Το πρόγραμμα αγώνων της ΕΚΑΣΘ από Κυριακή έως και Τετάρτη

508

KYΡIAKH 18 ΜΑΡΤΙΟΥ 2018

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ. ~ Ε.ΔΗ.Λ. ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ

Γραμματεία:  Λάσπα, Ζαφειριάδου Α., Κούδας

20:00 25 ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ ~ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Κοκκινά, Τσολακίδης, Κωστοπούλου

21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ~ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΚΑΤΣΩΝΗΣ

Γραμματεία:  Μπενάκη Α., Βουλώνη, Παπαδόπολος Μ

18:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ Ν.ΚΡΗΝΗΣ ΑΕ ΤΕΓΟΣ, ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Ευθυμίου Κ., Ντουβαλέτης, Διαμαντοπούλου Χ

Β-Α Φάση Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Α.Θ. ~ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ ΑΣ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ

Γραμματεία:  Γκανάλας, Ιωαννίδης, Μούστος

Β-Β Φάση Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ.ΑΣΚ ~ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΜΠΑΪΟΣ

Γραμματεία:  Μπενάκη Ν., Κούρφαλη, Τσιρακίδου

20;30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ~ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Καπνοπούλου, Τζήκα, Σακάρογλου

Β-Δ Φάση Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

20:15 ΦΟΙΝΙΚΑ ΕΟΝΘ ~ ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΔΙΒΟΛΗ Ε., ΑΖΑΣ

Γραμματεία:  Δαγδηλελη, Λιούτσιας, Παληογιάννη

19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ.. ~ ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΜΠΑΜΠΗΣ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ

Γραμματεία:  Γιαγλής, Πασχαλίδου, Ράμπαντι

Β΄Α φάση ΠΑΙΔΩΝ

20:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. ~ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΝΤΟΝΤΗΣ

Γραμματεία:  Μπενάκη Ν., Κούρφαλη

19:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ

Γραμματεία:  Σαλιμπασόγλου, Βουζούκου

11:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Ακριτίδης, Ουσταμπασίδου

19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ

Γραμματεία:  Βουλώνη, Παπαδόπουλος Μ

15:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ

Γραμματεία:  Γιοβανούδα, Σακαλής

19:30 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ~ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝ. ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΚΑΣΟΛΗΣ

Γραμματεία:  Κωνσταντίνου, Μπάρμπας Ι

17¨00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ

Γραμματεία:  Γκανάλας, Ιωαννιδης

18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ, ΔΗΜΟΥ

Γραμματεία:  Ζηδιανάκης, Ευθυμίου Α.

´ φάση ΠΑΙΔΩΝ

14:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΔΑΜΙΓΟΣ, ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Γραμματεία:  Κωστοπούλου, Μπουρνάς

Β΄ φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

11:00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Σωτηριάδου, Ζηδιανάκης

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ-ΑΓΟΡΙΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

15:30 KAΛΛΙΘΕΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΣ ~ Β.Α.Ο. ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΗΣ

Γραμματεία:  Ανανιάδης

9:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2 ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΜΗΡΤΣΙΟΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ

Γραμματεία:  Μαρβάκη Σ

12:30 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 1 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Νέδας

17:45 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΚ ΜΙΜΗΚΟΣ, ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Κωτσόβολος,

9:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛ. ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 3 ΡΑΠΤΗΣ, ΝΙΚΕΖΗΣ

Γραμματεία:  Καλογιαννίδης

16:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 2 ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ, ΦΩΚΑ

Γραμματεία:  Φωστηρίδου

14:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΑΟΕΑ ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Γαλάνη Π

14:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν.ΒΟΤΣΗΣ 2 ~ ΗΦΑΙΣΤΟΣ 2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π., ΜΗΤΣΙΟΥ

Γραμματεία:  Βασιλείου, Αθανασιάδου

10:00 25 ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ 2 ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΜΠΑΡΜΠΑΣ

Γραμματεία:  Μπέλλου Β

11;30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 24 ~ ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Μ

Γραμματεία:  Τσιρακίδου, Μαραγκουδάκη

10:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛ.ΑΣ ~ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛ. ΤΟΤΣΙΚΑ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ

Γραμματεία:  Δήμας

15¨15 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ 1 ΚΟΛΙΟΣ, ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Σκαλιστής

15:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 2 ΦΙΛΛΙΟΣ

Γραμματεία:  Παπαθανασίου

15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΑΔΩΝΙΣ ΘΕΡΜΗΣ ~ ΕΛΛ.ΑΚΑΔ.ΚΑΛΘ 3 ΚΑΡΜΠΑ

Γραμματεία:  Λαζόγλου

13:30 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ ΜΟΣΧΑΣ

Γραμματεία:  Αρβανιτίδης

11:45 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2 ΦΙΛΛΙΟΣ, ΝΑΚΟΣ Δ

Γραμματεία:  Παπαθανασίου

9:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 1 ~ ΔΕΚΑ 1 ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΠΑΠΠΑΣ

Γραμματεία:  Δρακοπούλου

11:30 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ 1 ~ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛ. 1 ΔΑΣΚΑΛΟΥ, ΝΑΤΣΗΣ

Γραμματεία:  Διμπιτούζης Α

08:45 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΠΑΟΚ 1 ~ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 1 ΔΑΣΚΑΛΟΥ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Πασχαλίδου

14:15 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ, ΝΑΚΑΣ Θ

Γραμματεία:  Ιακωβίδου

13:45 ΔΕΚΑ-Α- ΔΕΚΑ 2 ~ ΟΛΥΜΠΟΣ 1 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ, ΜΗΤΚΟΣ

Γραμματεία:  Τζήκα

14:30 ICBS ICBS 2009 ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Ακριτίδης, Ακριτίδου

10:00 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ 2 ~ ΗΡΑΚΛΗΣ 1 ΣΚΡΙΝΟΣ, ΖΙΩΓΑΣ

Γραμματεία:  Διμπιτούζης Α

9:00 25 ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΓΙΝΑ ~ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ 1 ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΚΟΝΙΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Μπέλλου Β

10;00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ 1 ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΜΑΓΗ, ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ

Γραμματεία:  Σκαλιστής

17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ 2 ~ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ.

Γραμματεία:  Αλεξανδρόπουλος

11:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΣ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΗΣ

Γραμματεία:  Ανανιάδης

12:00 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΔΗΜΟΚΡΗΤΟΣ 1 ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ

Γραμματεία:  Γαλάνη Π

20:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 ~ ΕΟΣ ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΣΟΥΜΗΣ

Γραμματεία:  Δαουλτζής

12:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΔΕΚΑ 3 ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Κόνιαλη

15:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΜΙΜΗΚΟΣ, ΚΑΤΣΙΝΑΣ

Γραμματεία:  Ουσταμπασίδου

10:45 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ.ΦΡΥΓ. ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΡΑΠΤΗΣ

Γραμματεία:  Μπεκιάρης

13:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ~ ΔΑΣΩ ΜΙΜΗΚΟΣ, ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Μιχαηλίδου Γ., Χαραλαμπίδης

13;00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν.ΒΟΤΣΗΣ 1 ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π., ΧΑΤΖΗΣ Φ

Γραμματεία:  Βασιλείου, Αθανασιάδου

08:45 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΔΡΕΟΥ, ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

Γραμματεία:  Κουκουβίνου

13:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ 1 ~ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝ. ΣΚΡΙΝΟΣ, ΜΑΚΡΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Τσιρακίδου, Μαραγκουδάκη

11:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ3 ~ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛ 2 ΜΑΓΗ, ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Σκαλιστής

12:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛ2 ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ. ΚΟΛΙΟΣ, ΚΟΥΤΖΙΑΜΠΑΣΗΣ

Γραμματεία:  Κάτσης

16:15 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ. ~ ΠΑΟΚ 3 ΡΟΥΜΑΝΗΣ, Χ#ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Γραμματεία:  Ζηδιανάκης

09:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛ.2 ~ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 1] ΡΟΥΜΑΝΗΣ, ΧΑΤΖΗΣ

Γραμματεία:  Κόεν

15:15 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 ΜΟΣΧΑΣ

Γραμματεία:  Ντουβαλέτης

10:45 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ~ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΣΚ ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Κωνσταντίνου

18:45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ 3 ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΜΑΚΑΛΕΚΑΣ

Γραμματεία:  Αλεξανδρόπουλος

14:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ. ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝ. ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Μπάρμπας Ι

11:00 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ,. ~ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧ. ΜΗΡΤΣΙΟΣ

Γραμματεία:  Μπάρμπας Ι

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ-ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ:

13:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΦΙΛΛΙΟΣ

Γραμματεία:  Παπαθανασίου

11:45 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΟΣ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ, ΔΩΝΗΣ

Γραμματεία:  Ηλιάσκος

13:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΜΗΡΤΣΙΟΣ

Γραμματεία:  Κωνσταντίνου

16:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ. 2 ~ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΚΑΡΜΠΑ, ΚΙΡΜΙΖΗΣ

ΠΑΛΙΟ Γραμματεία:  Καλαϊτζίδου

12:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Μπάρμπας Ι

18:45 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β., ΑΜΠΡΑΖΗΣ

Γραμματεία:  Κωτσόβολος,

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

14:15 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β., ΚΑΝΤΟΥΡΗΣ

Γραμματεία:  Ταρπάγκου Αρ., Ταρπάγκου Ανθ.

13:30 ΠΑΟΚ-Β- ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΡΟΥΜΑΝΗΣ, ΣΑΡΑΝΤΟΥ

Γραμματεία:  Καλαϊτζίδου

ΔΕΥΤΕΡΑ 19 ΜΑΡΤΙΟΥ 2018

Α΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΓΡΑΙΚΟΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Κουκουβίνου, Παληογιάννη, Σκαλιστής

Γυμνασίαρχος:  ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΣ

21:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ, ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ

Γραμματεία:  Παπαθανασίου, Βουζούκου, Ράμπαντι

Γυμνασίαρχος:  ΦΩΤΙΑΔΗΣ

21:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Ουσταμπασίδου, Κωτσόβολος, Ακριτίδης

Γυμνασίαρχος:  ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ

21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΔΕΚΑ ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Καλπακίδου, Συμεωνίδης, Μιχαηλίδου Γ.

Γυμνασίαρχος:  ΠΡΩΤ#ΔΑΚΗΣ

21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΛΟΡΤΟΣ, ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Αλεβιζάτος, Λιούτσιας, Μπουρνάς

Γυμνασίαρχος:  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ Β.Α.Ο. ΤΖΙΜΑ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ

Γραμματεία:  Κωστοπούλου, Μπέλλου Β , Τσιρακίδου

Γυμνασίαρχος:  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν

21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΤΕΓΟΣ

Γραμματεία:  Βουλώνη, Δρακοπούλου, Τουκμενίδου

Γυμνασίαρχος:  ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

19:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ~ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β

Γραμματεία:  Ζαφειριάδου Α., Βαρυτιμίδης, Αλεξανδρόπουλος

21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΑΣ ~ Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ, ΚΑΣΟΛΗΣ

Γραμματεία:  Ταρπάγκου Α., Κολοκυθάς, Σακαλής

21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ

Γραμματεία:  Σωτηριάδου, Πασχαλίδου, Βασιλείου

Β-Β Φάση Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ~ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Καλαϊτζίδου, Νταμπάκης, Κοέν

Β-Δ Φάση Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ~ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ

Γραμματεία:  Ιακωβίδου, Τζήκα, Στεφανίδου

Β-ΣΤ Φάση Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΥΡΙΠΟΣ ΑΣ ΩΡΑΙΟΚ. ~ ΠΗΓΑΣΟΣ 24 ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Καραμπουρνιώτη, Καπνοπούλου, Ανανιάδης

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

21:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ. ΜΟΣΧΑΣ, ΔΗΜΟΥ

Γραμματεία:  Ευθυμίου Α., Διαμαντοπούλου Χ., Αρβανίδης

ΤΡΙΤΗ 20 ΜΑΡΤΙΟΥ 2018

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ ~ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ ΑΟ ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Γεωργιάδου, Σκαλιστής, Λιούτσιας

B-A φάση ΝΕΩΝ

21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΤΣΑΝΤΑΛΗ

Γραμματεία:  Κολοκυθάς, Σακαλής

21:30 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗ ΣΑΠΚ ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Κόνιαλη, Μπάρμπας Ι

B-B φάση ΝΕΩΝ

21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΗΜΟΥ

Γραμματεία:  Λαζόγλου, Ιωαννίδης

21:45 ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΜΟΣΧΑΣ

Γραμματεία:  Παπαθανασίου, Αρβανιτίδης

18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝ. ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ

Γραμματεία:  Κάτσης, Βουλώνη

ΤΕΤΑΡΤΗ 21 MAΡΤΙΟΥ 2018

Α΄ κατ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ

21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΕΑΣ ΜΟΣΧΑΣ, ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Ευθυμίου Α., Ζηδιανάκης, Βασιλείου

21:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΕΚΠ.ΦΡΥΓ. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΡΜΠΑ

παλιό Γραμματεία:  Σαλιμπασόγλου, Ντουβαλέτης, Ράμπαντι

21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ, ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ

Γραμματεία:  Σαραφοπούλου, Γρούτα, Κούδας

21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ

Γραμματεία:  Γκανάλας, Ιωαννίδης, Λεοντάρα

21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ. ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΙΜΗΚΟΣ

Γραμματεία:  Συμεωνίδης, Μιχαηλίδου Γ., Κόντος

21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΜΗΡΤΣΙΟΣ

Γραμματεία:  Παληογιάννη, Παπαθανασίου Κοέν

B-Α φάση ΝΕΩΝ

21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ  ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Τσακαλάκης, Παπαδόπουλος Κ

21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β, ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ

Γραμματεία:  Νέδας, Γούτη

B-Β φάση ΝΕΩΝ

21:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Αλεβιζάτος, Λιούτσιας