΜΠΟΣ 1 ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ, ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Κολοκυθάς

16:00 ΒΑΟ ΒΑΟ 1 ~ ICBS 2009 ΡΑΠΤΗΣ, ΖΙΩΓΑΣ

Γραμματεία:  Γιοβανούδα,

15:00 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ~ ΕΥΟΣΜΟΣ 10 ΣΠΑΝΟΣ

Γραμματεία:  Ανανιάδης

09:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 1 ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2 ΔΑΣΚΑΛΟΥ, ΜΗΤΣΙΟΥ

Γραμματεία:  Τσολακίδης

14:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΚΟΤΖΙΑΜΠΑΣΗΣ

Γραμματεία:  Γκανάλας

10;00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν.ΒΟΤΣΗΣ 1 ~ ΧΑΝΘ 2 ΚΟΛΛΙΟΣ, ΚΟΝΙΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Βασιλείου

16:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 2 ΓΕΚΤΙΔΗΣ, ΝΙΚΕΖΗΣ

Γραμματεία:  Βουλώνη

14:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛΛ.ΑΚΑΔ.ΚΑΛΘ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ.1 ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ, ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

Γραμματεία:  Πασχαλίδου

11:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ 1 ~ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 2 ΚΟΛΛΙΟΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Βασιλείου

18:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΣΚΡΙΝΙΟΣ, ΝΑΚΑΣ

Γραμματεία:  Στεφανίδου

11:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΣΠΑΝΟΣ, ΑΜΠΡΑΖΗΣ

Γραμματεία:  Ουσταμπασίδου

14:00 ΔΕΚΑ-Α- ΔΕΚΑ 2 ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ, ΜΗΤΚΟΣ

Γραμματεία:  Τζήκα

16;45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ 2 ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΣΚΡΙΝΙΟΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ

Γραμματεία:  Στεφανίδου

17¨45 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ.1 ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Άντωγλου

20:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΔΑΣΩ ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΗΣ Χ

Γραμματεία:  Ανανιάδης

16:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ 2 ΝΤΟΝΤΗΣ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ

Γραμματεία:  Τσιρακίδου

08:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΜΙΜΗΚΟΣ, ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ

Γραμματεία:  Παπαδόπουλος Κ

12:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ~ ΜΕΝΤ 1 ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ, ΚΙΡΜΙΖΗΣ

Γραμματεία:  Σωτηριάδου

09:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2] ΝΤΟΝΤΗΣ

Γραμματεία:  Μπελλου Β

15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.1 ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Ευθυμίδου Α

14;30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΜΗΡΤΣΙΟΣ, ΣΑΡΑΝΤΟΥ

Γραμματεία:  Κωστοπούλου

18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ Ν.ΒΟΤΣΗΣ 2 ΓΕΚΤΙΔΗΣ, ΦΩΚΑ

Γραμματεία:  Βουλώνη

14;00 ΞΥΛΑΔΙΚΑ ΕΑΑΘ ~ ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΤΣΑΚΙΡΗΣ

Γραμματεία:  Κωτσόβολος

19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ.2 ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ. ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΣΟΥΜΗΣ

Γραμματεία:  Δαουλτζής

13:45 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

Γραμματεία:  Μπάρμπας Ι

17:00 ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΣ ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Ταρπάγκου Α., Ταρπάγκου Αν

14;30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 1 ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Νέδας

16:00 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ, ΚΑΤΣΙΝΑΣ

Γραμματεία:  Μιχαηλίδου Γ

14;30 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ 2 ~ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝ.ΠΟΛ. ΦΙΛΛΙΟΣ, ΜΠΑΡΜΠΑΣ

Γραμματεία:  Κουκουβίνου

09:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ 3 ~ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝ. ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ

Γραμματεία:  Σκαλιστής

08:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΚ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π

Γραμματεία:  Λεονταρά

14:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝ.3 ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ

Γραμματεία:  Ταρπάγκου Φ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ :

15;30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝ. ΚΥΡΙΤΣΗΣ

Γραμματεία:  Κόνιαλη

19:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ, ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Παπαδόπουλος Κ

14:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ~ Α.Ο.Ε.Α. ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΗΣ Χ

Γραμματεία:  Σαμαρά

09:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. ~ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ, ΚΙΡΜΙΖΗΣ

Γραμματεία:  Σωτηριάδου

16:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΕΑΣ. ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΧΑΤΖΗΣ

Γραμματεία:  Γκανάλας

16:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΡΟΥΜΑΝΗΣ

Γραμματεία:  Ντουβαλέτης

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

18:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΝΑΤΣΗΣ

Γραμματεία:  Κράντα

16:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ. ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΑΛΙΟ Γραμματεία:  Κοέν