Το πρόγραμμα του Σαββάτου στην ΕΚΑΣΘ

382

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ ~ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΕΡΡΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Καζαντζίδου, Τσολακίδης, Κόεν

Β-A Φάση Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΓΣ ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ

Γραμματεία:  Ζαφειριάδου Α., Τόλιου, Ιακωβίδου

Β-Γ Φάση Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

19:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Γιατσίδου, Δαουλτζής, Άντωγλου

Β-Ε Φάση Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΕΗ ΠΑΣΠ ~ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ

Γραμματεία:  Ζαφειριάδου Α., Τόλιου, Ιακωβίδου

Β-Γ-φάση ΕΦΗΒΩΝ

14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ., ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΗΣ

Γραμματεία:  Κουκουτζέλης, Ανανιάδης

21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π

Γραμματεία:  Ταρπάγκου Φ., Ταρπάγκου Α

B-A φάση ΝΕΩΝ

14:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ

Γραμματεία:  Φωστηρίδου, Στεφανίδου

Β΄ φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

15:45 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

Γραμματεία:  Τσακαλάκης, Παπαδόπουλος Κ

20:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΑΣ ~ ΜΕΝΤ ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Γιοβανόυδα, Σακαλής

18:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ. ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ. ΜΠΑΜΠΗΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ

ΠΑΛΙΟ Γραμματεία:  Σαλιμπασόγλου, Γιαγλής

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 2 ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Ντουβαλέτης

12:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 24 ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΔΑΣΚΑΛΟΥ, ΜΑΚΡΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Τσιρακίδου

16:15 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ ~ ΜΑΡΑΘΩΝ ΑΜΣ ΡΟΥΜΑΝΗΣ

Γραμματεία:  Διαμαντόπουλου Χ

14:30 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛ. ~ ΠΑΟΚ 3 ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ, ΚΟΝΙΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Δήμας, Λασκαρούδης

14:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ. ~ Α.Ο.Ε.Α. 1 ΒΛΑΣΤΟΣ, Χ#ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΑΛΙΟ Γραμματεία:  Ιωαννίδης

11:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛ. ΑΣ ΠΑΟΚ 1 ~ ΑΣ ΑΡΗΣ 1 ΜΗΡΤΣΙΟΣ, ΧΑΤΖΗΣ Α

Γραμματεία:  Κοέν

10:00 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ 1 ~ ΗΡΑΚΛΗΣ 1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ

Γραμματεία:  Γαλάνη Π., Αϊβαζίδου

14:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1 ~ ΔΕΚΑ 1 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χ

Γραμματεία:  Ηλιάσκος, Γιουβαλίδου

9:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 1 ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ΡΑΠΤΗΣ, ΝΑΤΣΗΣ

Γραμματεία:  Μπέλλου Β., Γκλαβίνας

16:00 ΔΕΚΑ-Α- ΕΥΟΣΜΟΣ 10 ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 1 ΜΙΜΗΚΟΣ, ΜΗΤΚΟΣ

Γραμματεία:  Βαρυτιμίδης

16:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2 ~ ΒΑΟ 1 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χ

Γραμματεία:  Ηλιάσκος, Γιουβαλίδου

15:30 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥ. ~ ICBS 2009

Γραμματεία:  Ντούλια

15:00 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ 1 ΚΥΡΙΤΣΗΣ

Γραμματεία:  Σακάρογλου

11:30 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ 2 ~ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 2 ΑΝΑΣΤΙΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΖΙΩΓΑΣ

Γραμματεία:  Γαλάνη Π., Αϊβαζίδου

13:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛΘ ~ ΠΑΟΚ 2 ΜΗΡΤΣΙΟΣ, ΧΑΤΖΗΣ Φ

Γραμματεία:  Κοέν

14:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 2 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΚΟΤΖΙΑΜΠΑΣΗΣ

Γραμματεία:  Λαζόγλου, Σεϊτανίδης

18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΜΟΣΧΑΣ

Γραμματεία:  Αρβανιτίδης

17:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ. 1 ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ , ΤΣΑΚΙΡΗΣ

Γραμματεία:  Κωνσταντίνου, Κελεκίδου

14:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 1

Γραμματεία:  Μπάρμπας Ι., Μανούσος

13:45 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΔΕΚΑ 2 ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΜΠΡΑΖΗΣ

Γραμματεία:  Ουσταμπασίδου , Ακριτιδου

15:05 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β., ΚΑΣΟΥΜΗΣ

Γραμματεία:  Χατζέλης, Μπαντές

16:45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ 2 ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΣΚΡΙΝΟΣ, ΜΑΚΑΛΕΚΑΣ

Γραμματεία:  Τζήκα, Χουίδης

11:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ 2 ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΤΟΤΣΙΚΑ, ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ

Γραμματεία:  Μυσιρλή, Μαραγκουδάκη

14:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΑΝΔΡΕΟΥ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ

Γραμματεία:  Κωστοπούλου, Χ#κωνσταντίνου

16:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ~ ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ, ΜΗΤΣΙΟΥ

Γραμματεία:  Δαγδηλέλη

17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 ΔΙΒΟΛΗ, ΚΙΡΜΙΖΗΣ

Γραμματεία:  Ράμπαντι, Νικολαϊδης

11:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ 2 ~ ΖΕΦΥΡΟΣ ΦΙΛΛΙΟΣ

Γραμματεία:  Παπαδόπουλος Μ

16:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ν.ΒΟΤΣΗΣ 2 ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΔΙΒΟΛΗ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ

Γραμματεία:  Βουζούκου, Νικολαϊδης

15:15 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ. ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΜΟΣΧΑΣ

Γραμματεία:  Ζηδιανάκης

15:30 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ~ ΕΑΑΘ

Γραμματεία:  Κόνιαλη

10:00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ2.

Γραμματεία:  Κόνιαλη

09:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΣ ~ ΕΟΣ

Γραμματεία:  Ανανιάδης

14:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 1 ~ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΚΑΣΟΛΗΣ

Γραμματεία:  Νέδας

14:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Μισιρλόγλου

15:30 Β.Α.Ο. ΒΑΟ 2 ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛ. ΤΕΓΟΣ, ΝΙΚΕΖΗΣ

Γραμματεία:  Μιχαηλίδου Γ., Χαραλαμπίδης

16:00 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΡΑΠΤΗΣ, ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Ταρπάγκου Αρ., Ταρπάγκου Αφ

09:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ 3 ~ ΜΕΝΤ 2 ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ Δ., ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Δρακοπουλου, Αναγνωστόπουλος

13:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝ.ΠΟΛ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 2 ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ, ΔΩΝΗΣ

Γραμματεία:  Γιοβανούδα, Κασούμης

14:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ , ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

Γραμματεία:  Ταρπάγκου Φ., Καργίδου

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

12:45 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΥΡΙΤΣΗΣ

Γραμματεία:  Άντωγλου

18:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ~ Α.Ο.Ε.Α. ΣΚΡΙΝΟΣ, ΜΑΚΑΛΕΚΑΣ

Γραμματεία:  Τζήκα, Χουίδης

13:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π

Γραμματεία:  Γκανάλας

16:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Λαζόγλου, Σεϊτανίδης

17:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥ. ~ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ

Γραμματεία:  Ντεράκη

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ-ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ:

17:45 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΚΟΪΜΤΖΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Διμπιτούζης Α

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ-ΑΓΟΡΙΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

20:15 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. ~ ΑΠΟΛΛΩΝ 2 ΡΟΥΜΑΝΗΣ

Γραμματεία:  Παπαθανασίου

11:00 ΑΞΙΟΥ ΠΑΟΚ ΚΥΜ. ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ

Γραμματεία:  Μπάρμπας Ι., Μανούσος

TΟΥΡΝΟΥΑ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ 2005 

08:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΔΥΣΗ ~ ΑΝΑΤΟΛΗ ΦΙΛΛΙΟΣ, ΔΑΣΚΑΛΟΥ

Γραμματεία:  Πασχαλίδου, Σωτηριάδου