Το σημερινό προγραμμα της ΕΚΑΣΘ

81

Τα παιχνίδια των εφήβων ξεχωρίζουν από το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ που είναι το εξής:

Ημιτελική φάση ΕΦΗΒΩΝ

20:00 ΧΑΝΘ Χ.Α.Ν.Θ. ~ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΠΛΑΤΕΛΛΑ

Γραμματεία:  Λιούτσιας, Δαγδηλέλη, Μπουρνάς

14:00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΒΑΟ

Γραμματεία:  Σωτηριάδου, Πασχαλίδου, Βασιλείου

Προκριματική φάση ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

16:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ~ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Μισιρλόγλου

18:00 ΔΕΚΑ -Α- ΔΕΚΑ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΚΟΙΜΤΖΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Κωνταντίνου

18:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ Ε.Α.Α.Θ.

Γραμματεία:  Κόνιαλη

15:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ~ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΧΑΤΖΗΣ

Γραμματεία:  Τσολακίδης

19:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΑΓΓΕΛΟΥ Α

Γραμματεία:  Αλεβιζάτος

10:30 Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ~ ΜΕΝΤ ΦΩΚΑ, ΠΑΠΑΣ Μ

Γραμματεία:  Βασιλείου

16:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ ΚΟΝΙΑΚΗΣ, ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Α

Γραμματεία:  Παπαδόπουλος Μ

19:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ N.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ, ΤΡΑΓΙΑ

Γραμματεία:  Βουζούκου

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

17:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΦΙΛΙΟΣ

Γραμματεία:  Ευθυμίου Α

16:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΝΑΚΑΣ

Γραμματεία:  Αντωγλου

17:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Λαζόγλου

13:15 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΜΙΧΑΛΗ, ΒΑΡΣΑΜΗΣ

Γραμματεία:  Τσιρακίδου

19:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ Ε.Ο.Σ. ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ, ΖΟΥΜΠΟΥΛΗΣ

Γραμματεία:  Λάσπα

12:30 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ, ΖΟΥΜΠΟΥΛΗΣ

Γραμματεία:  Μιχαηλίδου Γ

17:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΔΩΝΗΣ, ΜΠΑΔΗΣ

Γραμματεία:  Γιοβανούδα

16:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΡΑΣΟΥΛΗ

Γραμματεία:  Μούστος

9:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΜΠΑΡΜΠΑΣ, ΟΥΖΟΥΝΗΣ

Γραμματεία:  Δρακοπούλου

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1 ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Σκαλιστής

16:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 1 ΔΩΝΗΣ, ΜΠΑΔΗΣ

Γραμματεία:  Γιοβανούδα

13:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ~ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 2 ΧΑΤΖΗΣ

Γραμματεία:  Τσολακίδης

11:00 ΣΑΣΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΜΠΑΡΜΠΑΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ

Γραμματεία:  Λιούτσιας

13:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2 ~ ΟΛΥΜΠΟΣ 1 ΚΟΝΙΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Μούστος

14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ Α.Ο.Ε.Α. ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Χαλκίδης

20:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. 1 ΚΟΝΙΑΚΗΣ, ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Α

Γραμματεία:  Παπαδόπουλος Μ

12:30 25 ΔΗΜ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 ~ ΝΕΑΠΟΛΗ 2 ΦΩΚΑ, ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ

Γραμματεία:  Κοκκινά

14:30 ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ~ Β.Α.Ο. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Ταρπάγκου Φ

19:00 11 ΔΗΜ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΕΚΑ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΚΑΣΟΥΜΗΣ, ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Ηλιάσκος

17:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ 2 ~ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π

Γραμματεία:  Ιακωβίδου

21:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΚΟΙΜΤΖΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Γαλάνη Π

19:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΙΑΣ 1 ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΜΠΕΚΙΑΡΗ

Γραμματεία:  Κοκκινά

15:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΣΑΡΑΝΤΟΥ, ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Κωστοπούλου

18:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ 2 ΚΑΤΣΙΝΑΣ

Γραμματεία:  Μαρβάκη Σ

13:15 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΣΑΡΑΝΤΟΥ, ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Παληογιάννη

17:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ, ΤΡΑΓΙΑ

Γραμματεία:  Βουζούκου

15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ, ΤΣΑΚΑΛΟΥ

Γραμματεία:  Ευθυμίου Κ

12:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ~ ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ, ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ

Γραμματεία:  Κιλαζίδου

16:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ, ΣΜΠΡΙΝΗΣ

Γραμματεία:  Κιλαζίδου

13:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. 2 ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 2 ΝΙΚΕΖΗΣ, ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Κουκουτζέλης

12:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2 ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Σαμαρά

16:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ

ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χ., ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Διαμαντόπουλος Γ

18:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2

ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χ., ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Διαμαντοπούλου Α

9:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΤΣΑΚΙΡΗΣ, ΤΕΡΖΗΣ

Γραμματεία:  Τόλιου

17:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΣ ΠΑΟΚ 1 ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΧΑΤΖΗΣ

Γραμματεία:  Κοέν

15:00 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΜΙΧΕΛΗ, ΤΣΑΠΟΓΑ

Γραμματεία:  Τσιρακίδου

16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 1 ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ

Γραμματεία:  Ζηδιανάκης

14:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 ΜΠΟΝΟΣ, ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Σκαλιστής

18:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΠΑΟΚ 2 ΜΠΟΝΟΣ, ΤΣΙΡΚΟΥ

Γραμματεία:  Μπενάκη Α

16:15 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 2 ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΑΓΓΕΛΟΥ Α

Γραμματεία:  Δαγδηλέλη

08:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΚΟΥΤΣΙΑΜΠΑΣΗΣ

Γραμματεία:  Κωστής

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ

11:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Ανανιάδης