Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Σαββάτο 25.01.2020)

23

ΣΑΒΒΑΤΟ 25 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ~ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΚΑΤΣΙΝΑΣ
Γραμματεία: Ποντικέρη, Χρηστίδης, Στεφανίδου
17:00 25ο Δημ.Σχολείο ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ~ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ
Γραμματεία: Τότσικα, Τερζίδης, Σκαλιστής
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ~ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΜΑΓΗ, ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Τατσίδης, Τεληγιαννίδου, Μαρβάκη Ι
17:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ
Γραμματεία: Αντωγλου, Καλπακίδου, Παπαδόπουλος Κ
Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ :
17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΔΙΒΟΛΗ, ΤΣΑΚΑΛΟΥ
Γραμματεία: Παπαδόπουλος Μ., Καραγεωργόπουλος
19:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κωνσταντίνου, Αλεβιζάτος
20:00 Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ~ ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ
Γραμματεία: Διμπιτούζης, Αστερνός
18:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ, ΒΑΡΣΑΜΗΣ
Γραμματεία: Κουκουβίνου, Κοκκινά
21:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΜΠΑΪΟΣ, ΜΠΑΔΗΣ
Γραμματεία: Τσακαλάκης, Ιακωβίδου
20:00 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ, ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ανδρούτσος, Καλογιαννίδης
16:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΔΙΒΟΛΗ, ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Νταμπακης, Κούλλιας
17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΣΜΠΡΙΝΗΣ
Γραμματεία: Αντωνιάδου, Φωστηρίδου
18:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ, ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Σακαλής, Γιοβανούδα
17:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ.
ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Δεμερτζίδου, Μπάρμπας
17:30 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β., ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μανούσος, Κόνιαλη
15:15 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΣΚΡΙΝΟΣ, ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τόλιου , Αλεξανδρόπουλος
19:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΣΜΠΡΙΝΗΣ
Γραμματεία: Φωστηρίδου, Αντωνιάδου
19:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΔΩΝΗΣ
Γραμματεία: Ανανιάδου, Τζήκα
16:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΜΑΓΗ, ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Ακριτίδης, Κωτσόβολος
19:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΜΙΧΕΛΗΣ
Γραμματεία: Ντεράκη, Ντούλια
21:00 ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΗΤΚΟΣ
Γραμματεία: Ακριτίδου, Κόντος
14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Χ#ιωαννου, Ανανιάδης
19:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΜΠΑΪΟΣ, ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη Αρτ., Καραμπουρνιώτη Ν
20:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ~ Α.Ο.Ε.Α. ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ, ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Α., Διαμαντόπουλος
14:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΤΕΡΖΗΣ
Γραμματεία: Προεστού, Παληογιάννη
15:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΜΙΧΕΛΗ, ΤΣΑΠΟΓΑ
Γραμματεία: Τερζίδης, Σκαλιστής
16:00 ΦΙΛΥΡΟΥ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΜΙΧΕΛΗΣ
Γραμματεία: Κολοκυθάς, Καπνοπούλου
18:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ~ ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κωστανάκη, Βουζούκου
16:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Βουζούκου, Κωστανάκη
19:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Ντάγκας, Λιούτσιας
14:15 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ~ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΡΟΥΜΑΝΗΣ, ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Λεονταρά, Κωστής
16:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΜΟΣΧΑΣ, ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
Γραμματεία: Λαζόγλου, Κοέν
16:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΙΠΛΙΟΣ, ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης, Ευθυμίου Α
21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μούστος, Κάτσης
Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ :
16:15 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ ΑΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ., ΚΑΝΤΕΡΕΣ
ΠΑΛΙΟ Γραμματεία: Κουρτελή, Κωστοπούλου
18:45 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΤΣΙΡΚΟΥ
Γραμματεία: Τατσίδης, Δαουλτζής
Προκριματική φάση ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ :
12:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου
14:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ
Γραμματεία: Σωτηριάδου
17:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Βουλώνη
18:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
Γραμματεία: Κοέν
18:15 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ
Γραμματεία: Διαμαντόπουλος Γ
16:00 11 ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΕΚΑ ~ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΜΠΑΔΗΣ
Γραμματεία: Ηλιάσκος
17:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΜΕΝΤ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κοκκινά