Το πρόγραμμα της ημιτελικής φάσης της Γ’2 ανδρών

385

Ανακοινώθηκε από την ΕΚΑΣΘ το πρόγραμμα των αγώνων της ημιτελικής φάσης της Γ2 ΕΚΑΣΘ ανδρών.

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΓύροςA
1η Αγωνιστική
Ημερομηνία/ΏραΓήπεδοΓηπεδούχοιΦιλοξενούμενοι
Κυριακή, 08-Απρ-12, 20:30ΦΟΙΝΙΚΑΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
Δευτέρα, 09-Απρ-12, 21:00ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΕΑΚΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ ‘ΑνωΑ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
Πόλης
2η Αγωνιστική
Ημερομηνία/ΏραΓήπεδοΓηπεδούχοιΦιλοξενούμενοι
Παρασκευή, 20-Απρ-12, 21:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ ‘Ανω Πόλης
Κυριακή, 22-Απρ-12, 13:30ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΑΚΑ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
3η Αγωνιστική
Ημερομηνία/ΏραΓήπεδοΓηπεδούχοιΦιλοξενούμενοι
Παρασκευή, 27-Απρ-12, 21:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣΑ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
Δευτέρα, 30-Απρ-12, 21:00ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΕΑΚΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ ‘ΑνωΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ
ΠόληςΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΓύροςB
1η Αγωνιστική
Ημερομηνία/ΏραΓήπεδοΓηπεδούχοιΦιλοξενούμενοι
Παρασκευή, 04-Μαϊ-12, 21:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
Κυριακή, 06-Μαϊ-12, 13:30ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΑΚΑ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ ‘Ανω Πόλης
2η Αγωνιστική
Ημερομηνία/ΏραΓήπεδοΓηπεδούχοιΦιλοξενούμενοι
Κυριακή, 13-Μαϊ-12, 20:30ΦΟΙΝΙΚΑΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣΑ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
Δευτέρα, 14-Μαϊ-12, 21:00ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΕΑΚΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ ‘ΑνωΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
Πόλης
3η Αγωνιστική
Ημερομηνία/ΏραΓήπεδοΓηπεδούχοιΦιλοξενούμενοι
Κυριακή, 20-Μαϊ-12, 13:30ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΑΚΑ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
Κυριακή, 20-Μαϊ-12, 20:30ΦΟΙΝΙΚΑΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ ‘Ανω Πόλης
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

 Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΓύροςA
1η Αγωνιστική
Ημερομηνία/ΏραΓήπεδοΓηπεδούχοιΦιλοξενούμενοι
Κυριακή, 08-Απρ-12, 20:30ΜΙΚΡΑΣ Β’ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ
Θεσ/νίκης
Δευτέρα, 09-Απρ-12, 21:30ΔΡΥΜΟΥΜ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΜΣΠ.Α.Ο.Κ. ΑΠΣ ΚΥΜΙΝΩΝ-
ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥΜΑΛΓΑΡΩΝ
2η Αγωνιστική
Ημερομηνία/ΏραΓήπεδοΓηπεδούχοιΦιλοξενούμενοι
Παρασκευή, 20-Απρ-12, 21:30ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ κλ.ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣΜ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΜΣ
ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
Δευτέρα, 23-Απρ-12, 21:30ΑΞΙΟΥ ΔΑΚΠ.Α.Ο.Κ. ΑΠΣΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ Θεσ/νίκης
ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ
3η Αγωνιστική
Ημερομηνία/ΏραΓήπεδοΓηπεδούχοιΦιλοξενούμενοι
Παρασκευή, 27-Απρ-12, 21:30ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ κλ.ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣΠ.Α.Ο.Κ. ΑΠΣ ΚΥΜΙΝΩΝ-
ΜΑΛΓΑΡΩΝ
Δευτέρα, 30-Απρ-12, 21:30ΔΡΥΜΟΥΜ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΜΣΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ Θεσ/νίκης
ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΓύροςB
1η Αγωνιστική
Ημερομηνία/ΏραΓήπεδοΓηπεδούχοιΦιλοξενούμενοι
Παρασκευή, 04-Μαϊ-12, 21:30ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ κλ.ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ Θεσ/νίκης
Δευτέρα, 07-Μαϊ-12, 21:30ΑΞΙΟΥ ΔΑΚΠ.Α.Ο.Κ. ΑΠΣΜ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΜΣ
ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
2η Αγωνιστική
Ημερομηνία/ΏραΓήπεδοΓηπεδούχοιΦιλοξενούμενοι
Κυριακή, 13-Μαϊ-12, 20:30ΜΙΚΡΑΣ Β’ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣΠ.Α.Ο.Κ. ΑΠΣ ΚΥΜΙΝΩΝ-
Θεσ/νίκηςΜΑΛΓΑΡΩΝ
Δευτέρα, 14-Μαϊ-12, 21:30ΔΡΥΜΟΥΜ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΜΣΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ
ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
3η Αγωνιστική
Ημερομηνία/ΏραΓήπεδοΓηπεδούχοιΦιλοξενούμενοι
Κυριακή, 20-Μαϊ-12, 20:30ΜΙΚΡΑΣ Β’ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣΜ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΜΣ
Θεσ/νίκηςΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
Δευτέρα, 21-Μαϊ-12, 21:30ΑΞΙΟΥ ΔΑΚΠ.Α.Ο.Κ. ΑΠΣΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ
ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΓύροςA
1η Αγωνιστική
Ημερομηνία/ΏραΓήπεδοΓηπεδούχοιΦιλοξενούμενοι
Σάββατο, 07-Απρ-12, 17:30ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Δ.Α.Κ.ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ.ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΑΣ Σταύρου
Δευτέρα, 09-Απρ-12, 21:30ΘΕΡΜΗΣ Δ.Α.Κ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΑΣΔ.Α.Σ.Ω.
ΤΡΙΑΔΙΟΥ
2η Αγωνιστική
Ημερομηνία/ΏραΓήπεδοΓηπεδούχοιΦιλοξενούμενοι
Παρασκευή, 20-Απρ-12, 21:45ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟΔ.Α.Σ.Ω.ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ.
ΔΑΚ
Κυριακή, 22-Απρ-12, 18:00ΣΤΑΥΡΟΥ ΔΑΚΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΑΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΑΣ
ΣταύρουΤΡΙΑΔΙΟΥ
3η Αγωνιστική
Ημερομηνία/ΏραΓήπεδοΓηπεδούχοιΦιλοξενούμενοι
Κυριακή, 29-Απρ-12, 18:00ΣΤΑΥΡΟΥ ΔΑΚΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΑΣΔ.Α.Σ.Ω.
Σταύρου
Δευτέρα, 30-Απρ-12, 21:30ΘΕΡΜΗΣ Δ.Α.Κ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΑΣΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ.
ΤΡΙΑΔΙΟΥ
ΓύροςB
1η Αγωνιστική
Ημερομηνία/ΏραΓήπεδοΓηπεδούχοιΦιλοξενούμενοι
Παρασκευή, 04-Μαϊ-12, 21:45ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟΔ.Α.Σ.Ω.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΑΣ
ΔΑΚΤΡΙΑΔΙΟΥ
Κυριακή, 06-Μαϊ-12, 18:00ΣΤΑΥΡΟΥ ΔΑΚΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΑΣΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ.
Σταύρου
2η Αγωνιστική
Ημερομηνία/ΏραΓήπεδοΓηπεδούχοιΦιλοξενούμενοι
Σάββατο, 12-Μαϊ-12, 17:30ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Δ.Α.Κ.ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ.Δ.Α.Σ.Ω.
Δευτέρα, 14-Μαϊ-12, 21:30ΘΕΡΜΗΣ Δ.Α.Κ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΑΣΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΑΣ Σταύρου
ΤΡΙΑΔΙΟΥ
3η Αγωνιστική
Ημερομηνία/ΏραΓήπεδοΓηπεδούχοιΦιλοξενούμενοι
Παρασκευή, 18-Μαϊ-12, 21:45ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟΔ.Α.Σ.Ω.ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΑΣ Σταύρου
ΔΑΚ
Σάββατο, 19-Μαϊ-12, 17:30ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Δ.Α.Κ.ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΑΣ
ΤΡΙΑΔΙΟΥ

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΓύροςA
1η Αγωνιστική
Ημερομηνία/ΏραΓήπεδοΓηπεδούχοιΦιλοξενούμενοι
Κυριακή, 08-Απρ-12, 21:45ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ ΛΗΤΗΣ
ΑΣ
Δευτέρα, 09-Απρ-12, 21:30ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣΜ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ
2η Αγωνιστική
Ημερομηνία/ΏραΓήπεδοΓηπεδούχοιΦιλοξενούμενοι
Παρασκευή, 20-Απρ-12, 21:00ΦΟΙΝΙΚΑΜ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΑΣ
Δευτέρα, 23-Απρ-12, 21:30ΔΡΥΜΟΥΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ
ΛΗΤΗΣ
3η Αγωνιστική
Ημερομηνία/ΏραΓήπεδοΓηπεδούχοιΦιλοξενούμενοι
Παρασκευή, 27-Απρ-12, 21:00ΦΟΙΝΙΚΑΜ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ ΛΗΤΗΣ
Κυριακή, 29-Απρ-12, 21:45ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ
ΑΣ
ΓύροςB
1η Αγωνιστική
Ημερομηνία/ΏραΓήπεδοΓηπεδούχοιΦιλοξενούμενοι
Παρασκευή, 04-Μαϊ-12, 21:00ΦΟΙΝΙΚΑΜ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ
Δευτέρα, 07-Μαϊ-12, 21:30ΔΡΥΜΟΥΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΑΣ
ΛΗΤΗΣ
2η Αγωνιστική
Ημερομηνία/ΏραΓήπεδοΓηπεδούχοιΦιλοξενούμενοι
Κυριακή, 13-Μαϊ-12, 21:45ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝΜ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ
ΑΣ
Δευτέρα, 14-Μαϊ-12, 21:30ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ ΛΗΤΗΣ
3η Αγωνιστική
Ημερομηνία/ΏραΓήπεδοΓηπεδούχοιΦιλοξενούμενοι
Δευτέρα, 21-Μαϊ-12, 21:30ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΑΣ
Δευτέρα, 21-Μαϊ-12, 21:30ΔΡΥΜΟΥΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΜ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ
ΛΗΤΗΣ