Το πρόγραμμα Κυριακής, Τρίτης και Τετάρτης στην ΕΚΑΣΘ

225

Ανακοινώθηκε από την ΕΚΑΣΘ το πρόγραμμα των αγώνων της για Κυριακή, Τρίτη και Τετάρτη που είναι το εξής:

KYΡIAKH 24 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019

Β ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

19:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛ ~ ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΡΑΒΑΣ

Γραμματεία:  Κιλαζίδου, Ντάγκας, Κωστοπούλου

Προκριματική φάση ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

12:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΠΕΥΚΩΝ ΜΠΑΡΜΠΑΣ

Γραμματεία:  Σκαλιστής

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ

15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Ιωαννίδης

10:45 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ~ ΦΟΙΝΙΚΑΣ 2 ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ, ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Βουλώνη

13:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΧΑΤΖΗΣ, ΤΣΑΚΑΛΟΥ

Γραμματεία:  Βασιλείου

18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΦΩΚΑ, ΤΣΙΡΚΟΥ

Γραμματεία:  Πασχαλίδου

12:15 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ

Γραμματεία:  Βουλώνη

09:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1 ~ ΜΕΝΤ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ

Γραμματεία:  Βουζούκου

10:15 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ 1 ~ ICBS 2009 ΜΠΑΡΜΠΑΣ, ΜΠΕΚΙΑΡΗ

Γραμματεία:  Κουκουτζέλης

13:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 1 ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΦΙΛΙΟΣ

Γραμματεία:  Ευθυμίου Κ

09:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ 1 ~ ΔΕΚΑ 1 ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ

Γραμματεία:  Καλογιαννίδης

18:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ 1 ~ ΠΑΟΚ 1 ΣΚΡΙΝΟΣ

Γραμματεία:  Ηλιάσκος

09:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 1 ~ ΑΣ ΑΡΗΣ 1 ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ

Γραμματεία:  Τζήκα

13:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 1 ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Τσολακίδης

14:15 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΔΩΝΗΣ, ΤΕΡΖΗΣ

Γραμματεία:  Τόλιου

18:00 ΔΕΚΑ -Α- ΔΕΚΑ 2 ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΤΣΑΚΙΡΗΣ

Γραμματεία:  Στεφανίδου

10:00 25ο Δημ.Σχολείο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ 1 ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1 ΚΟΝΙΑΚΗΣ, ΣΜΠΡΙΝΗΣ

Γραμματεία:  Δαγδηλέλη

09:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ 2 ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Ιακωβίδου

14:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 2 ~ ΑΤΕΡΜΩΝ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ

Γραμματεία:  Ουσταμπασίδου

15:45 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Μαρβάκη Σ

15:15 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΝΑΚΑΣ, ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Σακάρογλου

15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Μπενάκη Ν

15:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 1 ΚΟΥΤΣΙΑΜΠΑΣΗΣ, ΟΥΖΟΥΝΗΣ

Γραμματεία:  Μούστος

15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 ~ ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2 ΧΑΤΖΗΣ, ΤΣΑΚΑΛΟΥ

Γραμματεία:  Βασιλείου

12:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2 ~ ΠΑΟΚ 2 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΤΣΑΠΟΓΙΑ

Γραμματεία:  Μπενάκη Ν

9:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1 ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Τσιρακίδου

17:15 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΙΑΣ 1 ~ ΗΡΑΚΛΗΣ 2 ΚΟΝΙΑΚΗΣ, ΜΑΡΤΙΝΗΣ

Γραμματεία:  Δρακοπούλου

15:15 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 2 ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Παπαδόπουλος Κ

15:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 2 ~ Χ.Α.Ν.Θ 2 ΣΑΡΑΝΤΟΥ

Γραμματεία:  Κωστής

13:45 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ

Γραμματεία:  Παπαδόπουλος Κ

12:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΠΑΟΚ 3 ~ ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 3 ΣΑΡΑΝΤΟΥ

Γραμματεία:  Κωστής

14:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΝΙΚΕΖΗΣ

Γραμματεία:  Μιχαηλίδου Γ

16:00 ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ~ ΗΡΑΚΛΗΣ 3 ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ, ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Καπνοπούλου

12:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2 ~ Β.Α.Ο. ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΖΟΥΜΠΟΥΛΗΣ

Γραμματεία:  Αντωγλου

11:15 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ

ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ, ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Κολοκυθάς

14:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ

Γραμματεία:  Τερζίδης

11:00 ΑΞΙΟΥ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ 3

Γραμματεία:  Μπάρμπας Ι

16:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΝΑΚΑΣ, ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Σακάρογλου

10:15 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΣΟΥΜΗΣ

Γραμματεία:  Κόνιαλη

12:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΔΩΝΗΣ, ΤΕΡΖΗΣ

Γραμματεία:  Χρηστίδης

20:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2

Γραμματεία:  Φωστηρίδου

12:30 ΧΑΡΙΛΑΟΥ Θ1 ΑΣ ΑΡΗΣ 3 ~ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ 2 ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΤΡΑΓΙΑ

Γραμματεία:  Παληογιάννη

16:45 ΔΕΚΑ -Α- ΔΕΚΑ 3 ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΤΣΑΚΙΡΗΣ

Γραμματεία:  Στεφανίδου

08:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΧΑΤΖΗΣ

Γραμματεία:  Λαζόγλου

10:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ.

ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ, ΒΛΑΣΤΟΒΙΤΗΣ

Γραμματεία:  Τερζίδης

10:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ, ΜΠΑΔΗΣ

Γραμματεία:  Κολοκυθάς

08:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ~ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π

Γραμματεία:  Κοέν

10:15 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π

Γραμματεία:  Κοέν

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

12:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΦΙΛΙΟΣ

Γραμματεία:  Ευθυμίου Α

15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΦΩΚΑ

Γραμματεία:  Ζηδιανάκης

19:15 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ

Γραμματεία:  Ακριτίδης

14:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ ~ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π

Γραμματεία:  Σακαλής

17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΒΑΡΣ

Γραμματεία:  Αλεβιζάτος

10:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Αντωγλου

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

17:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΣΚΡΙΝΟΣ

Γραμματεία:  Ηλιάσκος

10:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ~ ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 3

ΜΠΑΡΜΠΑΣ ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Σκαλιστής

19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ~ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΚΑΤΣΙΝΑΣ

Γραμματεία:  Πισκιούλης

ΤΡΙΤΗ 26 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019

FINAL FOUR ΕΦΗΒΩΝ

18:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 BAO η ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ η ΧΑΝΘ ΤΖΙΜΑ, ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ

Γραμματεία:  Βουλώνη, Ράμπαντι, Βασιλείου

Γυμνασίαρχος:  ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ

20:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ Κ., ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΔΕΛΛΑΣ

Γραμματεία:  Γιοβανούδα, Παπαδόπουλος Κ., Σακαλής

Γυμνασίαρχος:  ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΣ

Β Β φάση ΝΕΩΝ

21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ~ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛ ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ

Γραμματεία:  Ευθυμίου Κ., Ευθυμίου Α

21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΜΕΝΤ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΙΧΕΛΗ Ε.

Γραμματεία:  Μπενάκη Α., Μπενάκη Ν

21:30 ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 ~ ΒΑΟ ΜΟΣΧΑΣ, ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ Δ.

Γραμματεία:  Ζηδιανάκης, Μούστος

21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ~ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΡΜΠΑ

Γραμματεία:  Σωτηριάδου, Πασχαλίδου

ΤΕΤΑΡΤΗ 27 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019

Α΄ κατ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ

21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΓΣ ~ ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΡΜΠΑ

Γραμματεία:  Τεληγιαννίδου, Ηλιάσκος, Πισκιούλης

21:45 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ ~ ΧΑΝΘ ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ

Γραμματεία:  Λιούτσιας, Κοκκινά, Δρακοπούλου

21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΔΕΛΛΑΣ, ΜΟΣΧΑΣ

Γραμματεία:  Ευθυμίου Α., Ζηδιανάκης, Μούστος

21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΌ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Δαγδηλέλη, Τσιρακίδου, Μπέλλου Β

21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ~ ΕΟΣ ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΣΚΡΙΝΟΣ

Γραμματεία:  Γρούτα, Σαραφοπούλου, Κούδας

21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ ΜΑΓΗ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Καλογιαννίδης, Κουκουτζέλης, Τσακαλάκης

21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΕΑΣ ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝ ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π

Γραμματεία:  Καραμπουρνιώτη Α., Παπαδόπουλος Κ., Σακαλής

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ~ ΕΘΝΙΚΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔ. ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β

Γραμματεία:  Μανούσος, Ανανιάδης, Μπεκιάρης

Β Α φάση ΝΕΩΝ

21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ

Γραμματεία:  Στεφανίδου, Χρηστίδης

21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΜΑΣ ~ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΣΟΛΗΣ

Γραμματεία:  Σαμαρά, Μισιρλόγλου

21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β

Γραμματεία:  Τζήκα, Χατζέλης

21:30 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΠΕΥΚΩΝ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ T. ΚΥΡΙΤΣΗΣ

Γραμματεία:  Γαλάνη Π., Βαρυτιμίδης