Το σημερινό προγραμμα της ΕΚΑΣΘ

25

Η προκριματική φάση παίδων ξεχωρίζει από το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ που είναι το εξής:

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

19:00 ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ. (ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ) Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ ~ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΚΟΙΜΤΖΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Ανανιάδου, Ηλιάσκος, Γαλάνη Π

16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΚΑΡΜΠΑ ΧΑΤΖΗΣ

Γραμματεία:  Πασχαλίδου, Κάτσης, Σωτηριάδου

21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΦΩΚΑ

Γραμματεία:  Μούστος, Μπενάκη Κ., Μπενάκη Ν

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ~ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΣΚΡΙΝΟΣ ΚΑΣΟΥΜΗΣ

Γραμματεία:  Ανανιάδης, Δεμερτζίδου, Χαλκίδης

21:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΔΩΝΗΣ

Γραμματεία:  Χατζέλης, Σακάρογλου, Μαρβάκη Ι

17:00 Χ.Α.Ν.Θ. ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ~ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΝΙΚΕΖΗΣ

Γραμματεία:  Ανδρούτσος, Αντωγλου, Μπουρνάς

20:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ~ ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ

Γραμματεία:  Βουδούρης, Αλεβιζάτος., Καραγεωργόπουλος

19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ~ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΦΩΚΑ

Γραμματεία:  Μπενάκη Ν., Μούστος, Μπενάκη Κ

20:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Κουρτελή, Νταμπάκης, Ντάγκας

Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ

12:00 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ Α.Ο.Ε.Α. ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΜΠΕΚΙΑΡΗ

Γραμματεία:  Τσιρακίδου, Κουκουβίνου

15:50 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΕΚΑ ~ ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Τόλιου, Τζήκα

21:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΧΑΝΘ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β.

Γραμματεία:  Διαμαντοπούλου Α., Διαμαντόπουλος Γ

15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΦΙΛΛΙΟΣ ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ

Γραμματεία:  Σκαλιστής, Κοέν

20:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Κράντα, Μιχαηλίδου

17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χ. ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Ιακωβίδου, Παπαδόπουλος Κ

12:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ICBS 2009 ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Μανούσος, Κόνιαλη

15:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΛΟΛΙ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Τότσικα, Κοκκινά

15:15 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Μανούσος, Μπάρμπας Ι

13:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Χουϊδης, Γιουβαλίδου

13:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χ. ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Αλεξανδρόπουλος., Πισκιούλης

14:45 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΚΟΙΜΤΖΟΓΛΟΥ

,  Γραμματεία:  Σαμαρά, Γρούτα

20:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΣΜΠΡΙΝΗΣ

Γραμματεία:  Αντωνιάδου, Στεφανίδου

14:30 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Ντεράκη, Ντούλια

18:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ ~ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ. ΣΜΠΡΙΝΗΣ

Γραμματεία:  Στεφανίδου, Αντωνιάδου

18:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ ΤΕΡΖΗΣ

Γραμματεία:  Ακριτίδης, Σακαλής

11:45 25ο Δημ.Σχολείο ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΛΟΛΙ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Κοκκινά, Τότσικα

14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Καραμπουρνιώτη Ν., Μαρβάκη Σ

17:15 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ~ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΙΧΕΛΗ ΟΥΖΟΥΝΗΣ

Γραμματεία:  Κωτσόβολος, Λάσπα

14:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Καπνοπούλου, Φωστηρίδου

13:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΣΚΡΙΝΟΣ ΝΑΚΑΣ

Γραμματεία:  Τατσίδης, Κόντος

14:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ~ ΜΕΝΤ ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ

Γραμματεία:  Λαζόγλου, Λεονταρά

16:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΛΑΜΠΡΕΛΗΣ ΒΛΑΣΤΟΣ

Γραμματεία:  Προεστού, Κωστοπούλου

14:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΚΑΡΜΠΑ ΧΑΤΖΗΣ

Γραμματεία:  Ράμπαντι, Κωνσταντίνου

18:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΤΣΙΡΚΟΥ

Γραμματεία:  Σωτηριάδου, Πασχαλίδου

16:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ

Γραμματεία:  Λεονταρά, Λαζόγλου

15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Δαγδηλέλη, Παραδείση

17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΦΙΛΛΙΟΣ ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ

Γραμματεία:  Κοέν, Σκαλιστής

15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΜΟΣΧΑΣ ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Βουζούκου, Βουλώνη

15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΤΣΑΚΑΛΟΥ

Γραμματεία:  Κούλλιας, Παπαδόπουλος Μ

Β φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

16:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Μαρβάκη Σ., Καραμπουρνιώτη Ν