Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ

491

Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ περιλαμβάνει τους εξής αγώνες:

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

20:00 25 ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ ~ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Γεωργιάδου, Κοκκινά, Αλεβιζάτος

19:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ. ΜΟΣΧΑΣ, ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Σαλιμπασόγλου, Μπενάκη Ν., Δαγδηλέλη

16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ, ΔΙΒΟΛΗ Ε

Γραμματεία:  Μπέλλου Μ., Δρακοπούλου, Βουζούκου

21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ. ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ, ΔΗΜΟΥ

Γραμματεία:  Λειβαδιώτου, Παπαδόπουλος Μ., Παληογιάννη

Β-Α Φάση Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

16:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ~ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ

Γραμματεία:  Ζηδιανάκης, Τσιρακίδου, Προεστού

Β-Β Φάση Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

20:15 ΦΟΙΝΙΚΑ ΠΑΟΔ ~ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ ΑΣΚ ΛΟΛΙ, ΚΑΡΜΠΑ

Γραμματεία:  Νταμπάκης, Δήμας, Μούστος

Β-Ε Φάση Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΠΟ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΠΣ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Καπνοπούλου, Φωστηρίδου, Ηλιάσκος

Β-ΣΤ Φάση Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

20:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ

Γραμματεία:  Γιαγλής, Σαλιμπασόγλου, Βουλώνη

21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 24 ~ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ ΚΑΛΗΜΑΡΗΣ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ

Γραμματεία:  Καραμπουρνιώτη Αρτ., Καραμπουρνιώτη Α., Τσακαλάκης

Β΄ φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

14¨00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ, ΚΑΡΜΠΑ

Γραμματεία:  Τσολακίδης, Σκαλιστής

Γ’ φάση ΠΑΙΔΩΝ

19:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ ~ Χ.Α.Ν.Θ. ΚΑΡΑΒΑΣ, ΜΑΓΗ

Γραμματεία:  Τζήκα, Βαρυτιμίδης, Αλεξανδρόπουλος

19:30 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ~ Α.Ο.Ε.Α ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΜΠΑΪΟΣ

Γραμματεία:  Τόλιου, Κόντος, Παπαδόπουλος Κ

19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ

Γραμματεία:  Λειβαδιώτου, Παληογιάννη, Παπαδόπουλος Μ

15:00 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ

ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Χατζέλης, Φωστηρίδου, Ακριτίδης

20:10 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ~ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΜΠΑΜΠΗΣ

Γραμματεία:  Γιαγλής, Κωνστανταντίνου, Σταματογιάννης

18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ~ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ, ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ

Γραμματεία:  Ευθυμίου Κ., Ευθυμίου Α., Ζηδιανάκης

15:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ ~ Β.Α.Ο. ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Ζαφειριάδου Α., Γρούτα, Κούδας

14:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ. ~ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΤΕΓΟΣ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ

ΠΑΛΙΟ Γραμματεία:  Ιωαννίδης, Βασιλείου, Κατσης

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ-ΑΓΟΡΙΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

14:15 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΡΑΠΤΗΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χ

Γραμματεία:  Τσακαλάκης

19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΕΡΜΩΝ ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ 2

ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ, ΤΣΑΚΙΡΗΣ

Γραμματεία:  Ηλιάσκος

17:45 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 2 ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΤΣΙΝΑΣ

Γραμματεία:  Ουσταμπασίδου

16:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ~ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥ.

ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Τζήκα, Καραγκούνη

9:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΟΕΑ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛ.

ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β., ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Παπαδόπουλος Κ

9:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 3 ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΚ ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ, ΝΑΚΑΣ Θ

Γραμματεία:  Χατζέλης

11:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 24 ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΦΙΛΙΟΣ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Μ.

Γραμματεία:  Κοέν, Μαραγκουδάκη

15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛ. ~ ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ΑΖΑΣ, ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ

Γραμματεία:  Σωτηριάδου

13:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ 2 ~ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛ. ΦΙΛΙΟΣ, ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ

Γραμματεία:  Κοέν, Μαραγκουδάκη

10:00 25 ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ Μ.ΑΛΕΞΑΔΝΡΟΣ ΓΣ 2 ~ Ν.ΒΟΤΣΗΣ 2 ΔΑΣΚΑΛΟΥ, ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

Γραμματεία:  Μπέλλου Β

10:45 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 1 ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟ

ΓΕΚΤΙΔΗΣ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Κ

Γραμματεία:  Ράμπαντι

15;00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2 ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ, ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Διαμαντοπούλου Χ

08;45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 2 ~ ΑΔΩΝΙΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΦ ΦΙΛΙΟΣ

ΠΑΛΙΟ Γραμματεία:  Κοέν

12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΜΟΣΧΑΣ

Γραμματεία:  Ντουβαλέτης

13:45 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ ΑΜΣ ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΓΕΚΤΙΔΗΣ, ΚΟΝΙΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Δρακοπούλου

12:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΕΛΛ.ΑΚΑΔ.ΚΑΛ.3 ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ΜΗΡΤΣΙΟΣ, ΜΗΤΣΙΟΥ

Γραμματεία:  Δήμας

12:15 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛΛ.ΑΚΑΔ.ΚΑΛ.1 ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 1 ΓΕΚΤΙΔΗΣ, ΜΑΚΡΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Δρακοπούλου

13:45 ΔΕΚΑ-Α- ΔΕΚΑ 1 ~ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 1 ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΗΣ

Γραμματεία:  Σακάρογλου

9:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΠΑΟΚ 1 ~ ΧΑΝΘ 1 ΜΟΣΧΑΣ, ΝΑΤΣΗΣ

Γραμματεία:  Βασιλείου, Αθανασιάδου

17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ 1 ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ΑΝΤΩΝΕΛΛΟΥ, ΜΑΚΑΛΕΚΑΣ

Γραμματεία:  Τζήκα, Καραγκούνη

16:45 ΔΕΚΑ-Α- ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ~ ΔΕΚΑ 2 ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΗΣ

Γραμματεία:  Σακάρογλου

12:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ 1 ~ ICBS 2009

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π., ΝΙΚΕΖΗΣ

Γραμματεία:  Σκαλιστής

16:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΕΑΣ ~ ΧΑΝΘ 2

Γραμματεία:  Ντεράκη

17:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚ ~ ΠΑΟΚ 2  ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Κάτσης

9:00 25 ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ 1 ~ ΑΣ ΑΡΗΣ 1 ΔΑΣΚΑΛΟΥ, ΜΠΑΡΜΠΑΣ

Γραμματεία:  Μπέλλου Β

10:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΔΝΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΕΟΣ ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ

Γραμματεία:  Κόνιαλη

15:15 ΔΕΚΑ-Α- ΔΕΚΑ 3 ~ ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΗΣ

Γραμματεία:  Σακάρογλου

14:45 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 ~ ΟΛΥΜΠΟΣ 2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΜΗΤΚΟΣ

Γραμματεία:  Σακαλής

20:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ

ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΣΟΥΜΗΣ

Γραμματεία:  Στεφανίδου

11:00 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ, ΦΩΚΑ

Γραμματεία:  Μιχαηλίδου Γ., Χαραλαμίδης

11:45 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1 ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Γιοβανούδα

9:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΔΑΣΩ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Γιοβανούδα

14:30 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ, ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Μισιρλόγλου

16:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝ. ~ Ν.ΒΟΤΣΗΣ 1

ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, Χ#ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Γραμματεία:  Πασχαλίδου

13:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΗΦΑΙΣΤΟΣ 1 ΑΖΑΣ

Γραμματεία:  Καραγεωργόπουλος

16:30 25 ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ 2. ~ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛ 2

ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ, ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Κωστής

13:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 1 ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Διαμαντοπούλου Χ

15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ~ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛ ΜΗΡΤΣΙΟΣ, ΝΑΚΟΣ

Γραμματεία:  Γιαγλής

10:15 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΠΑΟΚ 3 ~ ΕΛΛ.ΑΚΑΔ.ΚΑΛ.2 ΜΟΣΧΑΣ, ΚΟΤΖΙΑΜΠΑΣΗΣ

Γραμματεία:  Βασιλείου, Αθανασιάδου

9:15 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 2 ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ. ΓΕΚΤΙΔΗΣ, ΚΙΡΜΙΖΗΣ

Γραμματεία:  Ράμπαντι

15:15 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. ΜΟΣΧΑΣ

Γραμματεία:  Παπαθανασίου

12:00 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ

Γραμματεία:  Χρηστίδης

16:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝ. ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΚΑΝΤΟΥΡΗΣ

Γραμματεία:  Σακαλής

11:00 ΑΞΙΟΥ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ

Γραμματεία:  Μπάρμας Ι

12:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧ,. ~ ΠΑΟΚ ΚΥΜ. ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΗΣ

Γραμματεία:  Ανανιάδης

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ-ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

11:45 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΟΣ ~ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΡΑΠΤΗΣ, ΔΩΝΗΣ

Γραμματεία:  Καλπακίδου

16:15 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν,ΡΥΣ. ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. ΡΟΥΜΑΝΗΣ

Γραμματεία:  Κουκουβίνου

14:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ.2 ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Χατζέλης,

10:15 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Γιοβανούδα

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

12:15 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ. ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ

ΠΑΛΙΟ Γραμματεία:  Άντωγλου

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

13:20 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝ. ~ ΜΕΝΤ 2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π

Γραμματεία:  Ταρπάγκου Α.