Το σημερινό προγραμμα στο πρωτάθλημα της εοκ

125

Αγώνες για την Β΄ και τη Γ΄ Εθνική ανδρών και τις Α1, Α2 γυναικών περιλαμβάνει το σημερινό πρόγραμμα των Εθνικών κατηγοριών που είναι το εξής:

Β’ Εθνική Ανδρών

1ος Όμιλος

Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Βούλας-Πανερυθραϊκός Μπίκας-Αποστολίδης (Παλάτος)

Νέας Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Φασόλης-Ορφανός Εμ. (Κουλούρης)

Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-Έσπερος Μπανασάκης-Κώτσου (Πίγκας)

Μετς 17.00 Παγκράτι-Τρίτων Κωνσταντινόπουλος-Μπούκας (Ελευθεριάδης)

Ιλίου Β’ 17.00 Ένωση Ιλίου-Μανδραϊκός Τσολάκος-Σιδέρης (Παπαδόπουλος Κ.)

2ο Ελευσίνας 17.00 Πανελευσινιακός-Οίαξ Ναυπλίου Κυριακόπουλος-Φάκαρος (Μουζάκης Στ.)

Δαϊς 17.00 Δούκας-ΚΑΟ Κορίνθου Δολγύρας-Χριστινάκης (Παππάς)

Παπάγου 17.00 Παπάγου-Δάφνη Δαφνίου Κάρδαρης-Καλογερόπουλος Φ. (Ζερδεβάς)

2ος Όμιλος

Μ. Τσίκινας 19.00 ΧΑΝΘ-Ελευθερούπολη Ταρενίδης Κ.-Παπαγερίδης (Φωτιάδης)

Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Ανατόλια Θεοδώρου-Γαζέτας (Δέλλας Τρ.)

Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Προποντίς Χαλκηδόνα Καλογερόπουλος Λ.-Τσουμαχίδης (Μπέστιας)

Φαρσάλων 17.00 Φάρσαλα-Έσπερος ΓΣ Λαμίας Κοϊμτζόγλου-Αγραφιώτης Ι. (Βαρνάς Γ.)

Πεύκων 17.00 Μαχητές-Στρατώνι Παπαγεωργίου-Εκίζογλου (Τζιοπάνος)

Ν. Ιωνίας Βόλου (κθ) 17.00 Νίκη Βόλου-Φαίακας Σιμητόπουλος-Λουλουδιάδης (Μηναρετζόπουλος)

Μακεδονικού 17.00 Μακεδονικός-Ίκαροι Σερρών Ελευθεριάδης-Ντόγκας (Πολυχρονίδης)

Γ’ Εθνική Ανδρών

1ος Όμιλος

Τέντα 17.00 Καλαμάτα-Κεραυνός Αιγίου Σπυρόπουλος-Αργυρούδης (Ηλιόπουλος)

Κάτω Αχαγιάς 17.00 Αχαγιά 82-Ιωνικός ΝΦ Κοτσιμπος-Ντάνος (Κωστής)

Α. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-Λέοντας 2014 Μαρινάκης-Λάμπος (Κώτσης)

Ληξουρίου 17.00 Νέο Ληξούρι-Πέρα Ρίζος-Ντάσης (Μάρκου)

Στ. Βενέτης 18.00 Αιγάλεω-Έσπερος ΑΟΠΑ Καρανικόλα Αλ.-Κοντογιαννόπουλος (Ευστρατίου)

Ακράτας 17.00 Ακράτα-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Μακρής-Ασημακάκη (Κοκορδάτος)

Νίκαιας «Ο Πλάτων» 17.00 Άρης Νίκαιας-Μεγαρίδα Ραχιώτης-Λαζόγκα (Παπαγιαννόπουλος)

2ος Όμιλος

Κοντόπευκου 12.00 ΚΑΠ-Καλλιθέα Ρόδου Κουτσοδήμος-Τσιμπούρης (Φαλούκας)

Δύο Αοράκια 17.00 ΟΦΗ-Άρης Θήβας Παυλόπουλος-Μελισσάρης (Ναλετάκης)

Βοηθητικό ΣΕΦ 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Λοκρός Αταλάντης Σοφιανόπουλος-Μαρίγλη (Σταματόπουλος)

Ραφήνας 17.00 Αργοναύτης Τρ.-ΑΕ Έξω Παναγίτσας Κρεσταινίτης-Μαρουδιάς (Ορφανός)

Μελισσίων 17.00 Μελίσσια-Δειλινό Καρακωνσταντόπουλος-Λεβεντάκος (Ζερβούδης)

Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Ερμής Σχηματαρίου Καμήτσος-Κανελλόπουλος (Σταύρου)

Γ. Παπασιδέρης 15.00 Κορωπί-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Ροδίτης-Παπαδημητρόπουλος (Τεφτίκης)

3ος Όμιλος

Βικέλας 17.00 Βέροια-Δόξα Λευκάδας Παζώλης-Γκέκας (Καλότσης)

Βλαχάβειο 17.00 Καλαμπάκα-Νικόπολη Πρέβεζας Τσιαπλής-Λυγούρας (Κουσαϊτης)

Μελίκης 17.00 Μελίκη-ΠΑΣ Γιάννινα Βασιλόπουλος-Κόννης (Σαμάλης)

Νέο ΚΓ Ιωαννίνων 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Εύαθλος Κοντογιάννης-Γεωργούλης (Καραδήμας)

Παλαμά 17.00 Τιτάνες-Μαντουλίδης Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Μανάσης)

Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρεβενών-Ολυμπιακός Βόλου Κουκουλεκίδης-Τσάνταλη (Μπαταούλα)

4ος Όμιλος

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Ευκαρπία Σιταρίδης-Τζιοπάνος Γ. (Παπαδόπουλος Ν.)

Σίνδου 18.00 Αστέρας Σίνδου-Λεύκιππος Ξάνθης Καλέσης-Λαδάς (Αστρεινίδης)

Πολυγυρου 17.00 Πολύγυρος-Απόλλων Καλ. Χρυσάφης-Χατζημπαλίδης (Σακελλαρίου)

Μ.Γκράτσιος 18.00 ΒΑΟ-Μακάμπη Δέλλας-Αναστασιάδης (Μήτσιου)

Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-Ασπίς Ξάνθης Δημάδης-Γιαννούλης Α. (Γκουρτζελίδης)

Ευόσμου 18.00 Αίας Ευόσμου-Δέκα Γραικός-Αγραφιώτης Γρ. (Κασαπίδης)

Ν. Μουδανίων 18.00 Ν. Μουδανιά-Ζέφυρος 02 Καντερές-Τοπαλίδης (Θωμόπουλος)

Α1 Γυναικών

Εσπέρου 12.30 Εσπερίδες-Δάφνη Αγ. Δημητρίου Ζακεστίδης-Τσαχάκης (Μπουρνάς)

Γ. Γεννηματάς 13.00 Πρωτέας Βούλας-Αθηναϊκός Ζιώγας-Δελαγραμμάτικας (Λιμνιάτης)

Α2 Γυναικών

1ος Όμιλος

Μ.Μερκούρη 13.00 Αρκάδι-Παναθηναϊκός Γρίβα-Τούσης (Μπορμπαντωνάκης)

Μεγαλόπολης 13.00 Πελασγός-Χανιά Χαϊνά-Καραμπιτσάκος (Βακαλόπουλος)

Υμηττού 18.00 Αμύντας-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Αυγερινός-Κούλης Χαρ. (Παπαδόπουλος Στ.)

Α’ Ηλιούπολης 12.00 Ηλιούπολη-Μελίσσια Γεράνιος-Βελέντζας (Σαμαρτζή)

Κοντόπευκου 19.30 Αγ. Παρασκευή-Τερψιθέα Μαρτινάκος-Νικολοπούλου (Τηγάνης)

Π. Νικολαϊδης 17.30 Φάρος Κερατσινίου-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Χρηστίδης Ηλ.-Αναστασόπουλος Β. (Δραμεσιώτης)

2ος Όμιλος

Δ. Κραχτίδης 12.00 Τιτάνες Δράμας-Ολυμπιακός Βόλου Κωνσταντινέλης-Μπαξεβανόπουλος (Στουπίδης)

Καλαμαριάς 12.00 Απόλλων Καλ.-Πυλαία Τσαρδούλιας-Σπυριάδης (Λαδόπουλος)

Σερρών 13.00 Πανσερραϊκός-Ολύμπια ΓΣ Λάρισας Κομνηνόπουλος-Παπαδόπουλος Κων. (Γιαβρής)

Επταπυργίου 13.30 Παναθλητικός-ΠΑΣ Γιάννινα Σαρακενίδης-Χατζηκώστας (Ανδρίτσος)

Μαντουλίδη 12.00 Αστέρας Ιπποδρ.—Αναγέννηση Ν.Ρ. Κολοκυθάς-Πλατέλλα (Βαφείδης)

ΣΣ Κατερίνης 13.00 Πιερικός Αρχέλαος-Άρης Γιατρόπουλος-Μπουγλός Ιωάν. (Βάτσιος)