Το προγραμμα του Σαββάτου στην ΕΚΑΣΘ

133

Ανακοινώθηκε από την ΕΚΑΣΘ το πρόγραμμα των αγώνων της για το Σάββατο, που είναι το εξής:

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΓΣ ~ Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ ΔΑΜΙΓΟΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ

Γραμματεία:  Δεμερτζίδου, Γιουβαλίδου, Ηλιάσκος

18:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.ΑΠΟ ΚΩΝΗΣ, ΤΕΓΟΣ

Γραμματεία:  Σωτηριάδου, Δήμας, Κάτσης

Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ

21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΠΕΥΚΩΝ ~ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ

Γραμματεία:  Γιοβανούδα, Σακαλής

20:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΜΙΧΕΛΗΣ

Γραμματεία:  Διμπιτούζης Α., Μπουρνάς

17:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ ΒΑΟ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ

NEO Γραμματεία:  Δρακοπούλου, Τουκμενίδου

11:30 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΧΑΝΘ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Μπενάκη Α., Μπενάκη Ν

17:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ

Γραμματεία:  Λαζόγλου, Ιωαννίδης

20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ~ ΔΕΚΑ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΡΑΣΟΥΛΗ

Γραμματεία:  Ντουβαλέτης, Ζηδιανάκης

17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΠΕΡΡΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Τζήκα, Ιακωβίδου

19:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΜΑΣ ~ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Σαμαρά, Γούτη

14:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ

Γραμματεία:  Κάτσης, Ράμπαντι

21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ

Γραμματεία:  Κωστής, Κοέν

20:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΚ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β

Γραμματεία:  Τσακαλάκης, Παπαδοπουλος Κ

14:30 ICBS ICBS 2009 ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Παρμακίδης, Κωτσόβολος

20:00 ΞΥΛΑΔΙΚΑ ΕΑΑΘ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ.ΑΣ ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ

Γραμματεία:  Διαμαντοπούλου Αθ., Διαμαντόπουλος

19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝ ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ

Γραμματεία:  Στεφανίδου, Φωστηρίδου

19:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΟΕΑ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Καπνοπούλου, Λάσπα

16:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΣ ΣΤ.ΕΑΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΜΠΟΝΟΣ

Γραμματεία:  Ντούλια, Ντεράκη

16:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΣ ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ

Γραμματεία:  Ακριτίδου, Ακριτίδης

20:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛΑΘ ΝΤΟΝΤΗΣ, ΣΑΡΑΝΤΟΥ

Γραμματεία:  Νταγκάς, Προεστού

21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛ ~ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝ. ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΚΟΝΙΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Βουζούκου, Καραγεωργόπουλος

20:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΜΕΝΤ ΜΠΑΪΟΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Καρατζιώτης, Κουκουβίνου

21:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ ΑΠΣ ~ ΜΑΡΑΘΩΝ ΑΜΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Τσιρακίδου, Μπέλλου β

16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ

Γραμματεία:  Ράμπαντι, Κάτσης

16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΔΕΛΛΑΣ, ΜΟΣΧΑΣ

Γραμματεία:  Καραγεωργοπούλος, Σταματογιάννης

17:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ., ΔΗΜΟΥ, ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Ευθυμίου Κ., Ευθυμίου Α

17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΚΑΜΡΠΑ

Γραμματεία:  Κοκκινά, Κούλλιας

16:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΗΓΑΣΟΣ 24 ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΚΑΜΡΠΑ

Γραμματεία:  Κοκκινά, Κούλιας

19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΚΟΝΙΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Καραγεωργλοπουλος, Βουζούκου

Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

19:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ, ΦΩΚΑ

Γραμματεία:  Κολοκυθάς, Βουλώνη

18:45 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ.ΑΣ ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΜΑΓΗ

Γραμματεία:  Κουκουτζέλης, Καλογιαννίδης

12:30 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΕΟΣ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΔΩΝΗΣ

Γραμματεία:  Καραμπουρνιώτη Αν., Μιχαηλίδου Γ

16:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β., ΚΑΣΟΥΜΗΣ

Γραμματεία:  Τόλιου, Γαλάνη Π

17:30 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΕΑΣ ~ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.ΑΕΣΝ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΜΠΟΝΟΣ

Γραμματεία:  Ντεράκη, Ντούλια

16:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ~ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ

Γραμματεία:  Κοέν, Κωστής

19:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.ΑΠΟ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Μπελλου Β, Τσιρακίδου

19:30 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.ΑΣ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΙΧΕΛΗ

Γραμματεία:  Παληογιάννη, Σκαλιστής

Προκριματική φάση ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

10:00 ΧΑΝΘ ΕΑΑΘ ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΜΠΑΡΜΠΑΣ

Γραμματεία:  Κωστής

19:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΔΕΚΑ ΧΑΤΖΗΣ

Γραμματεία:  Κοέν

13:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΜΑΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

Γραμματεία:  Λιούτσιας

12:15 25 ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝ. ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ

Γραμματεία:  Κωστοπούλου

14:30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛ.ΑΣ ~ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Κ

Γραμματεία:  Πασχαλίδου

19:15 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΔΗΜΟΥ, ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Ευθυμίου Α

10:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΕΥΑΓΕΛΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ

ΝΈΟ Γραμματεία:  Βασιλείου

19:30 ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ~ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ ΜΟΣΧΑΣ

Γραμματεία:  Τσολακίδης

TΟΥΡΝΟΥΑ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ 2006

08:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΝΑΤΟΛΗ ~ ΚΕΝΤΡΟ ΦΩΚΑ, ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

Γραμματεία:  Σωτηριάδου, Πασχαλίδου

10:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΟΡΡΑΣ ~ ΔΥΣΗ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ, ΦΩΚΑ

Γραμματεία:  Πασχαλίδου, Σωτηριάδου