Το πρόγραμμα των αγώνων της Β΄ φάσης των πανελληνίων πρωταθλημάτων παίδων, εφήβων, νεανίδων και κορασίδων

32

Μετά τη σημερινή κλήρωση ανακοινώθηκε από την ΕΟΚ το πρόγραμμα των αγώνων της Β΄ φάσης των πανελληνίων πρωταθλημάτων παίδων, εφήβων, νεανίδων και κορασίδων που είναι το εξής:

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ B’ ΦΑΣΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ 2020-2021

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

  1. ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΜΓΣ
  2. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΚΑΣΔΥΜ
  3. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΚΑΣΚΕΜ
  4. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΘ
  5. ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΒΔΕ

ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

13/07/20

16:30 ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΜΓΣ – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΚΕΜ

18:30 ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΒΔΕ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

20:30 ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΔΥΜ

14/07/20

16.30 ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΔΥΜ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΒΔΕ

18:30 ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΜΓΣ

20:30 ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΚΕΜ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ

15/07/20

16.30 ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΜΓΣ – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΔΥΜ

18:30 ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΒΔΕ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ

20:30  ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΚΕΜ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

 16/07/20

16.30 ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΒΔΕ – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΚΕΜ

18:30 ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΜΓΣ

20:30 ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΔΥΜ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

17/07/20

12.30 ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΜΓΣ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΒΔΕ

14:30 ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ

16:30 ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΚΕΜ – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΔΥΜ

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

  1. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΗ
  2. ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  3. ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
  4. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΣΕ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

15/07/20

17.00 ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΗ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΣΕ

20:00 ΚΑΟΚ ΠΑΛ. ΚΟΡ. – ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΑΛ.

 16/07/20

16.00 ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΑΛ.- ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΗ

19:00 ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΣΕ – ΚΑΟΚ ΠΑΛ. ΚΟΡ.

17/07/20

12.00 ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΗ – ΚΑΟΚ ΠΑΛ. ΚΟΡ.

15:00 ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΑΛ. – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΣΕ

 Γ΄  ΟΜΙΛΟΣ

ΑΘΗΝΑ

 ΣΩΜΑΤΕΙΑ

  1. ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
  2. ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ
  3. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΚ
  4. ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ
  5. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΤΕ ΣΑΜΟΥ

15/07/20

16.30 ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΠΡΩΤ. ΤΕ ΣΑΜΟΥ

19:30 ΠΡΩΤ. ΕΣΚΚ – ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ

16/07/20

16.30 ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

19:30 ΠΡΩΤ. ΤΕ ΣΑΜΟΥ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΚ

 17/07/20

15.00 ΠΡΩΤ. ΕΣΚΚ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

18:00 ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΡΩΤ. ΤΕ ΣΑΜΟΥ

 18/07/20

12.00 ΠΡΩΤ. ΤΕ ΣΑΜΟΥ – ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ Ρ.

15:00 ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

 19/07/20

10.00 ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΚ

13:00 ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ Ρ. – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Β’ ΦΑΣΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΕΦΗΒΩΝ 2019-2020

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

  1. ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
  2. ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ
  3. ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
  4. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΘ
  5. ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
  6. ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

20/07/2020

16.30 ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝ. – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ.

18:30 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ.

20:30 ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

21/07/2020

16.30 ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

18:30 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ. – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝ.

20:30 ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ

22/07/2020

16.30 ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝ. – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

18:30 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ

20:30 ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡ.

23/07/2020

16.30 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ.

18:30 ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝ.

20:30 ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ.

24/07/2020

12.30 ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝ. – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

14:30 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ. – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ

16:30 ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

 Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

  1. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΗ
  2. ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  3. ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
  4. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΣΕ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

24/07/2020

17.00 ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΑΛ. – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΣΕ

20:00 ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΗ

25/07/2020

16.00 ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΗ – ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΑΛ.

19:00 ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΣΕ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ

 26/07/2020

12.00 ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΑΛ. – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ

15:00 ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΗ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΣΕ

 Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΘΗΝΑ

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

  1. ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
  2. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΚ
  3. ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
  4. ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
  5. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ

22/07/20

17.00 ΠΡΩΤ. ΕΣΚΚ – ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤ.

19:00 ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

 23/07/20

16.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σ.

18:00 ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤ. – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

24/07/20

14.00 ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΚ

16:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σ. – ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ Μ.

 25/07/20

12.00 ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤ. – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

14:00 ΠΡΩΤ. ΕΣΚΚ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σ.

26/07/20

10.00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σ. – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

12:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΚ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ B’ ΦΑΣΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2019-2020

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

 ΣΩΜΑΤΕΙΑ

  1. ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
  2. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ
  3. ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΚΑΣΚΕΜ
  4. ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΣΚΑΘ
  5. ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
  6. ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

13/07/20

16.30 ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚ. – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

18: 30 ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.

20:30 ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΚΕΜ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ

14/07/20

16.30 ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ – ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99

18:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

20:30 ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΚΕΜ

 15/07/20

16.30 ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚ. – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ

18:30 ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΚΕΜ

20:30 ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

 16/07/20

16.30 ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

18:30 ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΚΕΜ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚ.

20:30 ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.

 17/07/20

12.30 ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚ. – ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99

14:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΚΕΜ

16:30 ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

  1. ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014
  2. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
  3. ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
  4. ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΣΚΑΣΕ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

13/07/2020

16.00 ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ

19:00 ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80 – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΣΕ

 14/07/2020

15.00 ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΣΕ – ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

18:00 ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80

15/07/2020

10.00 ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80

13:00 ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΣΕ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ

 Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΘΗΝΑ

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

  1. ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ
  2. ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
  3. ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ
  4. ΓΦΠΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
  5. ΑΕΣ ΑΘΛΕΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΤΣ

15/07/2020

17.00 ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΓΦΠΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜ.

19:30 ΑΕΣ ΑΘΛΕΩΝ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

16/07/2020

16.00 ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

18:30 ΓΦΠΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜ. – ΑΕΣ ΑΘΛΕΩΝ

 17/07/2020

15.00 ΑΕΣ ΑΘΛΕΩΝ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ

17:30 ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΓΦΠΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜ.

 18/07/2020

12.00 ΓΦΠΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜ.- ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

14:30 ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

19/07/2020

09.30 ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

12:00 ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΑΕΣ ΑΘΛΕΩΝ

 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ B’ ΦΑΣΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2019-2020

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

  1. ΣΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ
  2. ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
  4. ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
  5. ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

20/07/20

17.30 ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.Γ.-ΣΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ

19:30 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ.-ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ Λ.

 21/07/20

17.30 ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ Λ.-ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.Γ

19:30 ΣΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

22/07/20

17.30 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡ.

19:30 ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.Γ.-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ

23/07/20

17.30 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡ.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

19:30 ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡ.-ΣΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ

 24/07/20

16.00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Γ.

18:00 ΣΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ.

 Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

  1. ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
  2. ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  3. ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ ΑΙΔΗΨΟΥ

24/07/20

20.00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ Λ. ΑΙΔ. – ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛ.

 25/07/20

20.00 ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛ. – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

 26/07/20

20.00 ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ Λ. ΑΙΔ.

Γ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΘΗΝΑ (ΜΕΤΣ)

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

  1. ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
  2. ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
  3. ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΤΣ

22/07/2020

14.30 ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ – ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝ.

 23/07/2020

14.30 ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝ. – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

 24/07/2020

13.30 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ