Το πλήρες πρόγραμμα των προκριματικών για τα Πανελλήνια Εφήβων και Νεανίδων

342

Το πρόγραμμα των αγώνων της Β’ φάσης του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Εφήβων 2018-2019 έχει ως εξής:

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Γήπεδο Νεάπολης

20/04/2019       

14.00 ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡ. – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

15.45 ΑΕΤΟΙ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ.

17.30 ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡ. – ΠΟ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

21/04/2019

14.00 ΠΟ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΕΤΟΙ ΛΑΡΙΣΑΣ

15.45 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ. – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡ.

17.30 ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝ. – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒ.

22/04/2019

15.30 ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡ. – ΠΟ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

17.15 ΑΕΤΟΙ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒ.

19.00 ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝ. – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ.

23/04/2019

15.30 ΑΕΤΟΙ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝ.

17.15 ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒ. – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ.

19.00 ΠΟ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ.

24/04/2019        

12.00 ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ. – ΑΕΤΟΙ ΛΑΡΙΣΑΣ

13.45 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ. – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒ.

15.30 ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝ. – ΠΟ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ – ΕΡΜΙΟΝΗ

Γήπεδο Ερμιόνης

20/04/2019

18.00 ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ

20.00 ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

21/04/2019

17.00 ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

19.00 ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

22/04/2019

16.00 ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

18.00 ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ

Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ – Π. ΦΑΛΗΡΟ

Γήπεδο Σοφία Μπεφόν

17.00 ΤΑΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ – ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ Ρ.

19.00 ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΙΩΝΕΣ ΑΟ

ΡΕΠΟ: ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

21/04/19            

16.00 ΙΩΝΕΣ ΑΟ – ΤΑΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

18.00 ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ Ρ. – ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤ.

ΡΕΠΟ: ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

22/04/19            

14.00 ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤ. – ΙΩΝΕΣ ΑΟ

16.00 ΤΑΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ

23/04/19            

12.00 ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤ.

14.00 ΙΩΝΕΣ ΑΟ – ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ Ρ.

ΡΕΠΟ: ΤΑΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

24/04/19            

10.00 ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤ. – ΤΑΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

12.00 ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ Ρ. – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΡΕΠΟ: ΙΩΝΕΣ ΑΟ

Το πρόγραμμα των αγώνων της Β΄ φάσης του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Νεανίδων 2018-2019 έχει ως εξής:

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Γήπεδο Σταυρούπολης

20/04/19

17.30 ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Γ. –  ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ.

19.15 ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡ. – ΣΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΡΕΠΟ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

21/04/19

15.30 ΣΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡ.

17.15 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΡΕΠΟ: ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡ.

22/04/19

15.30 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΣΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ

17.15 ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡ. – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ Λ.

ΡΕΠΟ: ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ

23/04/19

15.30 ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

17.15 ΣΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ.

ΡΕΠΟ: ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

24/04/19

12.00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡ.

13.45 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ Λ.

ΡΕΠΟ: ΣΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ – ΕΡΜΙΟΝΗ

Γήπεδο Ερμιόνης

20/04/19       

14.00 ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ

16.00 ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

21/04/19       

13.00 ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

15.00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ

22/04/19       

12.00 ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ

14.00 ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ

Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ – ΑΘΗΝΑ (ΜΕΤΣ)

Γήπεδο ΜΕΤΣ

22/04/2019  

14.30 ΑΙΓΕΑΣ ΑΣ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

16.30 ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤ. – ΕΑΚΑ

23/04/2019  

12.00 ΕΑΚΑ – ΑΙΓΕΑΣ ΑΣ

14.00 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤ.

24/04/2019  

10.00 ΑΙΓΕΑΣ ΑΣ – ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤ.

12.00 ΕΑΚΑ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ