Το πρόγραμμα του τρίτου γύρου της προκριματικής φάσης εφήβων-παίδων και κορασίδων της ΕΚΑΣΘ

644

1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική
Σάββατο 07-Ιαν-12
12:00 ΠΑΟΚ Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
15:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ-Χ.Α.Ν.Θ.
19:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ-Μ.Ε.Ν.Τ.
2η Αγωνιστική
Σάββατο 14-Ιαν-12
12:00 ΠΑΟΚ Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ-Μ.Ε.Ν.Τ.
15:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
19:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ-Χ.Α.Ν.Θ.
3η Αγωνιστική
Σάββατο 21-Ιαν-12
15:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ-Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ
18:30 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ.-Μ.Ε.Ν.Τ.
19:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
4η Αγωνιστική
Σάββατο 28-Ιαν-12
15:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ-Μ.Ε.Ν.Τ.
19:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ-Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ
20:30 ΜΙΚΡΑΣ Β’ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-Χ.Α.Ν.Θ.
5η Αγωνιστική
Σάββατο 04-Φεβ-12
12:00 ΠΑΟΚ Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ-Χ.Α.Ν.Θ.
19:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ-ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ
20:30 ΜΙΚΡΑΣ Β’ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-Μ.Ε.Ν.Τ.
2ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική
Σάββατο 07-Ιαν-12
18:30 ΜΙΚΡΑΣ Β’ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΓΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ
20:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΑΚ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΠΣ
20:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ κλ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ ΑΓΣ
2η Αγωνιστική
Σάββατο 14-Ιαν-12
20:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΑΚ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ
20:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ κλ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΠΣ
20:30 ΜΙΚΡΑΣ Β’ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΓΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ ΑΓΣ
3η Αγωνιστική
Σάββατο 21-Ιαν-12
18:30 ΜΙΚΡΑΣ Β’ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΓΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΠΣ
20:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ κλ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ
23:59 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΑΚ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ ΑΓΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ
4η Αγωνιστική
Σάββατο 28-Ιαν-12
18:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΔΑΚ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΠΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ ΑΓΣ
18:30 ΜΙΚΡΑΣ Β’ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΓΣ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ
20:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ κλ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ
5η Αγωνιστική
Σάββατο 04-Φεβ-12
20:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΑΚ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ ΑΓΣ
18:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΔΑΚ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΠΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ
18:30 ΜΙΚΡΑΣ Β’ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΓΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ
 *Στον Γ’ Γύρο μεταφέρονται τα αποτελέσματα και η βαθμολογία του Α’ και Β’ Γύρου
1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική
Κυριακή 08-Ιαν-12
12:00 ΠΑΟΚ Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ ΑΓΣ
14:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
15:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. Ρ ΑΜΣ
2η Αγωνιστική
Κυριακή 15-Ιαν-12
12:00 ΠΑΟΚ Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
14:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. Ρ ΑΜΣ
15:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ ΑΓΣ
3η Αγωνιστική
Κυριακή 22-Ιαν-12
12:00 ΠΑΟΚ Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΣ
15:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
23:59 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΑΚ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ ΑΓΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. Ρ ΑΜΣ
4η Αγωνιστική
Κυριακή 29-Ιαν-12
12:00 ΠΑΟΚ Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. Ρ ΑΜΣ
15:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΣ
18:30 ΜΙΚΡΑΣ Β’ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ ΑΓΣ
5η Αγωνιστική
Κυριακή 05-Φεβ-12
14:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ ΑΓΣ
15:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ-Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ
18:30 ΜΙΚΡΑΣ Β’ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. Ρ ΑΜΣ
2ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική
Κυριακή 08-Ιαν-12
14:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΔΑΚ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΠΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΓΣ
14:30 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ.-ΑΚΕΤΣ
15:00 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ.-ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ
2η Αγωνιστική
Κυριακή 15-Ιαν-12
14:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΔΑΚ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΠΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ
14:30 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΓΣ
15:00 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ.-ΑΚΕΤΣ
3η Αγωνιστική
Κυριακή 22-Ιαν-12
14:30 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΠΣ
15:00 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΓΣ
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Α.Κ. ΑΚΕΤΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ
4η Αγωνιστική
Κυριακή 29-Ιαν-12
14:30 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ.-ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ
15:00 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΠΣ
18:30 ΜΙΚΡΑΣ Β’ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΓΣ-ΑΚΕΤΣ
5η Αγωνιστική
Κυριακή 05-Φεβ-12
14:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΔΑΚ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΠΣ-ΑΚΕΤΣ
15:00 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ.-Μ.Ε.Ν.Τ.
18:30 ΜΙΚΡΑΣ Β’ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΓΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ
*Στον Γ’ Γύρο μεταφέρονται τα αποτελέσματα και η βαθμολογία του Α’ και Β’ Γύρου
1η Αγωνιστική

Σάββατο 07-Ιαν-12
12:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
 18:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΑΚ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ-Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ
 12:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ
2η Αγωνιστική
Σάββατο 14-Ιαν-12
12:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ-Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ
18:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΑΚ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ
20:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
3η Αγωνιστική
Σάββατο 21-Ιαν-12
12:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ
18:00 ΠΑΟΚ Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ
20:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ-Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ
4η Αγωνιστική
Σάββατο 28-Ιαν-12
12:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ
18:00 ΠΑΟΚ Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
20:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ
5η Αγωνιστική
Σάββατο, 04-Φεβ-12
18:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΑΚ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
18:00 ΠΑΟΚ Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ
20:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ-ΑΡΗΣ ΑΣ
*Στον Γ’ Γύρο μεταφέρονται τα αποτελέσματα και η βαθμολογία του Α’ και Β’ Γύρου