Το σημερινό πρόγραμμα στις Εθνικές Κατηγορίες

167

Αγώνες για την Β΄ και Γ΄ Εθνική ανδρών και το μπαράζ ανόδου στην Α1 γυναικών, περιλαμβάνει το σημερινό πρόγραμμα των Εθνικών κατηγοριών που είναι το εξής:

Β’ Εθνική Ανδρών

1ος Όμιλος

Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Βούλας-Γλαύκος Ροδίτης-Σκανδαλάκης (Κώτσης)

Χρ. Αγγουράκης 17.00 Δάφνη Δαφνίου-Πεντέλη Παπαθανασίου-Πολυχρόνης (Παππάς)

Στ. Καλαϊτζής 17.00 Πανερυθραϊκός-Παγκράτι Αποστολίδης-Γιακείμη (Ντίνος)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Ένωση Ιλίου Τσάτσης-Μαρτινάκος (Γολεγού)

Εσπέρου 17.00 Έσπερος-Πανελευσινιακός Αργυρούδης-Ζιώγας (Τεφτίκης)

Στρέφη 17.00 Τρίτων-Δούκας Καραβίτης-Φραγκούλη (Μπουρνάς)

1ο Κλ. Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Παπάγου Ζακεστίδης-Τηγάνης (Τζουβάρας)

Ναυπλίου 17.00 Οίαξ Ναυπλίου-ΚΑΟ Κορίνθου Στρέμπας-Σπυρόπουλος (Ελένης)

2ος Όμιλος

Μ.Τσίκινας 13.30 ΧΑΝΘ-Φίλιππος Βέροιας Ντούρας-Μπακάλης (Τζιοπάνος Ι.)

Ευκαρπίας 14.00 Στρατώνι-Φαίακας Κέρκυρας Σιταρίδης-Τζιοπάνος Γ. (Σακελλαρίου)

Ομόνοιας 17.00  Ίκαροι Σερρών-Γέφυρα Ευφραιμίδης-Ταρενίδης Κ. (Δραγκίογλου)

Ελευθερούπολης 17.00 Ελευθερούπολη-Αγρίνιο Λόρτος-Κοϊμτζόγλου (Μπρίγκος)

Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Φάρσαλα Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Φωτιάδης)

Λαγκαδά 17.00 Ερμής Λαγκαδά-Μαχητές Δόξα Πεύκων Θεοδώρου-Βασιλόπουλος (Μήτσιου)

Χαλκηδόνας 17.00 Προποντίδα Χαλκ.-Νίκη Βόλου Παπαγερίδης-Τσιαπλής (Παραλυκίδης)

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος ΓΣ Λαμίας-Μακεδονικός Τσουμαχίδης-Γεωργούλης (Μόρφης Στ.)

Γ’ Εθνική Ανδρών

1ος Όμιλος

Κάτω Αχαγιάς 17.00 Αχαγιά-Καλαμάτα Aσλανίδης-Τσακιράκη (Κοκορδάτος)

Δ. Βικέλας 17.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-ΝΕ Μεγαρίδας Λύρας-Σιδέρης (Παπαδόπουλος Στ.)

Α. Φώτσης 14.00 Ηλυσιακός-Κεραυνός Αιγίου Μαρίγλη-Χουγιάζος (Σταματόπουλος)

Ληξουρίου 14.00 Νέο Ληξούριο-Ιωνικός ΝΦ Παντελίδης-Ρίζος (Θεοδωρόπουλος)

Στ. Βενέτης 17.00 Αιγάλεω-Λέοντας 2014 Κοντογιαννόπουλος-Τσίγκου (Κουλούρης)

Ακράτας 14.00 Ακράτα-Πέρα Φάκαρος-Τσιμπούρης (Κωστής)

Νίκαιας «Ο Πλάτων» 17.00 Άρης Νίκαιας-Έσπερος ΑΟΠΑ Κουτσοδήμος-Ντάνος (Παπαδόπουλος Κ.)

2ος Όμιλος

Δύο Αοράκια 17.00 ΟΦΗ-ΚΑΠ Τσακαλογιάννης-Λεβεντάκος (Μαχαιριανάκης)

Σχηματαρίου 15.00 Ερμής Σχηματαρίου-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Πόντας-Κιουλάφας (Δεσάρτης)

Ραφήνας 17.00 Αργοναύτης-Άρης Θήβας Μαρουδιάς-Μάρκου (Ηπιώτης)

Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Λοκρός Αταλάντης Αναστόπουλος Αντ.-Νάστος (Τηγάνης)

Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Έξω Παναγίτσα Παπαφωτίου-Λαζόγκα (Ευστρατίου)

Γ. Παπασιδέρης 17.00 Κορωπί-Δειλινό Αυγερινός-Σκουλαρίκης (Ζώης)

3ος Όμιλος

Παλαμά 14.30 Τιτάνες Παλαμά-ΠΑΣ Γιάννινα Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Μανάσης)

Μελίκης 17.00 Μελίκη-Δόξα Λευκάδας Γαζέτας-Δέλλας (Καλότσης)

Νέα ΚΓ Ιωαννίνων 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Νικόπολη Διαμαντής Θ.-Κάννης (Παππάς)

Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρεβενών-Εύαθλος Πράττος-Τσαρδούλιας (Πλεξίδας)

Μπάρας 17.00 Ίκαροι Τρικάλων-Μαντουλίδης Χατζημπαλίδης-Χρυσάφης (Χλωρός Ν.)

4ος Όμιλος

Ν. Μουδανιών 16.00 Ν. Μουδανιά-Ασπίς Ξάνθης Ηλιόπουλος-Καντερές (Θωμόπουλος)

Σίνδου 18.00 Αστέρας Σίνδου-ΜΕΝΤ Αναστασιάδης-Θρασυβουλίδης (Αστρεινίδης)

11ο Δημ.Σχ. Ευόσμου 18.00 Δέκα-Ζέφυρος 02 Κουκουλεκίδης-Σελεβός (Δροσόπουλος)

Πολυγύρου 18.00 Πολύγυρος-Ευκαρπία Παπαγεωργίου-Ζαχαριάδης (Βαφείδης)

Μ.Γκράτσιος 18.00 ΒΑΟ-Λεύκιππος Ξάνθης Κοντογιάννης-Γιαννούλης Στ. (Παπαγεωργίου)

Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-Απόλλων Καλ. Ελευθεριάδης-Εκίζογλου (Γκουρτζελίδης)

Ευόσμου 18.00 Αίας Ευόσμου-Μακάμπη Σαρακενίδης-Κωνσταντινέλλης (Πολυχρονίδης)

Αγώνας ανόδου στην Α1 Γυναικών

Περιβόλας 15.30 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΠΑΣ Γιάννινα Κοντίλης-Δολγύρας (Ρόζης)