Το σημερινό προγραμμα της ΕΚΑΣΘ

118

Τα παιχνίδια των εφήβων ξεχωρίζουν από το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ που είναι το εξής:

Γ1 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ~ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΓΑΒΡΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Ανανιάδου, Ζαφειριάδου Α., Γαλάνη Π

20:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ~ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Νταμπάκης, Δήμας, Βουλώνη

Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ~ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Δεμερτζίδου, Τεληγιαννίδου, Φωστηρίδου

Προημιτελική φάση ΕΦΗΒΩΝ

19:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ

Γραμματεία:  Δαουλτζής, Αλεξανδρόπουλος, Αστερνός

20:00 ΒΑΟ Β.Α.Ο. ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ , ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ

Γραμματεία:  Κουκουτζέλης, Μιχαηλίδου Γ., Κόντος

17:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β

NEO Γραμματεία:  Κωστής, Κοέν, Καραγεωργόπουλος

19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΚΑΡΜΠΑ

Γραμματεία:  Κοκκινά, Μπέλλου Β., Τσιρακίδου

21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΠΕΥΚΩΝ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Γιοβανούδα, Κολοκυθάς, Σακαλής

17:00 ΘΕΡΜΗΣ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Ιωαννίδης, Τουκμενίδου, Δρακοπούλου

Προκριματική φάση ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

19:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΡΟΥΜΑΝΗΣ

Γραμματεία:  Κωστής

10:00 Χ.Α.Ν.Θ. Ε.Α.Α.Θ. ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΜΠΑΡΜΠΑΣ Ι

Γραμματεία:  Σκαλιστής

13:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ~ ΔΕΚΑ ΠΕΡΡΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Λιούτσιας

17:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΠΑΠΠΑΣ

Γραμματεία:  Παραδείση

10:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Τσιρακίδου

14:30 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΜΠΑΖΑΚΑΣ

Γραμματεία:  Τουκμενίδου

14:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΚΟΥΤΣΙΑΜΠΑΣΗΣ

Γραμματεία:  Ζηδιανάκης

19:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΧΑΝΘ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Μούστος

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ

13:45 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Σωτηριάδου

12:15 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ 2 ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 ΜΠΑΖΑΚΑΣ

Γραμματεία:  Δρακοπούλου

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

17:15 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β

Γραμματεία:  Παπαδόπουλος Κ

14:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΔΩΝΗΣ

Γραμματεία:  Κόνιαλη

16:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΠΑΛΙΟ ΜΕΝΤ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ

Γραμματεία:  Λαζόγλου

19:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΚΑΣΟΥΜΗΣ

Γραμματεία:  Ντεράκη

10:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Βουζούκου

12:30 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΜΑΓΗ

Γραμματεία:  Αντωγλου

12:30 25 ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΝΙΚΕΖΗΣ

Γραμματεία:  Κιλαζίδου

17:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ Α.Ο.Ε.Α. ΦΙΛΛΙΟΣ

Γραμματεία:  Ράμπαντι

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

08:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 2 ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Τσιρακίδου

12:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 1 ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Σαμαρά

20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 1 ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 1 ΡΑΣΟΥΛΗ

Γραμματεία:  Κοέν

17:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Μούστος

16:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ 1 ~ ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1 ΚΑΣΟΥΜΗΣ

Γραμματεία:  Ντούλια

13:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. 1 ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 ΜΠΟΝΟΣ

Γραμματεία:  Λάσπα

19:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΚΟΙΜΤΖΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Τσακαλάκης

08:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗ 2 ~ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΚΑΤΣΙΝΑΣ

Γραμματεία:  Καραμπουρνιώτη Α

13:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2 ~ Β.Α.Ο. ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ

Γραμματεία:  Παπαδόπουλος Μ

17:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ 1 ~ ICBS 2009 ΝΑΚΑΣ

Γραμματεία:  Ιακωβίδου

17:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.

Γραμματεία:  Σακάρογλου

11:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ~ ΔΕΚΑ

Γραμματεία:  Ανανιάδης

14:00 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ 2

Γραμματεία:  Σακάρογλου

19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ~ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Στεφανίδου

17:30 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ 2 ~ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΚΑΣΟΥΜΗΣ

Γραμματεία:  Ντεράκη

09:00 ΛΑΓΥΝΩΝ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Σαμαρά

14:00 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΑΣ ΑΡΗΣ 1 ΜΑΓΗ

Γραμματεία:  Μιχαηλίδου Γ

18:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ~ ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 3 ΣΚΡΙΝΟΣ

Γραμματεία:  Καπνοπούλου

15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Ιωαννίδης

15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΦΙΛΛΙΟΣ

Γραμματεία:  Ράμπαντι

11:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΦΩΚΑ

Γραμματεία:  Βουλώνη

12:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. 2 ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

Γραμματεία:  Κιλαζίδου

19:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 2 ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2 ΝΑΚΑΣ

Γραμματεία:  Τζήκα

12:00 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ~ ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π

Γραμματεία:  Ιωαννίδης

9:00 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Χαλκίδης

16:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΔΩΝΗΣ

Γραμματεία:  Κόνιαλη

20:00 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΑΝΑΣΤΙΑΔΗΣ Γ

Γραμματεία:  Κωνσταντίνου

16:00 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ~ ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.

Γραμματεία:  Μπάρμπας Ι

16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΚΟΝΙΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Πασχαλίδου

16:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Μαρβάκη Σ

16:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Ευθυμίου Κ

16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 2 ~ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 ΚΟΥΤΣΙΑΜΠΑΣΗΣ

Γραμματεία:  Ζηδιανάκης

16:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΠΑΟΚ 2 ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΧΑΤΖΗΣ

Γραμματεία:  Μπέλλου Β