Το πρόγραμμα του Σαββάτου στην ΕΚΑΣΘ

434

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.ΔΗ.Λ. ~ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤ. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ

Γραμματεία:  Ζαφειριάδου Α., Κωστανάκη, Κούδας

21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ ~ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ

Γραμματεία:  Κοκκινά, Λιούτσιας, Σκαλιστής

18:30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ.ΑΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΤΣΟΥΛΗΣ, ΔΗΜΟΥ

Γραμματεία:  Σαλιμπασόγλου, Ράμπαντι, Γιαγλής

21:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛ. ~ Ν.ΚΡΗΝΗΣ ΑΕ ΚΑΡΑΒΑΣ, ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ

Γραμματεία:  Μπέλλου Μ., Μέρμιγκας, Τουκμενίδου

18:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ~ ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΣΤΟΥΜΠΟΣ

Γραμματεία:  Λειβαδιώτου, Μπενάκη Ν., Μούστος

Β-A Φάση Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΚΑΡΑΒΑΣ, ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ

Γραμματεία:  Μέρμιγκας, Μπέλλου Μ., Τουκμενίδου

21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΓΣ ~ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ, ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ

Γραμματεία:  Κουκουτζέλης, Ηλιάσκος, Αστερνός

Β-Β Φάση Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ~ ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΣΚ ΔΕΛΛΑΣ, ΜΠΑΜΠΗΣ

Γραμματεία:  Ευθυμίου Κ., Ευθυμίου Α., Παπαδόπουλος Μ

20:15 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΑΟΔ ~ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΤΣΟΥΛΗΣ, ΔΗΜΟΥ

Γραμματεία:  Ράμπαντι, Γιαγλής, Σαλιμπασόγλου

Β-ΣΤ Φάση Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ~ ΕΥΡΙΠΟΣ ΑΣ ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ, ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ

Γραμματεία:  Κουκουτζέλης, Αστερνός, Ηλιάσκος

FINAL FOUR ΕΦΗΒΩΝ

19:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ ΔΑΜΙΓΟΣ, ΓΡΑΙΚΟΣ, ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Πασχαλίδου, Βουλώνη, Βουδούρης

Γυμνασίαρχος:  ΛΑΔΕΝΗΣ

21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β

Γραμματεία:  Σωτηριάδου, Χατζέλης, Καραγεωργόπουλος

Γυμνασίαρχος:  ΔΕΛΛΑΣ

Β΄ φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

18:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΠΑΛΙΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΜΟΣΧΑΣ, ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Λαζόγλου, Ιωαννίδης

20:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΚΑΡΜΠΑ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ

Γραμματεία:  Κιλαζίδου, Παληογιάννη

21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ ~ ΜΕΝΤ ΜΑΓΗ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ

Γραμματεία:  Τσολακίδης, Αλεβιζάτος

20:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Γιοβανούδα, Σακαλής

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

14:30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛ. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ, ΚΟΝΙΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Δρακοπούλου

16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ ΑΜΣ ~ ΠΑΟΚ 3 ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Σ

Γραμματεία:  Δήμας

14:30 ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ~ ΠΗΓΑΣΟΣ 24 ΜΟΣΧΑΣ

Γραμματεία:  Αρβανιτίδης

16:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ, ΚΙΡΜΙΖΗΣ

Γραμματεία:  Παπαδόπουλος Μ

16:00 ΔΕΚΑ-Α- ΔΕΚΑ 1 ~ ΠΑΟΚ 1 ΧΑΤΖΙΔΟΥ

Γραμματεία:  Σακάρογλου, Χασάπη

11:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ 1 ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1 ΝΤΟΝΤΗΣ, ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Π

Γραμματεία:  Γαλάνη Π., Μαραγκουδάκη

16:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΧΑΝΘ 1 ΜΠΑΖΑΚΑΣ,ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Γκανάλας

16:00 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 1 ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2 ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ Θ., ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ Γ

Γραμματεία:  Κολοκυθάς

15:30 ΒΑΟ ΒΑΟ 1 ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΕΑΣ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ, ΦΩΚΑ

Γραμματεία:  Γιοβανούδα, Παβέλη

14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ ΟΛΥΜΠΟΣ 1 ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΗΣ

Γραμματεία:  Ανανιάδης

19:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 1 ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΖΑΣ, ΜΗΤΣΙΟΥ

Γραμματεία:  Μπενάκη Α., Γκλαβίνας

19;00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ~ ΕΥΟΣΜΟΣ 10 ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΣΟΥΜΗΣ

Γραμματεία:  Φωστηρίδου, Κελεκίδου

10:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν.ΒΟΤΣΗΣ 1 ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ 1 ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ, ΝΑΤΣΗΣ

Γραμματεία:  Βασιλείου, Νικολαϊδης

11:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ 1 ~ ΧΑΝΘ 2 ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ, ΝΙΚΕΖΗΣ

Γραμματεία:  Βασιλείου, Νικολαϊδης

13:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΠΑΛΙΟ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 2 ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 2 ΦΙΛΛΙΟΣ, ΝΑΚΟΣ

Γραμματεία:  Κοέν

14:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 ~ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛΘ ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΚΟΤΣΙΑΜΠΑΣΗΣ

Γραμματεία:  Γκανάλας

19:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΠΑΟΚ 2 ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. ΜΗΡΤΣΙΟΣ, ΧΑΤΖΗΣ Α

Γραμματεία:  Κοέν

18:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β., ΜΑΚΑΛΕΚΑΣ

Γραμματεία:  Τζήκα, Χουϊδης

11:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 1 ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΔΑΣΚΑΛΟΥ, ΑΜΠΡΑΖΗΣ

Γραμματεία:  Ακριτίδης, Ακριτίδου

14:00 ΔΕΚΑ-Α- ΔΕΚΑ 2 ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΧΑΤΖΙΔΟΥ

Γραμματεία:  Σακάρογλου, Χασάπη

14:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΚΑΤΣΙΝΑΣ

Γραμματεία:  Κόντος

15:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ 2 ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ.1 ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β., ΜΑΚΑΛΕΚΑΣ

Γραμματεία:  Ιακωβίδου, Κασιούμης

12:30 ΛΑΓΥΝΩΝ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ~ ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Νέδας

08:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΔΑΣΚΑΛΟΥ, ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Χαλκίδης, Γιουβαλίδου

10:30 25 ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ

Γραμματεία:  Μισυρλή

14:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ 2 ΒΛΑΣΤΟΣ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ

Γραμματεία:  Μπέλλου Β

15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 ~ Ν.ΒΟΤΣΗΣ 2 ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Ντουβαλέτης

09:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΚΟΛΙΟΣ, ΣΑΡΑΝΤΟΥ

Γραμματεία:  Μπέλλου Β

12;00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ 1 ΜΠΑΖΑΚΑΣ

Γραμματεία:  Βασιλείου, Αθανασίαδου

18΅00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ 1 ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ, ΜΑΚΡΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Τερζίδης, Λασκαρούδης

13:00 ΞΥΛΑΔΙΚΑ ΕΑΑΘ ~ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΗΤΚΟΣ

Γραμματεία:  Τσακαλάκης

15:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ.2 ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 2 ΜΙΜΗΚΟΣ

Γραμματεία:  Χρηστίδης, Καραγκούνη

09:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΟΣ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β., ΔΩΝΗΣ

Γραμματεία:  Xατζέλης

15;30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΟΕΑ 2 ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 1 ΣΚΡΙΝΟΣ, ΚΟ΄ΙΜΤΖΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Λάσπα

16:00 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ

Γραμματεία:  Μιχαηλίδου Γ., Χαραλαμπίδης

09:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛ. ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 ΝΤΟΝΤΗΣ, ΓΚΑΡΑΒΕΖΟΣ

Γραμματεία:  Γαλάνη Π.,

17:00 ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ~ ΒΑΟ 2 ΚΥΡΙΤΣΗΣ

Γραμματεία:  Τσακαλάκης

14:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΑΣ ΑΡΗΣ 3 ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ Θ. , ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Άντωγλου,

14:30 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ 2 ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝ.3 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΜΠΑΡΜΠΑΣ Γ

Γραμματεία:  Τερζίδης

08:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΡΟΣ ΑΚ ~ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ. ΡΟΥΜΑΝΗΣ

Γραμματεία:  Ιωαννίδης

14:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 2 ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Μισιρλόγλου

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

19:30 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ~ Ε.Ο.Σ. ΣΚΡΙΝΟΣ, ΤΣΑΚΙΡΗΣ

Γραμματεία:  Τόλιου, Δεμερτζόγλου

14;00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Σαμαρά

20:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΟΕΑ ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Καραμπουρνιώτη Αν., Καραμπουρνιώτη Αρ

13:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΑΖΑΣ

Γραμματεία:  Παπαθανασίου

16:15 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΡΟΥΜΑΝΗΣ

Γραμματεία:  Διαμαντοπούλου Χ

13:45 25 ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ~ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Φ, ΠΑΠΑΣ

Γραμματεία:  Τσολακίδης, Χ#κωνσταντινίδης

14:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΕΑΣ ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

Γραμματεία:  Βασιλείου, Αθανασίαδου

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ-ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ:

09:45 ΠΑΟΚ β ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΤΟΤΣΙΚΑ, ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ

Γραμματεία:  Τσιρακίδου

16:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΠΑΛΙΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΦΙΛΛΙΟΣ, ΝΑΚΟΣ

Γραμματεία:  Κόεν