Το σημερινό προγραμμα στην ΕΚΑΣΘ

19

Τα παιχνίδια της Β΄ ανδρών ξεχωρίζουν από το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ που είναι το εξής:

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ

19:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΚΟΪΜΤΖΟΓΛΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β

Γραμματεία:  Μπέλλου Β., Τσιρακίδου, Δαγδηλέλη

Β΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ, ΜΠΑΪΟΣ

Γραμματεία:  Τόλιου, Παπαδόπουλος Κ., Καλπακίδου

21:45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΚΑΣΟΛΗΣ

Γραμματεία:  Γιουβαλίδου, Χατζέλης, Τζήκα

20:00 ΛΑΓΥΝΩΝ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΝΤΟΝΤΗΣ

Γραμματεία:  Σαμαρά, Μπεκιάρης, Γρούτα

21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Λάσπα, Τσακαλάκης, Καπνοπούλου

21:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ. ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Συμεωνίδης, Κράντα, Μιχαηλίδου

19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ Α.Ο.Ε.Α. ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ., ΑΝΑΤΣΑΣΙΑΔΗΣ Γ

Γραμματεία:  Στεφανίδου, Κόντος, Αλεξανδρόπουλος

21:00 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ~ ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ

ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β., ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ

Γραμματεία:  Κουκουτζέλης, Σακαλής, Σακάρογλου

21:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ, ΜΙΧΕΛΗΣ Θ

Γραμματεία:  Ντάγκας, Προεστού, Κωστοπούλου

21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΓΡΑΙΚΟΣ, ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Δαουλτζής, Αντωγλου, Κωνσταντίνου

19:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Σκαλιστής, Μούστος, Κάτσης

21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΜΙΧΕΛΗ

Γραμματεία:  Μούστος, Κάτσης, Σκαλιστής

21:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Δήμας, Καραγεωργόπουλος, Βουδούρης

21:30 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΔΕΛΛΑΣ, ΦΙΛΛΙΟΣ

Γραμματεία:  Πασχαλίδου, Σωτηριάδου, Βασιλείου

21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ

Γραμματεία:  Λεονταρά, Λαζόγλου, Κούλλιας

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χ

Γραμματεία:  Ακριτίδης, Κωτσόβολος, Ανανιάδης

21:30 ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ. (ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ) ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΜΑΓΗ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ

Γραμματεία:  Τεληγιαννίδου, Στεφανίδου, Πισκιούλης

21:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ~ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ, ΚΑΣΟΥΜΗΣ

Γραμματεία:  Φωστηρίδου, Αστερνός, Μαρβάκη Σ

21:45 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Ποντικέρη, Διαμαντοπούλου Α., Διαμαντόπουλος Γ

21:45 25ο Δημ.Σχολείο ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ~ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΝΙΚΕΖΗΣ

Γραμματεία:  Κουρτελή, Νταμπάκης, Κωστανάκη

21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ~ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ, ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ

Γραμματεία:  Κοκκινά, Τότσικα, Λιούτσιας

21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ~ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΣΚΡΙΝΟΣ, ΝΑΚΑΣ

Γραμματεία:  Ανδρούτσος, Καλογιαννίδης, Γούτη

21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΚΩΝΗΣ, ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ

Γραμματεία:  Μπενάκη Κ., Μπενάκη Ν., Κοέν

21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ~ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΚΑΤΣΩΝΗΣ, ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Ζηδιανάκης, Ευθυμίου Α

21:30 ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΔΙΒΟΛΗ, ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

Γραμματεία:  Βουζούκου, Ράμπαντι, Βουλώνη

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ~ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΔΩΝΗΣ, ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Δεμερτζίδου, Ανανιάδου, Ηλιάσκος

20:30 ΑΞΙΟΥ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ~ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΤΣΙΝΑΣ

Γραμματεία:  Μανούσος, Κόνιαλη, Μπάρμπας Ι

21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ~ ΠΕΡΑ ΑΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΦΩΚΑ

Γραμματεία:  Μέρμιγκας, Μπέλλου Μ., Μπουρνάς

21:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΒΑΡΣΑΜΗΣ

Γραμματεία:  Αναγνωστόπουλος, Κουκουβίνου, Κούρφαλη

21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ~ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΜΠΑΜΠΗΣ, ΧΑΤΖΗΣ

Γραμματεία:  Δαγδηλέλη, Μπέλλου Β, Τσιρακίδου

Προκριματική φάση ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

19:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ

Γραμματεία:  Δήμας