Το πρόγραμμα του Σαββάτου στην ΕΚΑΣΘ

562

Γ1 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΔΗΛ. ~ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ

Γραμματεία:  Καπνοπούλου, Κουκουτζέλης, Ιακωβίδου

18:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Νταμπάκης, Πασχαλίδου, Βασιλείου

Β-A Φάση Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΟΔΟΥ

19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ ΑΣ ~ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧ. ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΚΑΡΑΒΑΣ

Γραμματεία:  Λειβαδιώτου, Βουλώνη, Παπαδόπουλος Μ

Β-ΣΤ Φάση Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ. ~ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ

Γραμματεία:  Ζαφειριάδου Α., Καλπακίδου, Κούδας

Β΄ φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

15:45 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ.ΑΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ

Γραμματεία:  Τσακαλάκης, Κωτσόβολος, Κόντος

14:30 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΠΕΡΡΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Κουκουβίνου, Σκαλιστής

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

11:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ 1 ~ ΔΕΚΑ 1 ΡΑΠΤΗΣ, ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ

Γραμματεία:  Γαλάνη Π , Βαλαβανίδου

14:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ. ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1 ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΧΑΤΖΗΣ Α

ΠΑΛΙΟ Γραμματεία:  Λαζόγλου

17:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛ. ΧΑΝΘ 1 ~ ΑΣ ΠΑΟΚ 1 ΑΖΑΣ, ΧΑΤΖΗΣ Φ

Γραμματεία:  Κοέν

19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ 1 ~ ICBS 2009 ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΩΝΗΣ

Γραμματεία:  Φωστηρίδου, Ανανιάδου

16:00 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 1 ~ ΒΑΟ 1 ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ ΓΡ., ΑΛΤΣΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Κολοκυθάς, Μήτα

09:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 1 ~ ΟΛΥΜΠΟΣ 1 ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΠΑΠΑΣ

Γραμματεία:  Αστερνός, Γκλαβίνας

16:00 ΔΕΚΑ-Α- ΕΥΟΣΜΟΣ 10 ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΕΑΣ. ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ, ΚΑΝΤΟΥΡΗΣ

Γραμματεία:  Στεφανίδου, Κελεκίδου

10:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν.ΒΟΤΣΗΣ 1 ~ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 2 ΔΑΣΚΑΛΟΥ, ΑΜΠΡΑΖΗΣ

Γραμματεία:  Βουζούκου, Καλαϊτζης

14:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ.1 ΡΟΥΜΑΝΗΣ, ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Ράμπαντι

16:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ.ΑΚΑΔ.ΚΑΛΘ ~ ΧΑΝΘ 2 ΚΟΛΙΟΣ, ΚΙΡΜΙΖΗΣ

Γραμματεία:  Βασιλείου, Χ#κωνσταντινίδης

19:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛ. ΠΑΟΚ 2 ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝ.2 ΑΖΑΣ, ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ

Γραμματεία:  Κοέν

18:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ, ΜΑΚΑΛΕΚΑΣ

Γραμματεία:  Ηλιάσκος, Γιουβαλίδου

11:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 1 ~ ΔΕΚΑ 2 ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β., ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ

Γραμματεία:  Ακριτίδης, Ακριτίδου

16:45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ 2 ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ, ΜΑΚΑΛΕΚΑΣ

Γραμματεία:  Ηλιάσκος, Γιουβαλίδου

14:00 ΞΥΛΑΔΙΚΑ ΕΑΑΘ ~ ΕΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΑΜΠΡΑΖΗΣ

Γραμματεία:  Σακάρογλου, Μπαντές

10:00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ~ ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΣ ΜΙΜΗΚΟΣ

Γραμματεία:  Κόνιαλη, Μανούσος

15:30 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ~ ΠΥΡΣΟΣ ΧΑΛ,

Γραμματεία:  Μπάρμπας Ι

17:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ.1 ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΣΑΚΙΡΗΣ

Γραμματεία:  Αλεξανδρόπουλος, Δεμερτζίδου

16:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΜΙΜΗΚΟΣ

Γραμματεία:  Κόνιαλη, Μανούσος

16:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΖΙΩΓΑΣ

Γραμματεία:  Τσιρακίδου

08:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ 2 ΚΥΡΙΤΣΗΣ

Γραμματεία:  Καραμπουρνιώτη Αν., Καραμπουρνιώτη Αρτ

11:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ 2 ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΔΑΣΚΑΛΟΥ, ΚΟΝΙΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Βουζούκου, Καλαϊτζης

19:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΟΕΑ 2 ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 2 ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΚΑΤΣΙΝΑΣ

Γραμματεία:  Σακαλής, Καργίδου

09:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΡΑΠΤΗΣ, ΝΙΚΕΖΟΣ

Γραμματεία:  Λάσπα, Παβέλη

17:00 ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ 2

Γραμματεία:  Ταρπάγκου Φ

16:00 ΒΑΟ ΒΑΟ 2 ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ, ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

Γραμματεία:  Γιοβανούδα, Παβέλη

15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 ~ ΜΕΝΤ 1 ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Ντουβαλέτης

14;30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π., ΜΑΚΡΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Μπέλλου Β., Μαραγκουδάκη

17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ 1 ΑΝΔΡΕΟΥ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ

Γραμματεία:  Παπαδόπουλος Μ

13:45 25 ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 3 ~ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝ.ΠΟΛ. ΒΛΑΣΤΟΣ, ΝΑΤΣΗΣ

Γραμματεία:  Λιούτσιας, Αϊβαζίδου

14:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝ. ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ ΓΡ., ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Ταρπάγκου Α., Χαϊδης

08:45 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ 3 ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΜΑΡΤΗΣ, ΦΩΚΑ

Γραμματεία:  Σκαλιστής, Λασκαρούδης

19:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ 2 ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 2 ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΗΤΣΙΟΥ

Γραμματεία:  Δαγδηλέλη

16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ ~ ΠΑΟΚ 3 ΜΟΣΧΑΣ

Γραμματεία:  Ζηδιανάκης

14:30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛ.ΑΣ ~ ΠΗΓΑΣΟΣ 24 ΔΙΒΟΛΗ Ε., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ

Γραμματεία:  Δήμας

20:15 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.2 ~ ΜΑΡΑΘΩΝ ΑΜΣ ΓΕΚΤΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Ευθυμίου Α.

14:30 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ.2 ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΜΟΣΧΑΣ

Γραμματεία:  Αρβανιτίδης

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

15:05 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ~ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΜΑΓΗ, ΜΗΤΚΟΣ

Γραμματεία:  Βαρυτιμίδης, Κασούμης

14:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΚΑΣΟΛΗΣ

Γραμματεία:  Γρούτα

14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΟΕΑ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ, ΝΑΚΑΣ

Γραμματεία:  Παπαδόπουλος Κ του Ι., Παπαδόπουλος Κ του Γ

16:15 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. ΡΟΥΜΑΝΗΣ

Γραμματεία:  Ευθυμίου Α.

12:15 25 ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ., ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΒΛΑΣΤΟΣ, ΜΠΑΡΜΠΑΣ

Γραμματεία:  Λιούτσιας

18:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΕΑΣ. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΝΑΚΟΣ

Γραμματεία:  Διαμαντοπούλου Χ.

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

09:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ, ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Δαουλτζής, Φωκά

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ-ΑΓΟΡΙΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

16:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΝΔΡΕΟΥ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ

Γραμματεία:  Παπαδόπουλος Μ