Το σημερινό προγραμμα της ΕΚΑΣΘ

28

Η προκριματική φάση παίδων ξεχωρίζει από το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ που είναι το εξής:

 

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΙΩΝΙΑΣ ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ~ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΣΟΥΜΗΣ

Γραμματεία:  Αντωνιάδου,Τόλιου, Χρηστίδης

21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ ΣΚΡΙΝΟΣ, ΤΣΑΚΙΡΗΣ

Γραμματεία:  Δεμερτζίδου, Ανανιάδου, Καραμπουρνιώτη Αρτ

16:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ~ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΔΙΒΟΛΗ, ΧΑΤΖΗΣ

Γραμματεία:  Τότσικα, Δήμας, Νταμπάκης

21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ~ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΦΙΛΙΟΣ, ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Βουζούκου, Παπαδόπουλος Μ., Βουλώνη

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ~ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ, ΝΑΚΑΣ

Γραμματεία:  Ποντικέρη, Στεφανίδου, Ανανιάδης

20:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ~ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΚΑΤΣΩΝΗΣ, ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Σκαλιστής, Αλεβιζάτος, Λιούτσιας

19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ, ΧΑΤΖΗΣ

Γραμματεία:  Κοέν, Δήμας, Πασχαλίδου

20:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΜΑΜΟΥΘ ~ ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΦΩΚΑ

Γραμματεία:  Ζηδιανάκης, Κοκκινά, Μπενάκη Ν

Προκριματική φάση ΝΕΑΝΙΔΩΝ

19:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΩΝΗΣ

Γραμματεία:  Τατσίδης, Κόντος

Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ

14:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ ~ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝ. ΝΤΟΝΤΗΣ, ΣΜΠΡΙΝΗΣ

Γραμματεία:  Μούστος, Λαζόγλου

18:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ~ ΜΑΡΑΘΩΝ ΑΜΣ ΚΑΡΜΠΑ, ΒΑΡΣΑΜΗΣ

Γραμματεία:  Καραγεωργόπουλος, Σωτηριάδου

Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ

15:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΝΈΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Δαγδηλέλη, Μπέλλου Β

15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΚΑΡΜΠΑ, ΒΑΡΣΑΜΗΣ

Γραμματεία:  Μπέλλου Μ., Κωστής

14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χ., ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Μαρβάκη Σ., Μαρβάκη Ι

14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΚΑΣΟΛΗΣ, ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ

Γραμματεία:  Ανανιάδης, Αντωγλου

14:30 ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ~ Β.Α.Ο. ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Σακαλής, Κολοκυθάς

15:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΤΣΑΠΟΓΑ

Γραμματεία:  Τσιρακίδου, Κουκουβινου

16:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΛΟΛΙ, ΜΠΕΚΙΑΡΗ

Γραμματεία:  Κωστοπούλου, Προεστού

13:15 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ, ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Μανούσος, Κόνιαλη

20:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Χουϊδης, Γιουβαλίδου

17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ Ε.Ο.Σ. ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Τόλιου, Χουϊδης

19:00 ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ. (ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ) ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΣΚΡΙΝΟΣ, ΤΣΑΚΙΡΗΣ

Γραμματεία:  Χατζέλης, Φωστηρίδου

12:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΚΑΣΟΛΗΣ, ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ

Γραμματεία:  Σαμαρά, Γρούτα

20:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΤΖΑΚΑΤΖΗΣ ΒΛΑΣΤΟΣ

Γραμματεία:  Ανανιάδης, Στεφανίδου

17:00 ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Τσακαλάκης, Κωνσταντίνου

13:15 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ ΜΑΓΗ, ΒΛΑΣΤΟΣ

Γραμματεία:  Χ#ιωαννου, Παπαδόπουλος Κ

20:00 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΠΑΔΗΣ

Γραμματεία:  Ανδρούτσος, Διαμαντόπουλος Γ

14:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Δαουλτζής, Κωτσόβολος

14:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Ακριτίδου, Κράντα

19:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ~ ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΜΙΧΕΛΗ, ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Πισκιούλης, Μπουρνάς

14:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΜΠΑΪΟΣ, ΟΥΖΟΥΝΗΣ

Γραμματεία:  Αναγνωστόπουλος, Σκαλιστής

19:15 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΟΥΖΟΥΝΗΣ

Γραμματεία:  Κωστανάκη, Μπενάκη Κ

16:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ~ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΤΣΙΡΚΟΥ

Γραμματεία:  Βουδούρης, Κοέν

16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΝΤΟΝΤΗΣ, ΣΜΠΡΙΝΗΣ

Γραμματεία:  Σωτηριάδου, Καραγεωργόπουλος

9:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Δρακοπούλου, Βουζούκου

19:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΛΟΛΙ, ΜΠΕΚΙΑΡΗ

Γραμματεία:  Τασιώνα, Λεονταρά

19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΦΙΛΙΟΣ, ΤΣΑΚΑΛΟΥ

Γραμματεία:  Κάτσης,Ράμπαντι

15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΜΙΧΕΛΗΣ, ΜΑΡΤΙΝΟΣ

Γραμματεία:  Ευθυμίου Α., Ευθυμίου Κ

13:15 ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΜΟΣΧΑΣ, ΤΣΑΚΑΛΟΥ

Γραμματεία:  Βασιλείου, Ζηδιανάκης

13:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΡΟΥΜΑΝΗΣ, ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Δήμας, Νταμπάκης

Β φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

17:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΤΣΑΠΟΓΑ

Γραμματεία:  Κουκουβίνου, Τσιρακίδου