Το σημερινό προγραμμα στης εθνικές κατηγορίες

23

Αγώνες για τέσσερις κατηγορίες περιλαμβάνει το σημερινό πρόγραμμα των Εθνικών πρωταθλημάτων που είναι το εξής:

Β’ Εθνική Ανδρών

1ος Όμιλος

Αταλάντης 17.00 Λοκρός-Αιγάλεω Καρακάσης-Καμήτσος-Μαρίγλη (Χριστοδούλου)

Π. Βογιατζής 17.00 Πανελευσινιακός-Έσπερος Τσώνος-Παπαθανασίου-Μαρτινάκος (Ελευθεριάδης)

Ν.Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Δούκας Θεονάς-Μαυρέλης-Τεφτίκης (Κυριόγλου)

Παπάγου 17.00 Παπάγου-Πανερυθραϊκός Τσαρούχα-Τσολάκος-Χριστοδουλάκης (Μουζάκης Στ.)

Γ. Γεννηματά 17.00 Πρωτέας Β.-Μανδραϊκός Μαγκλογιάννης-Αναστασίου-Αντωνιάδης (Παλάτος)

Αγ. Θωμά 17.00 Μαρούσι-Εθνικός Καλδίρης-Ζακεστίδης-Μηλαπίδης (Ντάβαρης)

Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-ΝΕ Μεγαρίδος Τσάτσης-Στρέμπας-Γρίβα (Σταύρου)

Βαρδινογιάννειο 13.30 ΟΦΗ-Ιωνικός Ν.Φ. Μακρόπουλος-Μαρινάκης-Τσακιράκη (Ευαγγελινός)

2ος Όμιλος

Α. Δημόγλου 17.00 Καβάλα-Ευκαρπία Ελευθεριάδης Π.-Παπαγεωργίου-Εκίζογλου (Στουπίδης)

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος Λαμίας-Ερμής Λαγκαδά Ζαχαρής-Τσουμαχίδης-Μπούγλος Π. (Μόρφη)

Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Μαχητές Πειραματικό Κοϊμτζόγλου-Αγραφιώτης Ι.-Πράττος (Παπαδόπουλος Ν.)

Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Στρατώνι Τσιαπλ΄λης-Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Ιωακειμίδης)

Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-ΠΑΣ Γιάννινα Λόρτος-Θεοδώρου-Δέλλας (Πλεξίδας)

Μ.Τσίκινας 16.00 ΧΑΝΘ-Ευρώπη 87 Πευκοχωρίου Δημάδης-Ντούρας-Ζαχαριάδης (Σακελλαρίου)

Ευόσμου 17.00 Αίας Ευόσμου-Πολύγυρος Ξέρας-Παπαγερίδης-Παζώλης (Γκούμας)

Γ’ Εθνική Ανδρών

1ος Όμιλος

Κορίνθου 17.00 ΚΑΟ Κορίνθου-Ερμιόνη Γεράνιος-Αγγελής (Μαυραντζάς)

Δ. Βικέλας 12.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Νέο Ληξούρι Κώτσου-Φάκαρος (Γολεγού)

Αντ. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-ΣΔΥ Τρίπολης Ξυλάς-Αντωνίου Γιώργ. (Σαμαρτζή)

Κάτω Αχαγιάς 17.00 Αχαγιά 82-Π. Φάληρο Μαντήλας-Κατσαπρακάκης (Κωστής)

Παναχαϊκής 17.00 Παναχαϊκή-Άρης Νίκαιας Χατζημάρκος-Ασημακάκη (Μάρκου)

Ακράτας 17.00 Ακράτα-Γλαύκος Τσαχάκης-Χρηστίδης Π. (Κοκορδάτος)

2ος Όμιλος

Ερ. Χατζόπουλος 17.00 Άρης Θήβας-Ένωση Ιλίου Τσακαλογιάννης-Λογοθέτης (Δεσάρτης)

Βυζαντινό Α.Κ. 17.00 Πέρα-Ερμής Σχηματαρίου Χαλαμπαλάκης-Ροδίτης (Μπουρνάς)

Ν. Φιλαδέλφειας 17.00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Αργοναύτης Τριγλίας Ζιώγας-Τηγάνης (Κουλούρης)

Χίου 16.00 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος (Μάρης)

Μ. Μερκούρη 17.00 ΑΚ Χαλκίδας-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Κοντίλης-Ελ Ανύ (Κάλφα)

3ος Όμιλος

Μπάρας 17.00 Ίκαροι Τρικάλων-Ολυμπιακός Β. Μαραμής-Καρακώστας (Χλωρός Ν.)

Μελίκης 17.00 Μελίκη-Τιτάνες Παλαμά Φουντζήλας-Κουκουλεκίδης (Σαμαλης)

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-ΣΚ Ιωάννινα Λουλουδιάδης-Αναστασιάδης (Τσιγγέλης)

Ν. Ιωνίας 16.00 Νίκη Βόλου-Φαίακας Κέρκυρας Μπουγλος Γ.-Τσάλας (Γκουντέλιας)

Φλώρινας 17.00 Αριστοτέλης Φλ.-Αίολος Τρικάλων Σιταρίδης-Τσάνταλη (Βόντζας)

Δ. Βικέλας 17.00 Αετοί Βέροιας-Αναγέννηση Καρδίτσας Τζιοπάνος Γ.-Βασιλόπουλος (Καλότσης)

4ος Όμιλος

Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Ασπίς Ξάνθης Μελανίδης-Τοπαλίδης (Δροσόπουλος)

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Απόλλων Καλαμαριάς Σαρακενίδης-Κώνης (Παραλυκίδης)

Μίκρας Β. 17.00 Μ. Αλέξανδρος-Πανσερραϊκός Κοντογιάννης-Γιατρόπουλος (Παπαγεωργίου)

Φ. Αμοιρίδης 18.00 Λεύκιππος Ξάνθης-Κένταυρος Καλ. Γιαννούλης Α.-Νέδογλου (Σαλικίδης)

11ο Δ. Σχ. Ευόσμου 18.00 ΔΕΚΑ-Μαντουλίδης Σελεβός-Μπαχτσεβανόπουλος (Δέλλας)

Περαίας 18.00 Ζέφυρος 02-Ελπίς Αμπελοκήπων Αγραφιώτης Γ.-Τζεγκάκης (Τζιοπάνος Ι.)

Α1 Γυναικών

Αγ. Δημητρίου (Π) 14.00 Δάφνη Αγ. Δημητρίου-ΠΑΣ Γιάννινα Αναστόπουλος Αντ.-Κωνσταντινίδου-Τσιμπούρης (Παππάς)

Π. Γιαννακόπουλος 14.30 Παναθηναϊκός-Εσπερίδες Καλλιθέας Ψαριανός-Καλογερόπουλος Φ.-Φραγκούλη (Δούκας)

ΠΑΟΚ 13.00 ΠΑΟΚ-Νίκη Λευκάδας Ταρενίδης Κ.-Χατζημπαλίδης-Χρυσάφης (Σιμητόπουλος)

ΕΑΚ Χανίων 15.00 ΟΑ Χανίων-Σπόρτιγκ Παυλόπουλος-Αποστολίδης-Ορφανός Ιορδ. (Πετράκης)

Μελισσίων 14.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Ολυμπιακός Καραβίτης-Ασλανίδης-Νικολοπούλου (Λιμνιάτης)

Α2 Γυναικών

1ος Όμιλος

Π.Σαλπέας 15.00 Φοίνικας Πειραιά-Αιγέας Χίου Κουτσοδήμος-Θωμά (Αλετρας)

3ο Ζωφριάς 13.00 Εύνικος-Αετός Καλλιθέας Κούλης Κ.-Σπυρλιδάκης (Ευστρατίου)

Άργους 13.00 ΑΟ Άργους Οι Δαναοί-Πανιώνιος Λάμπος-Αδαμόπουλος Κ. (Πετρόπουλος)

Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Ηλιούπολη Χρηστίδης Ηλ.-Κοτσώνης (Ζερδεβάς)

Κοντόπευκου 19.30 Αγ. Παρασκευή-Πρωτέας Βούλας Κούλης Χ.-Βελέντζας (Ζερβούδης)

2ος Όμιλος

Νεάπολης Λάρ. 12.00 Ολύμπια ΓΣ Λάρισας-ΜΕΝΤ Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Βαρνάς)

Επταπυργίου 14.15 Παναθλητικός-Πυλαία Κολοκυθάς-Ηλιόπουλος (Αχταρίδης)

Πανοράματος 14.45 Πανόραμα-Πιερικός Αρχέλαος Γεωργούλης-Γκέκας (Πολυχρονίδης)

Αλεξάνδρειο 13.00 Άρης-Ηρακλής Τσιρτσιμάλης-Καντερές (Μήτσιου)

Καλαμαριάς 12.00 Απόλλων Καλ.-Αναγέννηση Ν.Ρ. Τσαρδούλιας-Αγραφιώτης Β. (Μηλιάρας)

Χρ. Χριστοδούλου 13.00 Ασπίς 2001 Ξάνθης-Πανσερραϊκός Δικταπανίδης-Παπαδόπουλος Κ. (Σαλικίδης)