Το σημερινό προγραμμα της ΕΚΑΣΘ

164

Η Β΄ ανδρών ξεχωρίζει από το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ που είναι το εξής:

Β ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΓΑΒΡΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Διαμαντόπουλος, Τεληγιαννίδου, Μαρβάκη Ι

20:30 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.

ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Γιοβανούδα, Μπάρμπας Ι., Σακαλής

21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΚΑΡΜΠΑ

Γραμματεία:  Καραμπουρνιώτη Α., Κουκουτζέλης, Παπαδόπουλος Κ

21:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ ., ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Δαουλτζής, Αντωγλου, Σακαρογλου

21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ

Γραμματεία:  Κολοκυθάς, Χαλκίδης, Μαρβάκης

21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ~ ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ., ΜΑΓΗ

Γραμματεία:  Μπεκιάρης, Ουσταμπασίδου, Ακριτίδης

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΠΡΑΤΤΟΣ, ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Πασχαλίδου, Τουκμενίδου, Κούλλιας

21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΝΤΟΝΤΗΣ

Γραμματεία:  Μουστος, Κοέν, Τσολακίδης

21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΔΕΛΛΑΣ, ΚΩΝΗΣ

Γραμματεία:  Κωστοπούλου, Μπέλλου Β., Τσιρακίδου

21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Κούρφαλη, Δήμας, Κάτσης

21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Ιωαννίδης, Λαζόγλου, Λεονταρά

21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΔΑΜΙΓΟΣ, ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ

Γραμματεία:  Ανδρούτσος, Καλογιαννίδης, Παραδείση

21:45 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΦΙΛΛΙΟΣ

Γραμματεία:  Σωτηριάδου, Κωστανάκη, Βουδούρης

Γ1 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:30 ΞΥΛΑΔΙΚΑ Ε.Α.Α.Θ. ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Χουίδης, Γιουβαλίδου, Ηλιάσκος

21:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ.

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β

Γραμματεία:  Χαραλαμπίδης, Μιχαηλίδου Γ., Κόντος

21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ~ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΣΚΡΙΝΟΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ

Γραμματεία:  Δεμερτζίδου, Φωστηρίδου, Χρηστίδης

21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β., ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Ανανιάδου, Στεφανίδου, Τζήκα

21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ~ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΚΑΡΑΒΑΣ, ΦΩΚΑ

Γραμματεία:  Αλεξανδρόπουλος, Βαρυτιμίδης, Τεληγιαννίδου

21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ

Γραμματεία:  Λάσπα, Διαμαντοπούλου Α., Ιακωβίδου

21:45 25ο Δημ.Σχολείο ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ~ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ

Γραμματεία:  Μπέλλου Μ., Μέρμιγκας, Δρακοπούλου

21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Σαμαρά, Γούτη, Μισιρλόγλου

21:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ~ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ, ΚΑΣΟΥΜΗΣ

Γραμματεία:  Ακριτίδου, Καπνοπούλου, Καλπακίδου

21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ~ Α.Ο.Ε.Α. ΜΠΑΪΟΣ, ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ

Γραμματεία:  Γρούτα, Σαραφοπούλου, Κούδας

21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π

Γραμματεία:  Κοκκινά, Σκαλιστής, Λιούτσιας

Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:15 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ, ΔΩΝΗΣ

Γραμματεία:  Μανούσος, Ζαφειριάδου Α., Γαλάνη Π

21:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΚΑΤΣΩΝΗΣ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Νταμπάκης, Προεστού, Ντάγκας

19:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ~ ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΜΟΣΧΑΣ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ

Γραμματεία:  Κοέν, Τσολακίδης, Μούστος

21:00 ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΡΑΣΟΥΛΗ, ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Ευθυμίου Κ., Ευθυμίου Α., Ζηδιανάκης

Προημιτελική φάση ΕΦΗΒΩΝ

20:00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΔΕΚΑ ΤΖΙΜΑ, ΓΑΖΕΤΑΣ

Γραμματεία:  Βουλώνη, Ράμπαντι, Μπουρνάς

18:30 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΤΣΑΝΤΑΛΗ , ΚΑΡΑΒΑΣ

Γραμματεία:  Διμπιτούζης Α., Αστερνός, Χ#ιωαννου

Προκριματική φάση ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

20:00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛ. ~ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛ ΚΟΥΤΖΙΑΜΠΑΣΗΣ

Γραμματεία:  Σωτηριάδου