Το προγραμμα της Παρασκευής

217

Ανακοινώθηκε από την ΕΚΑΣΘ το πρόγραμμα των αγώνων της Παρασκευής που είναι το εξής:

Β΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:45 ΠΕΥΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ ΦΟΥΤΖΗΛΑΣ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Γιοβανούδα, Κολοκυθάς, Σακαλής

21:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ

Γραμματεία:  Τόλιου, Τεληγιαννίδου, Ιακωβίδου

21:00 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ.ΑΜΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ B, ΜΑΓΗ

Γραμματεία:  Κόνιαλη, Μπάρμπας Ι., Σακάρογλου

20:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚ.ΕΑΣ ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ, ΝΤΟΤΗΣ

Γραμματεία:  Κουκουτζέλης, Καλογιαννίδης, Διμπιτούζης Α

21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ~ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Παρμακίδης, Κωτσόβολος, Ανανιάδης

21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΔΑΣΩ ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ

Γραμματεία:  Σαμαρά, Κωνσταντίνου, Γούτη

21:45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΣ ΑΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ ΔΑΜΙΓΟΣ,ΜΟΣΧΑΣ

Γραμματεία:  Βουλώνη, Κωστανάκη, Κάτσης

21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΔΕΛΛΑΣ

Γραμματεία:  Μπενάκη Α., Μπενάκη Ν., Κοέν

21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β

Γραμματεία:  Τσολακίδης, Κωστής, Ζηδιανάκης

21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛ. ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΚΑΝΕΛΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Ντάγκας, Δαγδηλέλη, Κωστοπούλου

21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ ~ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛΑΘ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ, ΚΑΡΑΒΑΣ

Γραμματεία:  Πασχαλίδου, Σωτηριάδου, Βασιλείου

21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΚ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ  ΠΡΑΤΤΟΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡ

Γραμματεία:  Λαζόγλου, Ιωαννίδης, Λεονταρά

21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΓΡΑΙΚΟΣ,ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Βουζούκου, Δήμας, Ράμπαντι

Γ1 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΜΓΣΣ ~ ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ ,ΔΩΝΗΣ

Γραμματεία:  Ζαφειριάδου Α., Γρούτα, Κούδας

21:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧ ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ, ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ

Γραμματεία:  Καραμπουρνιώτη Αρτ., Καραμπουρνιώτη Αν., Παπαδόπουλος Κ

21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ. ~ ΕΑΑΘ  ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ

Γραμματεία:  Μανούσος, Δαουλτζής, Άντωγλου

21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ~ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β

Γραμματεία:  Χουϊδης, Γιουβαλίδου, Τζήκα

21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ.ΑΟ ~ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Κούσης, Φωστηρίδου, Ηλιάσκος

20:30 ΑΞΙΟΥ ΠΑΟΚ ΚΥΜ. ~ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ

Γραμματεία:  Χαραλαμπίδης, Μιχαηλίδου Γ., Κόντος

21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΟΕΑ ~ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Καπνοπούλου, Λάσπα, Χαλκίδης

21:45 25 ΔΗΜ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΑΣ ΚΑΤΣΩΝΗΣ, ΜΠΟΝΟΣ

Γραμματεία:  Μπέλλου Μ., Μέρμιγκας, Σκαλιστής

21:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ~ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΜΠΑΙΟΣ, ΚΑΡΜΠΑ

Γραμματεία:  Ακριτίδου, Ουσταμπασίδου, Ακριτίδης

21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ ~ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ.ΑΣ ΡΟΥΜΑΝΗΣ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Ευθυμίου Κ., Ευθυμίου Α., Ντουβαλέτης

Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ ΑΠΣ ~ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ.ΑΟΚ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Τερζίδης, Αστερνός, Παραδείση

21:45 ΜΕΝΤ ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΠΕΡΡΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Κιλαζίδου, Λιούτσιας, Αλεβιζάτος

21:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ~ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ ΑΜΣ

ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Κοκκινά, Μπέλλου Β., Τσιρακίδου

19:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ.ΑΠΣ ~ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ ΑΣ ΡΑΣΟΥΛΗ, ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Ζηδιανάκης, Τσολακίδης, Κωστής

21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΣΚ ~ ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΑΣ ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΦΙΛΛΙΟΣ

Γραμματεία:  Δρακοπούλου, Μούστος, Τουκμενίδου

Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

20:00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΚΩΝΗΣ, ΝΙΚΕΖΗΣ

Γραμματεία:  Καρατζιώτης, Κουκουβίνου