Το πρόγραμμα αγώνων της Παρασκευής (12/10/2018) Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

205
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018
Α΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
19:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ. ΔΗΜΟΥ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Κ., Ευθυμίου Α., Αρβανιτίδης
Β΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21;00 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κουρτέλη, Γρούτα, Κούδας
20:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚ.ΕΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ
Γραμματεία: Μπέλλου Β., Γαλάνη Π., Τσιρακίδου
21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΕΑΣ ΔΕΛΛΑΣ, ΜΠΑΜΠΗΣ
Γραμματεία: Ουσταμπασίδου, Ακριτίδης, Κόντος
21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Γιοβανούδα, Κολοκυθάς, Σακαλής
19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝ ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Τόλιου, Αλεξανδρόπουλος
21:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ ~ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Καπνοπούλου, Παπαδόπουλος Κ., Ηλιάσκος
21:30 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΔΟΞΑ ΑΣΣ.ΠΑΣ ~ ΔΑΣΩ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία: Παρμακίδης, Γούτη, Κωτσόβολος
21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ
ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ντάγκας, Προεστού, Κωστοπούλου
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ.ΑΕΣ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ , ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ
Γραμματεία: Δρακοπούλου, Δήμας, Τουκμενίδου
21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΚ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β
Γραμματεία: Τσολακίδης, Κοέν, Λεονταρά
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΓΡΑΙΚΟΣ, ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία: Κοκκινά, Κάτσης, Βουδούρης
21:45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ ~ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛΑΘ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Α., Μπενάκη Ν., Βουλώνη
21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ, ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΚΩΝΗΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Α., Διαμαντόπουλος, Αστερνός
21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ~ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ
ΔΑΜΙΓΟΣ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης, Ζηδιανάκης, Καραγεωργόπουλος
Γ1 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΝΤΟΝΤΗΣ
Γραμματεία: Σακελλαρίου, Τζήκα, Σακάρογλου
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ.ΑΟ ~ ΕΑΑΘ
ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Ιακωβίδου, Φωστηρίδου, Στεφανίδου
21:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.ΑΕΣ ~ Μ.ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Χαραλαμπίδης, Κράντα, Μιχαηλίδου Γ
21:15 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ ~ ΠΑΟΚ ΚΥΜ ΜΑΓΗ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Τόλιου, Αλεξανδρόπουλος
21:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧ,ΑΕ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΜΓΣΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΡΑΣΟΥΛΗ
Γραμματεία: Ανανιάδης, Μπεκιάρης, Χατζέλης
21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ. ~ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΚΑΡΑΒΑΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ
Γραμματεία: Μανούσος, Κόνιαλη, Μπάρμπας Ι
21:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ~ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Αν., Ταρπάγκου Φ., Ταρπάγκου Αρ
21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ~ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΜΠΑΪΟΣ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Σαμαρά, Δαουλτζής, Άντωγλου
21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ ~ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη Αρτ., Καραμπουρνιώτη Αν., Κουκουτζέλης
21:45 25 ΔΗΜ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ~ ΑΟΕΑ ΑΝΤΩΝΕΛΛΟΥ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
Γραμματεία:
Μπέλλου Μ., Κούρφαλη, Παραδείση
21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.ΑΠΟ ~ Ν.ΚΡΗΝΗΣ ΑΕ ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΚΑΤΣΩΝΗΣ
Γραμματεία:
Παπαθανασίου, Λαζόγλου, Ιωαννίδης
Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ~ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ.ΑΟΚ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΚΟΛΙΟΣ
Γραμματεία: Τερζίδης, Κιλαζίδου, Λιούτσιας
21:45 ΜΕΝΤ ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΜΑΣ ~ ΚΑΝΑΡΗΣ ΑΠΣ ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Καρατζιώτης, Αλεβιζάτος, Κουκουβίνου
21:00 ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ.ΤΡΙΑΔ, ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Σωτηριάδου, Βασιλείου
19:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓ.ΑΠΣ ~ ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΓΕΚΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης, Καραγεωργόπουλος, Ντουβαλέτης
Προκριματική φάση ΝΕΩΝ:
21;30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ , ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π
Γραμματεία: Χαλκίδης, Μαρβακης