Το σημερινό προγραμμα της ΕΚΑΣΘ

32

Τα παιχνίδια της Β΄ ανδρών ξεχωρίζουν από το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ που είναι το εξής:

Β΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ., ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Καλπακίδου, Σακαλής, Παπαδόπουλος Κ

21:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΜΠΑΪΟΣ

Γραμματεία:  Ανανιάδου, Δεμερτζίδου, Αστερνός

21:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β

Γραμματεία:  Τατσίδης, Φωστηρίδου, Ηλιάσκος

21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ. ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Γιουβαλίδου, Στεφανίδου, Ιακωβίδου

21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΝΙΚΕΖΗΣ

Γραμματεία:  Κράντα, Μαρβάκη Σ., Μαρβάκη Ι

21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΚΑΡΜΠΑ

Γραμματεία:  Καραμπουρνιώτη Ν., Τσακαλάκης, Κουκουτζέλης

21:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ

ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ T., ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Τζήκα, Χατζέλης, Τόλιου

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΚΩΝΗΣ

Γραμματεία:  Πασχαλίδου, Μπενάκη Κ., Μπενάκη Ν.

21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΔΕΛΛΑΣ, ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ

Γραμματεία:  Δήμας, Βουλώνη, Βουδούρης

21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΣΕΛΕΒΟΣ, ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ

Γραμματεία:  Κουρτελή, Νταμπάκης, Ανδρούτσος

21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΦΩΚΑ

Γραμματεία:  Προεστού, Λεονταρά, Κωστοπούλου

21:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΓΡΑΙΚΟΣ, ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ

Γραμματεία:  Κοέν, Σκαλιστής, Ντάγκας

19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ

Γραμματεία:  Μούστος, Ράμπαντι, Βουζούκου

21:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ, ΔΙΒΟΛΗ

Γραμματεία:  Βουζούκου, Μούστος, Ράμπαντι

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:30 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΜΑΓΗ, ΚΑΣΟΥΜΗΣ

Γραμματεία:  Μιχαηλίδου, Κόντος, Σακάρογλου

21:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ~ ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ

Γραμματεία:  Λάσπα, Δαουλτζής, Καπνοπούλου

19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ~ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΣΚΙΡΝΟΣ, ΤΕΡΖΗΣ

Γραμματεία:  Ιακωβίδου, Γιουβαλίδου, Στεφανίδου

21:30 ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ. (ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ) ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ~ ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ

ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ

Γραμματεία:  Μέρμιγκας, Μπέλλου Μ

21:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΝΤΟΝΤΗΣ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Κόνιαλη, Μπάρμπας Ι., Μανούσος

21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Μπεκιάρης, Αλεξανδρόπουλος, Πισκιούλης

21:30 ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ~ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Διαμαντοπουλου Α., Διαμαντόπουλος Γ

21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ

Γραμματεία:  Κωστανάκη, Γιοβανούδα

21:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Κωτσόβολος, Ακριτίδης, Ακριτίδου

21:45 25ο Δημ.Σχολείο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ ~ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Τσολακιδης, Τσιρακίδου, Μπέλλου Β

21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΜΟΣΧΑΣ

Γραμματεία:  Κάτσης, Καραγεωεργόπουλος

19:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Μπενάκη Ν., Πασχαλίδου, Μπενάκη Κ

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

20:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΛΟΛΙ, ΜΙΧΕΛΗ

Γραμματεία:  Αναγνωστόπουλος, Κούρφαλη, Κουκουβίνου

21:30 ΔΡΥΜΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ ~ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΝΑΚΑΣ, ΜΠΑΔΗΣ

Γραμματεία:  Γούτη, Σαμαρά, Γρούτα

21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ~ ΜΑΜΟΥΘ ΧΑΤΖΗΣ, ΤΣΑΚΑΛΟΥ

Γραμματεία:  Ζηδιανάκης, Ευθυμίου Κ., Ευθυμίου Α

21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ~ ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ΜΙΧΕΛΗΣ, ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Τότσικα, Κοκκινά, Λιούτσιας