Το σημερινό πρόγραμμα στις Εθνικές Κατηγορίες

55

Αγώνες για την Β΄ και τη Γ΄ Εθνική ανδρών και τις Α1, Α2 γυναικών περιλαμβάνει το σημερινό πρόγραμμα των Εθνικών κατηγοριών που είναι το εξής:

Β’ Εθνική Ανδρών

1ος Όμιλος

2ο Ελευσίνας 17.00 Πανελευσινιακός-Πρωτέας Βούλας Σπυρόπουλος, Αργυρούδης (Φαλούκας)

Ιλίου Β’ 17.00 Ένωση Ιλίου-Πεντέλη Φασόλης, Γρίβα (Παπαδόπουλος Κ.)

Μετς 17.00 Παγκράτι-Γλαύκος Τσιμπούρης, Μαριγλή (Τζουβάρας)

1ο ΚΓ Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Δάφνη Δαφνίου Κάρδαρης, Πολυχρόνης (Ελευθεριάδης)

Δαϊς 17.00 Δούκας-Πανερυθραϊκός Θεοδωρόπουλος Ρ., Σκαλτσής (Λιμνιάτης)

Παπάγου 17.00 Παπάγου-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Μηλαπίδης, Χριστοδουλάκης (Ζερδεβάς)

Κορίνθου 17.00 ΚΑΟ Κορίνθου-Έσπερος Παντελίδης, Ντάνος (Πετρόπουλος)

Ναυπλίου 17.00 Οίαξ Ναυπλίου-Τρίτων Διαμαντής, Κατραχούρας (Μαυραντζάς)

2ος Όμιλος

Πεύκων 17.00 Μαχητές Δόξας Πεύκων-ΧΑΝΘ Τσιρτσιμάλης, Αγραφιώτης Ιωαν. (Παπαδόπουλος Ν.)

Φαρσάλων 17.00 Φάρσαλα-Γέφυρα Ταρενίδης Κ., Παπαγερίδης (Μόρφη)

Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Φίλιππος Βέροιας Τσαπλής, Κατωτικίδης (Μπέστιας)

Καρδίτσας 17.00 Έσπερος Λαμίας-Ίκαροι Σερρών Ξέρας, Καρακώστας (Μανασής)

Πορταριάς 17.00 Νίκη Βόλου-Ελευθερούπολη Τζίμα, Κοϊμτζόγλου (Μηναρετζόπουλος)

Μακεδονικού 17.00 Μακεδονικός-Ανατόλια Θεοδώρου, Φουτζήλας (Σιμητόπουλος)

Κέρκυρας 17.00 Φαίακας Κέρκυρας-Ερμής Λαγκαδά Παπανικολάου, Χατζηχαρίσης (Πουλής)

Αρναίας 17.00 Στρατώνι-Προποντίς Χαλκ. Ντούρας, Μπακάλης (Γκούμας)

Γ’ Εθνική Ανδρών

1ος Όμιλος

Τέντα 17.00 Καλαμάτα-Αιγάλεω Λαμπίρης, Κανελλόπουλος (Παλικάρης)

Κάτω Αχαγιάς 14.30 Αχαγιά 82-Νέο Ληξούριο Τζίμης, Μελισσάρης (Θεοδωρόπουλος)

Αλ. Σάλτας 17.00 Μεγαρίδα-Ηλυσιακός Σιδέρης, Αγγελής (Ζώης)

Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Ακράτα Ασημακάκη, Λεκατσάς (Κωστής)

Ζ. Αλεξάνδρου 17.00 Ιωνικός ΝΦ-Άρης Νίκαιας Αναστασίου, Μαρτινάκος (Παπαδόπουλος Στ.)

Λεχαίου 17.00 Λέοντας 2014-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Χουγιάζος, Μαρινάκης (Ελένης)

Βυζαντινό ΑΚ 17.00 Πέρα-Έσπερος ΑΟΠΑ Χριστινάκης, Μαραγκάκης (Γολέγου)

2ος Όμιλος

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-ΚΑΟ Μελισσίων Αντωνιάδης Αλ., Σκουλαρίκης (Κώτσης)

Δύο Αοράκια 17.00 ΟΦΗ-Αργοναύτης Τρ. Καρακάσης, Καμήτσος (Ευαγγελινός)

Καλλιθέας Ρόδου 17.00 Καλλιθέα-ΕΦΑΟΖ Τσακαλόγιαννης, Λεβεντάκος (Ξανθός)

Θήβας 17.00 Άρης Θήβας-Κορωπί Ροδίτης, Ξυλάς (Χαρατσής)

Αταλάντης 17.00 Λοκρός Αταλάντης-Ερμής Σχηματαρίου Παπαδόπουλος Χρ., Κιουλάφας (Δεσάρτης)

Χαλκιά-Αναστασιάδη 16.00 ΑΕ Έξω Παναγίτσας-Δειλινό Καρανικόλα Αλ., Καρανικόλα Ελ. (Κάλφα)

3ος Όμιλος

Βικέλας 17.00 ΑΟΚ Βέροιας-Τιτάνες Παλαμά Αγραφιώτης Γρ., Κουκουλεκίδης (Καλότσης)

Βλαχάβειο 17.00 Καλαμπάκα-ΑΓΣ Ιωαννίνων Γαζέτας, Λουλουδιάδης (Χλωρός)

Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Πρωτέας Γρεβενών Φακίτσας, Γερακίνης (Ιωακειμίδης)

Πρέβεζας 15.30 Νικόπολη-Ίκαροι Τρικάλων Σταθόπουλος, Διαμαντής Αθ. (Μυζίκος)

4ος Όμιλος

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Κομοτηνή Ντόγκας, Χατζημπαλίδης (Κασαπίδης)

Σίνδου 18.00 Αστέρας Σίνδου-ΒΑΟ Σιταρίδης, Βασιλόπουλος (Αστρεινίδης)

Περαίας 18.00 Ζέφυρος 02-Πολύγυρος Δημάδης, Ζαχαριάδης (Βαφείδης)

Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Αίας Ευόσμου Τζιόπανος Γ., Δέλλας (Ανδρίτσος)

Φ. Αμοιρίδης 17.00 Λεύκιππος Ξάνθης-Ν. Μουδανιά Ισιγώνης, Λάλλα (Σαλικίδης)

Καλαμαριάς 18.00 Απόλλων Καλ.-Δέκα Γραικός, Θρασυβουλίδης (Φωτιάδης)

Αλεξάνδρειο 18.00 Μακάμπη-Ασπίς Ξάνθης Παζώλης, Κοντογιάννης (Πολυχρονίδης)

Α1 Γυναικών

Μ.Λιούγκας 14.00 Ολυμπιακός-Σπόρτιγκ Κονταράτος, Λαζόγκα (Σαμαρτζή)

Καλυβίων 14.00 Καλύβια-Εσπερίδες Καλλιθέας Μαγκούνης, Τσάτσης (Τηγάνης)

Ιβανώφειο 14.00 Ηρακλής-Πανιώνιος Τσουμαχίδης, Δολγύρας (Μήτσιου)

ΠΑΟΚ 14.00 ΠΑΟΚ-Νίκη Λευκάδας Ελευθεριάδης, Εκίζογλου (Δροσόπουλος)

Μοσχάτου 14.00 Ελευθερία Μοσχάτου-Αθηναϊκός Αποστολίδης, Νικολοπούλου (Παππάς)

Α2 Γυναικών

1ος Όμιλος

Μ. Μερκούρη 13.00 Αρκάδι-Αμύντας Ντάσης, Κοντογιαννόπουλος (Χριστινάκης)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 13.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Πελασγός Καραμπιτσάκος, Πιπλιός (Μπουρνάς)

Π. Γιαννακόπουλος 13.00 Παναθηναϊκός-Ηλιούπολη Αυγερινός, Κούλης Κ. (Ευστρατίου)

Κλαδισού 13.00 ΟΑ Χανίων-Αγ. Παρασκευή Γεράνιος, Ιορδανίδης (Πετράκης Ν.)

Ζωγράφου 13.00 ΕΦΑΟΖ-Φάρος Κερατσινίου Κηπώσης, Βελέντζας (Σταματόπουλος)

Μελισσίων 13.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Τερψιθέα Τούσης, Ραπτογιάννης (Κουλούρης)

2ος Όμιλος

ΔΓΑ Δράμας 13.00 Τιτάνες Δράμας-Πανσερραϊκός Παπαδόπουλος Κυρ., Κωννής (Στουπίδης)

Αλεξάνδρειο 13.00 Άρης-Απόλλων Καλαμαριάς Τσαρδούλιας, Κωνσταντινέλλης (Αχταρίδης)

Βόλου 13.00 Ολυμπιακός Βόλου-Παναθλητικός Τσάλλας, Μπουγλός Ιωαν. (Γκουντελιάς)

Πυλαίας 13.00 Πυλαία-Αστέρας Ιπποδρομίου Πλατέλλα, Κομνηνόπουλος (Τοζακίδης)

Νεάπολης Λάρ. 13.00 Ολύμπια ΓΣ Λάρισας-Πιερικός Αρχέλαος Γιαννούσης Α., Μπουγλός Π. (Βαρνάς)

Νέο ΚΓ Ιωαννίνων 13.00 ΠΑΣ Γιάννινα-Αναγέννηση Ν.Ρ. Χρυσάφης, Χατζηκώστας (Παππάς)