Το σημερινό πρόγραμμα στης εθνικές κατηγορίες

55

Αγώνες σχεδόν για όλα τα πρωταθλήματα περιλαμβάνει το σημερινό πρόγραμμα των Εθνικών κατηγοριών που είναι το εξής:

Α1 Ανδρών

Αλεξάνδρειο 17.00 Άρης-Πανιώνιος Παπαπέτρου-Μάνος-Διαμαντής (Σιμητόπουλος)

Β’ Εθνική Ανδρών

1ος Όμιλος

Μεγάρων (Νέο) 17.00 ΝΕ Μεγαρίδος-Αιγάλεω Στρέμπας-Σιδέρης-Καλογριάς (Ευστρατίου)

Π. Σαλπέας 18.00 Εθνικός-Έσπερος Μπίκας-Τσάτσης-Ορφανός Εμμ. (Παπαδόπουλος Κ.)

1ο Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Δούκας Σπυρόπουλος-Αργυρούδης-Χριστοδουλάκης (Παππάς)

Στ. Καλαϊτζής 17.00 Πανερυθραϊκός-Ιωνικός Ν.Φ. Γρίβα-Πλιάκας-Κοτσώνης (Ζερδεβάς)

Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-ΟΦΗ Παντελίδης-Καρακάσης-Μαρινάκης (Λιμνιάτης)

Αγ. Θωμά 17.00 Μαρούσι-Λοκρός Αταλάντης Φάκαρος-Κώτσου-Καρακωνσταντόπουλος (Φαλούκας)

Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Β.-Πανελευσινιακός Αποστολίδης-Μηλαπίδης-Παπαδόπουλος Χρ.. (Ντίνος)

Παπάγου 17.00 Παπάγου-Πεντέλη Τσώνος-Ζακεστίδης-Λαζαρίδης (Σταύρου)

2ος Όμιλος

Αγ. Παύλου 15.30 Ευρώπη 87 Πευκοχωρίου-Ερμής Λαγκαδά Μπήτης-Δημάδης-Γιαννούλης Αν. (Θωμόπουλος)

Ιωαννίνων (Νέο) 17.00 ΠΑΣ Γιάννινα-Μαχητές Ξενικάκης-Ντούρας-Μπακάλης (Κασιούμης)

Αρναίας 17.00 Στρατώνι-Φάρσαλα Κοϊμτζόγλου-Σαρακενίδης-Κουκουλεκίδης (Ιωαννίδου)

Ευόσμου 17.00 Αίας Ευόσμου-Κομοτηνή Ταρενίδης Κ.-Παπαγερίδης-Ντόγκας (Τζιοπάνος)

Μ.Τσίκινας 16.00 ΧΑΝΘ-Καβάλα Καλογερόπουλος Ελ.-Τσουμαχίδης-Κοντογιάννης (Δροσόπουλος)

Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Έσπερος Λαμίας Θεοδώρου-Γραικός-Βασιλόπουλος (Μπαταούλα)

Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκ.-Γέφυρα Τσιαπλής-Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Ιωακειμίδης)

Γ’ Εθνική Ανδρών

1ος Όμιλος

Παναχαϊκής 17.00 Παναχαϊκή-Κορωπί Κοτσίμπος-Σκανδαλάκη (Θεοδωρόπουλος)

Νίκαιας «Ο Πλάτων» 17.00 Άρης Νίκαιας-Ερμιόνη Λογοθέτης-Λεβεντάκος (Παπαδόπουλος Στ.)

Σοφία Μπεφόν 13.00 Π. Φάληρο0-Νέο Ληξούριο Κοντίλης-Νάστος (Ζώης)

ΑΚΔ Τρίπολης 17.00 ΣΔΥ Τρίπολης-Γλαύκος Γαρίνη-Κηπώσης (Βακαλόπουλος)

Κάτω Αχαγιάς 17.00 Αχαγιά 82-Ακράτα Χρηστίδης Π.-Φραγκούλη (Κωστής)

Αντ. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-Χαλάνδρι Αναστασίου-Φασόλης (Ζερβούδης)

Δ. Βικέλας 17.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-ΚΑΟ Κορίνθου Τσακαλογιάννης-Ασημακάκη (Τηγάνης)

2ος Όμιλος

Μ. Μερκούρη 12.30 ΑΚ Χαλκίδας-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια Τσαχάκης-Κονταράτος (Σταμάτης Φ.)

Αγ. Δημητρίου (Νέο) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Ένωση Ιλίου Πόντας-Αντωνιάδης (Σαμαρτζή)

Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Ερμής Σχηματαρίου Δολγύρας-Λαμπίρης (Παπαγιαννόπουλος)

Ραφήνας 17.00 Αργοναύτης Τριγλίας-Αίαντας Μαρίγλη-Μαρουδιάς (Μπουρνάς)

Χίου 16.00 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-Μίλων Ντάνος-Καραμπιτσάκος (Μάρης)

Ν. Φιλαδέλφειας 15.00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-ΑΟΚ Χανιά Ελ Ανύ-Κωστής (Κουλούρης)

Βυζαντινό 17.00 Πέρα-Άρης Θήβας Κανελλόπουλος-Ξυλάς (Σταματόπουλος)

3ος Όμιλος

Δ. Βικέλας 17.00 Αετοί Βέροιας-Ολυμπιακός Βόλου Αγραφιώτης Τζ.-Δέλλας (Καλότσης)

Καρδίτσας 17.00 Αναγέννηση Καρδίτσας-Τιτάνες Παλαμά Τζαφλέρης-Γεωργούλης (Τέγα)

Κατσιμήδου 17.00 Αίολος Τρικάλων-ΣΚ Ιωάννινα Φουντζήλας-Πράττος (Κουσαϊτης)

Φλώρινας 17.00 Αριστοτέλης-Αριδαία Σιταρίδης-Κωνσταντινίδης (Πλεξίδας)

Νέας Ιωνίας 17.00 Νίκη Βόλου-Ίκαροι Τρικάλων Αγραφιώτης Γρ.-Αναστασιάδης (Τσιργούλας)

Ιωαννίνων (Νέο) 14.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Μελίκη Μελανίδης-Ιορδανίδης (Τσιγγέλης)

4ος Όμιλος

11ο Ευόσμου 18.00 ΔΕΚΑ-Ασπίς Ξάνθης Λυγούρας-Κουφούδης (Μήτσιου)

Αγ. Παύλου 18.00 Κένταυρος-Απόλλων Καλαμαριάς Μπουγλός Ι.-Τσάλλας (Θωμόπουλος)

Σερρών 18.00 Πανσερραϊκός-Ελπίς Αμπελοκήπων Χατζηκώστας-Τοπαλίδης (Δραγκίογλου)

Φ. Αμοιρίδης 18.00 Λεύκιππος-Ζέφυρος 02 Λάλλα-Τσαούση (Σαλικίδης)

Μίκρας Β 17.00 Μ. Αλέξανδρος-Μακεδονικός Τζιοπάνος Γ.-Σελεβός (Κασαπίδης)

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Ίκαροι Σερρών Λαδάς-Παπαδόπουλος Γρ. (Τοζακίδης)

Α1 Γυναικών

Χανίων 14.00 ΟΑ Χανίων-ΠΑΣ Γιάννινα Τζίμης-Νικολοπούλου-Ναστούλης (Χριστινάκης)

Σπόρτιγκ 13.00 Σπόρτιγκ-Εσπερίδες Καλλιθέας Μπούκας-Μαυρέλης-Μαρτινάκος (Γολεγού)

Λευκάδας 14.00 Νίκη Λευκάδας-Ολυμπιακός Λουλουδιάδης-Μακρόπουλος-Τσιρτσιμάλης (Κανελλόπουλος)

ΠΑΟΚ 12.00 ΠΑΟΚ-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Ελευθεριάδης-Παπαγεωργίου-Εκίζογλου (Παπαγεωργίου)

Π. Γιαννακόπουλος 14.30 Παναθηναϊκός-ΚΑΟ Μελισσίων Γιακείμη-Παυλόπουλος-Κούλης Χρ. (Σταύρου)

Αγ. Δημητρίου (Π) 16.45 Δάφνη Αγ. Δημητρίου-Ελευθερία Μοσχάτου Κάρδαρης-Χρηστίδης Ηλ.-Ορφανός Ιορ. (Τζουβάρας)

Α2 Γυναικών

1ος Όμιλος

Δ. Καλτσάς 13.30 Αθηναϊκός-Αετός Καλλιθέας Λαζόγκα-Γαραντζιώτης (Τεφτίκης)

Άργους 13.00 ΑΟ Άργους «Οι Δαναοί»-Πρωτέας Βούλας Τσακιράκη-Λάμπος (Καραλής)

3ο Ζωφριάς 13.00 Εύνικος-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Κιουλάφας-Εφραιμίδης (Δραμεσιώτης)

Π. Σαλπέας 15.00 Φοίνικας Πειραιά-Αγ. Παρασκευή Καλογεράκης-Παπαγεωργίου (Αλετράς)

2ος Όμιλος

Αλεξάνδρειο 12.00 Άρης-ΜΕΝΤ Ηλιόπουλος-Κώνης (Ανδρίτσος)

Ιβανώφειο 15.00 Ηρακλής-Πυλαία Κολοκυθάς-Αγραφιώτης Β. (Παραλυκίδης)

ΣΣ Κατερίνης 13.00 Πιερικός Αρχέλαος-Αναγέννηση Ν.Ρ. Ζαχαριάδης-Νέδογλου (Σαμάλης)

Πανοράματος 14.45 Πανόραμα-Πανσερραϊκός Γιατρόπουλος-Γρηγοριάδης (Σακελλαρίου)

Επταπυργίου 14.30 Παναθλητικός-Απόλλων Καλαμαριάς Παπαθανασίου-Τσάνταλη (Φωτιάδης)

Νεάπολης Λάρ. 13.30 Ολύμπια ΓΣ Λάρισας-Ασπίς Ξάνθης 2001 Γιαννούλης Στ.-Δημουλάς (Σταμάτης)