Το πανόραμα του Κυπέλλου Ανδρών της ΕΚΑΣΘ

55

Το πανόραμα του κυπέλλου ανδρών της ΕΚΑΣΘ:

 

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ Α΄ ΦΑΣΗ    

Α1        ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ-ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ  69-35

Α2        ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ.-ΑΜΟ ΓΑΛΑΞΙΑΣ   38-93

Α3        ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧ-ΑΣ ΑΣΤΕΡΕΣ    76-60

Α4        ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ  44-70

Α5        ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ ΑΜΣ     0-20(α.α)

Α6        ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΣ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  66-49

Α7        ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ  48-109

Α8        ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΑΠΣ ΚΑΝΑΡΗΣ  83-44

Α9        ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ-ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ   0-20(α.α.)

Α10      ΑΣΚ ΛΕΟΝΤΕΣ-ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ  63-52

Α11      Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ(ΝΕΩΝ)-ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ   74-61

Α12      ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΜΑΣ  101-56

Α13      ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΜΓΣΣ-ΑΟΜ ΠΥΛΑΙΑΣ   52-65

Α14      ΑΣ ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ    42-75

Α15      ΜΑΣ Μ.ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΑΣ  60-63

Α16      ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ.ΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ ΑΟ    53-64

Α17      ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ 45-78

Α18      ΑΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ (ΕΦ)   48-67

Α19      ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ-ΑΕΣ ΜΑΚΕΔΩΝ  20-0(α.α.)

Α20      ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ-ΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛ.  47-78

Α21      ΜΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ    86-63

Α22      ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ ΑΜΣ-ΓΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ  77-52

Α23      ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ   105-41

Α24      Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ  68-56

Α25      ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ-ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 91-39

Α26      ΔΑΣΩ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΣ  63-62

Α27      ΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛΑΜ. 64-56

Α28      ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓ.   20-0(α.α.)

Α29      ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΕΟΝΘ 56-50

Α30      ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔ.-ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΣ  20-0(α.α.)

Α31      ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝ.ΠΟΛΗΣ 71-59

Α32      ΑΜΣ ΛΑΓΥΝΩΝ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ 48-79

Α33      ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΕΟΣ     65-58

Α34      ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ  46-66

Α35      ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ-ΑΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ  20-0(α.α.)

Α36      ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ 76-45

Α37      ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ ΑΣ-ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ 87-56

Α38      ΒΑΟ-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ.ΑΟ      75-45

Α39      ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΑΣ-ΑΕ Ν.ΚΡΗΝΗΣ  42-63

Α40      ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ-ΑΣ ΧΟΡΙΑΤΗΣ 61-48

Α41      ΑΣ ΠΕΡΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ   64-74

Α42      ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΡΙΝΙΔΗΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ 55-77

Α43      ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ-ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ ΚΑΛ.  70-66

Α44      ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ 20-0(α.α.)

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ Β΄ ΦΑΣΗ    

Β1        ΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛ.-ΜΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 69-81

Β2        ΒΕΡΓΙΝΑ- ΑΟΜ ΠΥΛΑΙΑΣ   59-66

Β3        ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ 59-51

Β4        ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ-ΑΜΟ ΓΑΛΑΞΙΑΣ   97-46

Β5        ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ 67-49

Β6       ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ ΑΟ-ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ   74-55

Β7        Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΒΑΟ    77-82(67-67)

Β8        ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ ΑΜΣ-ΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ   49-47

Β9        ΑΕ Ν.ΚΡΗΝΗΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ ΑΣ 60-74

Β10      ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ- ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ  64-55

Β11      ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ  65-63

Β12      ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΑΣ-Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ    55-74

Β13      ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ.-ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ    69-56

Β14      ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ  70-60

Β15      ΑΣΚ ΛΕΟΝΤΕΣ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 55-65

Β16      ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΣ-ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ   74-65

Β17      ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ ΑΜΣ-ΔΑΣΩ    91-70

Β18      Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ(ΝΕΩΝ)-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ  70-60

Β19      ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ-ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧ   59-70

Β20      ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ-ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ    56-50

Β21      ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ 65-72

Β22      ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ (ΕΦ)-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔ.   20-0(α.α.)

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ Γ΄ ΦΑΣΗ     

Γ1        ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ ΑΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ   59-73

Γ2        ΑΟΜ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧ   20-0(α.α.)

Γ3        Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ  113-68

Γ4        ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ  61-83

Γ5        ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ ΑΜΣ   106-45

Γ6        ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ-ΜΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  84-52

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ Δ΄ ΦΑΣΗ    

Δ1        ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ

Δ2        ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ-ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δ3       ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ ΑΟ   93-53

Δ4        ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ(ΝΕΩΝ) 72-76

Δ5        ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ ΑΜΣ- ΑΟΜ ΠΥΛΑΙΑΣ

Δ6        ΒΑΟ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ (ΕΦ)

Δ7        ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ- ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ

Δ8        ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ.- Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ     52-60

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ        

Π1       Δ5-Δ2

Π2       Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ

Π3       Δ1-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ(ΝΕΩΝ)

Π4       Δ7-Δ6

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ    

Η1       Π4-Π1

Η2       Π3-Π2

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

Τ1        Η2-Η1