Το πανόραμα του κυπέλλου ανδρών της ΕΚΑΣΘ

251

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ  Α΄ ΦΑΣΗ   

Α1    ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ  64-86

Α2    ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ-ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΜΑΣ 81-50

Α3    ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ-ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ  77-36

Α4    ΓΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ  68-49

Α5    ΔΑΣΩ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 63-71

Α6    ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΠΟ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  61-51

Α7    ΑΕ Ν.ΚΡΗΝΗΣ-ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓ.  20-0

Α8    ΝΕΑΠΟΛΗ ΣΑΠΚ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ    20-0

Α9    Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 50-55

Α10  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ.-ΒΕΡΓΙΝΑ   72-67(62-62)

Α11  ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ-Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ    69-71

Α12  ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΑΕΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚ.   34-51

Α13  ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ  61-66

Α14  ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ.ΑΣ-ΕΟΝΘ 67-43

Α15  ΑΣ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ.-ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΠΟ   0-20

Α16  ΕΥΡΙΠΟΣ ΑΣ-ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ    16-128

Α17  ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΌ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ  52-78

Α18  ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧ.-ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛΑΘ. 56-66

Α19  ΕΑΑΘ-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ.ΑΣ  0-20

Α20  ΑΜΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓ.-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝ.ΠΟΛΗΣ  62-54 (52-52)

Α21  ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ-ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ    67-76

Α22  ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΣ ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ 80-56

Α23  ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΣ 97-38

Α24  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ   34-55

Α25  ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝ.

Α26  ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΣ ΠΕΡΑ  96-51

Α27  ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΜΓΣΣ-ΑΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ  20-0

Α28  ΠΥΡΡΟΣ ΑΕΣ-ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝ.ΠΟΛ

Α29  ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΑΣΚ ΛΕΟΝΤΕΣ   20-0

Α30  ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ-ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ ΑΣΚ   74-59

Α31  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ.ΑΕΣ-ΑΟΜ ΠΥΛΑΙΑΣ  60-53

Α32  ΑΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. 20-0

Α33  ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.-ΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛ.  81-64

Α34  ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ-ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ  59-53

Α35  ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ  51-66

Α36  ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ-ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ  60-43

Α37  ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ-ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ.    74-54

Α38  ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ-ΑΣ ΠΛΑΤΕΙΑ 0-20

Α39  ΑΜΣ ΛΑΓΥΝΩΝ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ   78-64

Α40  ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ-ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ 20-0

Α41  ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ-ΑΚ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ  20-0

Α42  ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ   51-81

Α43  ΓΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ-ΑΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 80-66

Α44  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡOY   53-63

Α45  ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤ.ΠΕΥΚΩΝ-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ.ΑΟ

Α46  Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ (ΝΕΩΝ)  66-60

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ  Β΄ ΦΑΣΗ   

Β1    Α28-ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ

Β2    ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡOY   60-58

Β3    ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ-ΑΣ ΠΛΑΤΕΙΑ 79-46

Β4    ΑΜΣ ΛΑΓΥΝΩΝ-ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 20-0

Β5    ΝΕΑΠΟΛΗ ΣΑΠΚ-Α25

Β6    ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ-Α45

Β7    ΓΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ 64-42

Β8    ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΠΟ   77-36

Β9    ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ-ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 75-64

Β10  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ.ΑΕΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ.ΑΣ  61-63

Β11  ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ-ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ   60-80

Β12  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ-ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛΑΘ. 75-80

Β13  ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ.ΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.

Β14  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ-ΓΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ  79-44

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ  Γ΄ ΦΑΣΗ    

Γ1  ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ -ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

Γ2  ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ-ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ

Γ3  ΑΕ Ν.ΚΡΗΝΗΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΜΓΣΣ

Γ4  ΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ- ΑΕΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚ.

Γ5  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ- ΑΜΣ ΛΑΓΥΝΩΝ

Γ6  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ-Β13

Γ7  ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΠΟ-ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ

Γ8  ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ-Β5

Γ9  ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-Β6

Γ10  Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Γ11  ΓΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ

Γ12 ΑΜΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓ.-ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛΑΘ.

Γ13  ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ.ΑΣ -Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ

Γ14  Β1- ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ

Γ15  ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ

Γ16  ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ  Δ΄ ΦΑΣΗ

Δ1    Γ7-Γ4

Δ2    Γ1-Γ12

Δ3    Γ6-Γ8

Δ4    Γ15-Γ3

Δ5    Γ11-Γ2

Δ6    Γ9-Γ5

Δ7    Γ13-Γ14

Δ8    Γ16-Γ10

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ  ΦΑΣΗ  

Π1    Δ6-Δ1

Π2    Δ5-Δ7

Π3    Δ2-Δ4

Π4    Δ3-Δ8

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

Η1    Π3-Π1

Η2    Π4-Π2

ΤΕΛΙΚΗ  ΦΑΣΗ   

Τ1    Η1-Η2