Τουρνουά γεννημένων το 2004 το Σάββατο από την ΕΚΑΣΘ

411

Το Σάββατο 14 Οκτωβρίου 2017 στο γήπεδο Μικρας Β΄ αρχίζει το τουρνουά Διαμερισμάτων της ΕΚΑΣΘ για αθλητές γεννημένους το 2004. Έτσι καλούνται οι παρακάτω αθλητές γεννημένοι το 2004 να βρίσκονται το Σάββατο 14 Οκτωβρίου 2017 στο γήπεδο Μίκρας Β΄ στις 08:30 για τον αγώνα ΑΝΑΤΟΛΗ – ΚΕΝΤΡΟ:

ΑΝΑΤΟΛΗ

Γαλανός Αλεξανδρος     Θερμαϊκος Θέρμης

Καβαδάκης Ιωάννης      ΑΚ Αστέρια

Καλαβός Παναγιώτης    ΑΣ ΠΑΟΚ

Πολίτης Μάριος               Απόλλων Καλαμαριάς

Κωτσιόπουλος Νίκος      Θερμαϊκος Θέρμης

Χαλβατζής Θωμάς           ΑΚ Αστέρια

Μποζίνης Δημήτρης       ΑΣ ΠΑΟΚ

Μαγγίνας Μαξιμιλιάνος              Αχιλλέας ΚΟΘ

Γκατζιούρας Κων/νος    ΚΑΣ Ν. Ραιδεστός

Ζέρβας Νίκος    ΑΣ ΠΑΟΚ

Καραγιαννίδης Σοφοκλής           ΚΑΣ Ν. Ραιδεστός

Ντόντος Βασίλης             ΑΕ Πυλαίας

Κωνσταντινίδης Αναστάσιος      ΑΚ Αστέρια

Σανιώτης Βασίλης           ΑΣ ΠΑΟΚ

Λάτος Ηλίας       ΑΕ Πυλαίας

ΚΕΝΤΡΟ              

Καπλάνης Δημήτρης      ΜΕΝΤ

Μπατσέλας Δημήτρης  ΑΣ Αρης

Ηλιάδης Αντώνης            ΑΕΕΤ

Γκουτζαμάνης Νίκος      ΧΑΝΘ

Καραγιάννης Κων/νος  ΧΑΝΘ

Αρβανιτίδης Νίκος          ΑΣ Αρης

Ντιάμπ Ιάσωνας              ΧΑΝΘ

Καλαντζίδης Μηνάς       Κεραυνός Αγ. Παύλου

Μπούτζιος Βασίλης        ΓΣ Ηρακλής

Γιορανίδης Νίκος             ΑΣ Αρης

Βακουφτσής Λάμπος     ΑΕΕΤ

Μισαηλίδης Χαράλαμπος           ΜΕΝΤ

Χαβαλές Στέλιος              ΧΑΝΘ

Βασιλειάδης Θεοχάρης                ΑΣ Αρης

Περγαμινέλης Δημήτρης              ΜΕΝΤ

 

*Ακόμη καλούνται οι παρακάτω αθλητές γεννημένοι το 2004 να βρίσκονται το Σάββατο  14 Οκτωβρίου 2017 στο γήπεδο Μίκρας Β΄ στις 09:30 για τον αγώνα ΒΟΡΡΑΣ – ΔΥΣΗ:

ΒΟΡΡΑΣ                                              

ΑΘΛΗΤΕΣ ΑΠΌ ΤΙΣ ΕΝΩΣΕΙΣ ΕΚΑΣΑΜΑΘ – ΕΚΑΣΔΥΜ- ΕΚΑΣΚΕΜ

ΔΥΣΗ

Ποταμιάνος Βασίλης      Αετός Φιλύρου

Ζλάκιος Ιωάννης              Σταυρούπολη  ΕΚ

Καμπούρης Ιωάννης      ΓΑΣ Κουφαλίων

Τσιμερίκας Βαγγέλης     ΔΕΚΑ

Στολτίδης Μίλτος            ΒΑΟ

Τσίπος Νικόλαος              Δόξα Δρυμού

Βούλτσιος Άγγελος         ΚΣ Γέφυρας

Ιβανούδης Πασχάλης    ΓΑΣ Κουφαλίων

Γιαννόπουλος Ιωάννης Αετοί Πολίχνης

Μαζετζής Βασίλης           ΑΣ Όλυμπος

Παλκογιάννης Χρήστος                ΣΑΑΚ Ανατόλια

Πανούδης Νίκος              ΑΣ Ασβεστοχωρίου

Κόκκινος Γεώργιος          ΑΟΕΑ

Σαρρής Άγγελος           Αχιλλέας Τριανδρίας

Καλαϊτζής Αναστάσιος   ICBS